Skocz do zawartości

Witam wszystkich subar'o-wariatów


Kliford1

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, potrzebuję Waszej pomocy, mam Legacy 2.2 z 1993 roku i padła mi pneumatyka: puszcza jeden amortyzator i pompa słabo daje. Orientowałem się już w kosztach sprowadzenia części i opadła mi kopara, bo wyszło 4 tyś zł - tylko za te 2 elementy (a są jeszcze 3 amory, które mogą paść, bo nie były wymieniane). Proszę o informację, czy jest w Polsce serwis, który regeneruje skutecznie amory do pneumatyki i pompy lub gdzie można zrobić zamiane na zawieszenie standardowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, i nawet tam coś wpisałem. Mam też nadzieję, że nikogo nie uraziłem włażąc tutaj tak znienacka. Na tematycznym już szukałem i dzięki temu wiem, że można wpkować tradycyjne zawieszenie - nigdzie jednak nie piszą gdzie konkretnie są serwisy wykonujące takie usługi. Dlatego proszę o pomoc. ...i miłego dnia oczywiście.

ps

obiecuję poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na Forum! po 18 latach wszystko może się zepsuć....z tego co wiem, nikt nie regeneruje tęgo typu zawieszeń, nowe kupisz jeżeli są jeszcze dostępne, w ASO, ale podejrzewam, że ich cena przekroczy wartość auta (sorki, ale taka jest prawda), a tak w ogóle to zabłądziłeś trochę, dział techniczny jest właściwym działem dla rozwiązywania tego typu problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...