Skocz do zawartości

SJS KIELCE 20.01.2006


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

W prezencie podchoinkowym dostalem zaproszenie na imprESKĘ i zastanawiam sie kto będzie ? Kto jedzie tam z W-wy - jeżeli to kiedy ? Można by zorganizować wspólny przelot. Ja wybijam w pt kolo 6 rano.

 

Jakieś pifka wieczorkiem, akcja reakcja integracja czy nej bardzo ? :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prezencie podchoinkowym dostalem zaproszenie na imprESKĘ i zastanawiam sie kto będzie ? Kto jedzie tam z W-wy - jeżeli to kiedy ? Można by zorganizować wspólny przelot. Ja wybijam w pt kolo 6 rano.

 

Jakieś pifka wieczorkiem, akcja reakcja integracja czy nej bardzo ? :)

 

pzdr.

ja jade w piatek po poludniu ew w sobote rano.szkolenie zaczyna sie dopiero od 18 a do tego czasu raczej nie ma co tam robic.wiec nie wiem po co jedziesz o 6 rano.przecie w 2 godziny to jestes tam z luzem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam. W tym czsie będę z Galem pił grappę w Livigno 8) (albo przynajmniej jechał tam w tym celu).

no i chyba z shodanem i michalisem?... jak ja uwielbiam livigno :mrgreen:

 

szczegolnie te duty free :mrgreen:

 

I shodan, i michalis, i Gal, i duty free, i góry, i knajpy i polskie laski... Po prostu raj na ziemi :mrgreen:

 

...tylko ciągle nie udało mi się przeprowadzić pomysłu z jechaniem tam Blue Belle... :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam. W tym czsie będę z Galem pił grappę w Livigno 8) (albo przynajmniej jechał tam w tym celu).

no i chyba z shodanem i michalisem?... jak ja uwielbiam livigno :mrgreen:

 

szczegolnie te duty free :mrgreen:

 

I shodan, i michalis, i Gal, i duty free, i góry, i knajpy i polskie laski... Po prostu raj na ziemi :mrgreen:

 

...tylko ciągle nie udało mi się przeprowadzić pomysłu z jechaniem tam Blue Belle... :roll: :(

a jaki problem z blue bell tam jechac???

wiesz jaki lans by byl jak byscie jechali tam w dwa STI i misiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki problem z blue bell tam jechac???

wiesz jaki lans by byl jak byscie jechali tam w dwa STI i misiem :mrgreen:

 

Taki, że taniej wyszłoby pewnie samolotem, a przy tym szybciej i bardziej komfortowo 8).

 

michalis - kierowca + pasażer

shodan - to samo

ja - sam

 

W obie strony, plus jazda na miejscu: co najmniej 2800 km, przy założeniu spalania 15L/100 i cenie około 4.2 PLN/litr, wychodzi 1764 PLN, bez autostrad... Jak by się podzieliło na 3 osoby, to jest ok, 2 - boli. Ale na jedną... :roll:

 

...no i bądź tu mądry i uzasadnij ekonomicznie pojechanie Blue Belle :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki problem z blue bell tam jechac???

wiesz jaki lans by byl jak byscie jechali tam w dwa STI i misiem :mrgreen:

 

Taki, że taniej wyszłoby pewnie samolotem, a przy tym szybciej i bardziej komfortowo 8).

 

michalis - kierowca + pasażer

shodan - to samo

ja - sam

 

W obie strony, plus jazda na miejscu: co najmniej 2800 km, przy założeniu spalania 15L/100 i cenie około 4.2 PLN/litr, wychodzi 1764 PLN, bez autostrad... Jak by się podzieliło na 3 osoby, to jest ok, 2 - boli. Ale na jedną... :roll:

 

...no i bądź tu mądry i uzasadnij ekonomicznie pojechanie Blue Belle :twisted:.

 

co racja to racja.no a chlopaki na trzeciego Cie nie wezma? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja.no a chlopaki na trzeciego Cie nie wezma? :shock:

 

Z tym to jest żaden problem (i taka jest z shodanem umowa), ale przecież nie wezmę Blue Bell do kieszeni, jak pojadę jako pasażer, no nie? :twisted:

a tu to sie nie przejmuj kompletnie.blue bell mozesz wstawic do mnie do ocieplanego garazu.nawet bez kluczykow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nieradze robić!!! - z tego gażu auta kradną :wink: :D

swinia pamietliwa :mrgreen: :wink:

 

Mi się to też od razu skojarzyło, ale wolałem nic nie mówić, bo po pierwsze może to być wciąż bolesne wspomnienie dla verta, a po drugie kto powiedział, że z innych nie kradną... :roll: :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...