Skocz do zawartości

SJS KIELCE 20.01.2006


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

No czyli, ze co ?

 

Jedzie ktos z W-wy czy nie ?

 

VERT : Ponawiam pytanie - impreska nie jest w PT 20 od 10 rano ? Jesli tak to wyjazd w pt z rańca jest jak najbardziej uzasadniony.

 

pzdr.

 

:wink:

impra zaczyna sie teoria w piatek o 18 jazdy zaczynaja sie w sobote od 10 :) i ja jade w sobote rano :mrgreen: wiec jak masz ochote to m ozemy jechac razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i bądź tu mądry i uzasadnij ekonomicznie pojechanie Blue Belle :twisted:.

 

To uzasadnij z ekonomicznego, ba nawet z racjonalego punktu widzenia zakup STi? Nie da sie. Ja moim smietnikiem pojechalem do Monaco w dwie osoby, choc doskonale zdawalem sobie sprawe, ze lecac samolotem i wynajmujac na miejscu jakas Meganke bedzie taniej. Jestem po prostu wiesniakiem i lubie jezdzic tym wozem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VERT : coś czegoś nie qmam. Dzwonilem do SJS i powiedzieli, ze wszystko będzie 20 w PIATEK a nie w SOBOTE.

 

PIATEK OD 10 rano....

 

?

cholera no to jakis burdello dziki.rozmawialem dzis osobiscie z czlowiekiem z sjs-u jutro Ci powiem z kim i powiedzial ze: (mam maila z rozpiska oczywiscie to jutro ci przesle na maila bo mam go w robocie)poczatek piatek godzina 18 potem balet i rano w sobote od 10 praktyka,boki zaspy itp.o 17 koniec 19 kolacja bania i w niedziele powrot na lono rodzinne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i bądź tu mądry i uzasadnij ekonomicznie pojechanie Blue Belle :twisted:.

 

To uzasadnij z ekonomicznego, ba nawet z racjonalego punktu widzenia zakup STi? Nie da sie. Ja moim smietnikiem pojechalem do Monaco w dwie osoby, choc doskonale zdawalem sobie sprawe, ze lecac samolotem i wynajmujac na miejscu jakas Meganke bedzie taniej. Jestem po prostu wiesniakiem i lubie jezdzic tym wozem :)

 

Kurde, michal, stawiasz mnie w trudnej sytuacji, bo wychodzi na to, że jestem mniejszy wieśniak, niż Ty... A to przykre, nie ukrywam... :roll:

 

:wink: :mrgreen:

 

A tak naprawdę problem sprowadza się też do tego, że BB jest niedotarta i autostrady to nie miejsce dla niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę problem sprowadza się też do tego, że BB jest niedotarta i autostrady to nie miejsce dla niej...

 

 

Jakbym nie oferował że Ci ją dotrzemy, olej zmienimy i jeszcze zatankujemy ;-) LOL

 

 

 

No cóż, miejmynadzieję że się nie obrazi tak sama na zimnym parkingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozmawialem przez tel i wszystko ustalilem.

 

to są 2 rozne szkolenia

 

I.

 

20.01.2006 PIATEK 9 rano teoria i od 10.30 jezdzimy do wieczora

 

II.

 

20.01.2006 PIATEK godzina 19-20 teoria i w sobote 21.01.2006 od rana jazda.

 

 

 

Pierwsza opcja jest dla ludu co sie zapisał, a drugie jak mi facet powiedzial to SJS dodany od SIPu gratisowo dla tych co kupili u nich nowe Subaraki. Na pierwszy mogl sie zapisac kazdy (ja tak zrobilem) na drugi zapraszal SIP szanownych posiadaczy nowych bryczek (for example cholera Przemq - a nie ja ;> )

 

VERT : i wszystko juz jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...