Jump to content

Zmiana nazw użytkowników ?

Flipper
 Share

Recommended Posts

Jako, że pytanie pojawia się często ostatnimi czasy, pragnę szanownych Forumowiczów poinformować, iż na dzisiaj istnieją tylko 3 okoliczności kiedy zmiana użytkownika (nick-u) jest możliwa.

Pierwsza to moment, kiedy zarejestrowany użytkownik wyraził taką chęć, a nie napisał ani jednego postu (tak - ani jednego, bo jeżeli robimy 1 wyjątek to dlaczego nie dwa ? albo trzy ? albo 10?).

Dla Forumowiczów, którzy już brali udział w dyskusji i pomimo tego bardzo chcą/muszą zmienić nazwę użytkownika pozostaje kontakt z Szanowną panującą nam na forum SIP Dyrekcją :mrgreen:

Administrator oraz Moderatorzy wobec użytkowników, których nick-i naruszają prawo, bądź są obraźliwe dla innych Forumowiczów, mogą zastosować możliwość zmiany nick-u. Musi się to jednak odbyć za wcześniejszym kontaktem z właścicielem w/w nick'a.

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo Ci jedna czerwona kreska?

Wersja oficjalna: tam nie będzie widoczne - z załażenia wiadomość jest dla nowych użytkowników. Ci "starsi" już o w/w zasadach wiedzą (albo powinni wiedzieć).

Wersja nieoficjalna: chcesz, żeby ci zniknęło zero przy ilości postów ? :twisted::mrgreen: Noo - to nie marudzić mi tutaj :P

Dlaczego tak wysoko trzeba prosić ? Co się stało z "władzą admina" ?

Witek, kiedyś będziesz jakimś kierownikiem, dyrektorem albo czymś w tym guście... Ucz się zawczasu od kolegi Flippera.

Co robi człowiek, obdarzony jakąś tam waaadzą, jak nie chce, żeby mu w związku z tą waaadzą naród d... zawracał...?

Ano, deleguje ją. Najlepiej tak wysoko, żeby nikt nie sięgnął.

I ma święty spokój... :mrgreen:

Flipper, w zasadzie mogłeś kazać pisać wnioski do Prezydenta RP - ale fakt, wtedy koleżeństwo mogłoby zacząć podejrzewać jakąś ściemę... :twisted:

No, to teraz mam przechlapane. :roll:

WiS, za kogo Ty mnie masz ? Myślisz, że imię to mi w promocji dali ? Nie widział kolega, żem ja wyczuł o co biega i zaczął grać na ambicjach pana F. Przez to, żeś mnie tal marnawo ocenił cały misterny plan spaliło na panewce. :evil:

Było uprzedzić na priv, że to finezyjna prowokacja... - ja tak z dobrego serca wyjaśniłem...

Ale nie martw się, Flipp jest twardy zawodnik - jak se umyślił plan podsyłania wniosków do Padre, to by się tak łatwo nie poddał.

Ale jakby co... to ja wiem, co admin pija... :wink: Zdradzę za próbkę.

WiS, ja tam gotów jestem pisać do Padre. Nazwisko sobie sam w urzędach zmieniałem to dlaczego nick forumowy miałby być gorszy. Tylko nie wiem jak Dyrekcja podziękuje Flipperowi za taki list :mrgreen:

Było się domyślić, już nie pierwszy raz wyciąłeś mi taki numer :/ Za kogo Ty mnie masz ?!

Było się domyślić, już nie pierwszy raz wyciąłeś mi taki numer :/

Nie przejmuj się, paru innym facetom zdarzało mi się wyciąć gorsze... numery :wink:

Miłej korespondencji z Padre życzę. :twisted:

Mysle, ze zmiana "IMIE NAZAWISKO" na nicka powinna byc dopuszczalna jako wyjatek... jest kilka osob, ktore nie majac doswiadczenia na internetowych forach - odruchowo wpisali... a teraz zaluje.

Co wiec nastepuje:

POSTULUJE O: warunkowe ustepstwo od reguly, a mianowicie: ZMIANE NICKOW W POSTACI IMIE NAZWISKO na dowolnie inny.

jest kilka osob, ktore nie majac doswiadczenia na internetowych forach - odruchowo wpisali... a teraz zaluje.

Co wiec nastepuje:

POSTULUJE O: warunkowe ustepstwo od reguly, a mianowicie: ZMIANE NICKOW W POSTACI IMIE NAZWISKO na dowolnie inny.

To brzmi rozsądnie...

Panie Marszałku, wniosek formalny!!!

WRC fan, ale masz nick... i wcale nie taki zly... a jak ktos ma Imie i Nazwisko (a jest tylko takich 2 czy 3 aktywnych forumowiczow) - to mozna dla nich zrobic wyjatek... nawet dla tej koszulki i naklejki... :roll:

To tym bardziej Michałowi można... Choć mnie jego "nazwiskowy" nick nie przeszkadza, ale rozumiem, że dla niego może być jakoś tam krępujący.

Michał - flaszka dla wMorderatornioadministratorni... - i pewnie masz szanse :wink: I zrob ankietę - będziesz miał za sobą demokratyczną większość... :twisted: