Jump to content

SJS KIELCE 20.01.2006

Heller
 Share

Recommended Posts

W prezencie podchoinkowym dostalem zaproszenie na imprESKĘ i zastanawiam sie kto będzie ? Kto jedzie tam z W-wy - jeżeli to kiedy ? Można by zorganizować wspólny przelot. Ja wybijam w pt kolo 6 rano.

Jakieś pifka wieczorkiem, akcja reakcja integracja czy nej bardzo ? :)

pzdr.

Ja niestety odpadam. W tym czsie będę z Galem pił grappę w Livigno 8) (albo przynajmniej jechał tam w tym celu).

no i chyba z shodanem i michalisem?... jak ja uwielbiam livigno :mrgreen:

W prezencie podchoinkowym dostalem zaproszenie na imprESKĘ i zastanawiam sie kto będzie ? Kto jedzie tam z W-wy - jeżeli to kiedy ? Można by zorganizować wspólny przelot. Ja wybijam w pt kolo 6 rano.

Jakieś pifka wieczorkiem, akcja reakcja integracja czy nej bardzo ? :)

pzdr.

ja jade w piatek po poludniu ew w sobote rano.szkolenie zaczyna sie dopiero od 18 a do tego czasu raczej nie ma co tam robic.wiec nie wiem po co jedziesz o 6 rano.przecie w 2 godziny to jestes tam z luzem :?:

Ja niestety odpadam. W tym czsie będę z Galem pił grappę w Livigno 8) (albo przynajmniej jechał tam w tym celu).

szczegolnie te duty free :mrgreen:

I shodan, i michalis, i Gal, i duty free, i góry, i knajpy i polskie laski... Po prostu raj na ziemi :mrgreen:

...tylko ciągle nie udało mi się przeprowadzić pomysłu z jechaniem tam Blue Belle... :roll: :(

szczegolnie te duty free :mrgreen:

I shodan, i michalis, i Gal, i duty free, i góry, i knajpy i polskie laski... Po prostu raj na ziemi :mrgreen:

...tylko ciągle nie udało mi się przeprowadzić pomysłu z jechaniem tam Blue Belle... :roll: :(

a jaki problem z blue bell tam jechac???

wiesz jaki lans by byl jak byscie jechali tam w dwa STI i misiem :mrgreen:

Taki, że taniej wyszłoby pewnie samolotem, a przy tym szybciej i bardziej komfortowo 8).

michalis - kierowca + pasażer

shodan - to samo

ja - sam

W obie strony, plus jazda na miejscu: co najmniej 2800 km, przy założeniu spalania 15L/100 i cenie około 4.2 PLN/litr, wychodzi 1764 PLN, bez autostrad... Jak by się podzieliło na 3 osoby, to jest ok, 2 - boli. Ale na jedną... :roll:

...no i bądź tu mądry i uzasadnij ekonomicznie pojechanie Blue Belle :twisted:.

Taki, że taniej wyszłoby pewnie samolotem, a przy tym szybciej i bardziej komfortowo 8).

michalis - kierowca + pasażer

shodan - to samo

ja - sam

W obie strony, plus jazda na miejscu: co najmniej 2800 km, przy założeniu spalania 15L/100 i cenie około 4.2 PLN/litr, wychodzi 1764 PLN, bez autostrad... Jak by się podzieliło na 3 osoby, to jest ok, 2 - boli. Ale na jedną... :roll:

...no i bądź tu mądry i uzasadnij ekonomicznie pojechanie Blue Belle :twisted:.

co racja to racja.no a chlopaki na trzeciego Cie nie wezma? :shock:

Z tym to jest żaden problem (i taka jest z shodanem umowa), ale przecież nie wezmę Blue Belle do kieszeni, jak pojadę jako pasażer, no nie? :twisted:

Z tym to jest żaden problem (i taka jest z shodanem umowa), ale przecież nie wezmę Blue Bell do kieszeni, jak pojadę jako pasażer, no nie? :twisted:

a tu to sie nie przejmuj kompletnie.blue bell mozesz wstawic do mnie do ocieplanego garazu.nawet bez kluczykow :mrgreen:

przynajmniej pojedziesz porzadnym samochodem :lol:;)

za dobrze by było - shodan chce jechać służbowym :twisted:

:lol::lol::lol: buahaha - pewnie vampeerowi wlasnie o Mondeo chodzilo :mrgreen:

a tu to sie nie przejmuj kompletnie.blue bell mozesz wstawic do mnie do ocieplanego garazu.nawet bez kluczykow :mrgreen:

Przemqu

tego nieradze robić!!! - z tego gażu auta kradną :wink: :D

swinia pamietliwa :mrgreen: :wink:

tego nieradze robić!!! - z tego gażu auta kradną :wink: :D

swinia pamietliwa :mrgreen: :wink:

Mi się to też od razu skojarzyło, ale wolałem nic nie mówić, bo po pierwsze może to być wciąż bolesne wspomnienie dla verta, a po drugie kto powiedział, że z innych nie kradną... :roll: :twisted:.