Skocz do zawartości

Zmiana nazw użytkowników ?


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że pytanie pojawia się często ostatnimi czasy, pragnę szanownych Forumowiczów poinformować, iż na dzisiaj istnieją tylko 3 okoliczności kiedy zmiana użytkownika (nick-u) jest możliwa.

 

Pierwsza to moment, kiedy zarejestrowany użytkownik wyraził taką chęć, a nie napisał ani jednego postu (tak - ani jednego, bo jeżeli robimy 1 wyjątek to dlaczego nie dwa ? albo trzy ? albo 10?).

 

Dla Forumowiczów, którzy już brali udział w dyskusji i pomimo tego bardzo chcą/muszą zmienić nazwę użytkownika pozostaje kontakt z Szanowną panującą nam na forum SIP Dyrekcją :mrgreen:

 

Administrator oraz Moderatorzy wobec użytkowników, których nick-i naruszają prawo, bądź są obraźliwe dla innych Forumowiczów, mogą zastosować możliwość zmiany nick-u. Musi się to jednak odbyć za wcześniejszym kontaktem z właścicielem w/w nick'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Malo Ci jedna czerwona kreska?

Wersja oficjalna: tam nie będzie widoczne - z załażenia wiadomość jest dla nowych użytkowników. Ci "starsi" już o w/w zasadach wiedzą (albo powinni wiedzieć).

 

Wersja nieoficjalna: chcesz, żeby ci zniknęło zero przy ilości postów ? :twisted::mrgreen: Noo - to nie marudzić mi tutaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak wysoko trzeba prosić ? Co się stało z "władzą admina" ?

 

Witek, kiedyś będziesz jakimś kierownikiem, dyrektorem albo czymś w tym guście... Ucz się zawczasu od kolegi Flippera.

 

Co robi człowiek, obdarzony jakąś tam waaadzą, jak nie chce, żeby mu w związku z tą waaadzą naród d... zawracał...?

Ano, deleguje ją. Najlepiej tak wysoko, żeby nikt nie sięgnął.

 

I ma święty spokój... :mrgreen:

 

Flipper, w zasadzie mogłeś kazać pisać wnioski do Prezydenta RP - ale fakt, wtedy koleżeństwo mogłoby zacząć podejrzewać jakąś ściemę... :twisted:

 

No, to teraz mam przechlapane. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było uprzedzić na priv, że to finezyjna prowokacja... - ja tak z dobrego serca wyjaśniłem...

 

Ale nie martw się, Flipp jest twardy zawodnik - jak se umyślił plan podsyłania wniosków do Padre, to by się tak łatwo nie poddał.

 

Ale jakby co... to ja wiem, co admin pija... :wink: Zdradzę za próbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, ja tam gotów jestem pisać do Padre. Nazwisko sobie sam w urzędach zmieniałem to dlaczego nick forumowy miałby być gorszy. Tylko nie wiem jak Dyrekcja podziękuje Flipperowi za taki list :mrgreen:

 

Było się domyślić, już nie pierwszy raz wyciąłeś mi taki numer :/ Za kogo Ty mnie masz ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sobie nick zmienił bo sobie ani koszulki nie mogę sprawić ani autek okleić, ale jak mam pisać podanie w tym celu to już sie zniechęciłem. No i postów kilka już napisałem więc jestem lekko ugotowany, To co, są jakieś formularze może gotowe albo coś aby to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze zmiana "IMIE NAZAWISKO" na nicka powinna byc dopuszczalna jako wyjatek... jest kilka osob, ktore nie majac doswiadczenia na internetowych forach - odruchowo wpisali... a teraz zaluje.

 

Co wiec nastepuje:

 

POSTULUJE O: warunkowe ustepstwo od reguly, a mianowicie: ZMIANE NICKOW W POSTACI IMIE NAZWISKO na dowolnie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka osob, ktore nie majac doswiadczenia na internetowych forach - odruchowo wpisali... a teraz zaluje.

 

Co wiec nastepuje:

 

POSTULUJE O: warunkowe ustepstwo od reguly, a mianowicie: ZMIANE NICKOW W POSTACI IMIE NAZWISKO na dowolnie inny.

 

To brzmi rozsądnie...

 

Panie Marszałku, wniosek formalny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, ale masz nick... i wcale nie taki zly... a jak ktos ma Imie i Nazwisko (a jest tylko takich 2 czy 3 aktywnych forumowiczow) - to mozna dla nich zrobic wyjatek... nawet dla tej koszulki i naklejki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej Michałowi można... Choć mnie jego "nazwiskowy" nick nie przeszkadza, ale rozumiem, że dla niego może być jakoś tam krępujący.

 

Michał - flaszka dla wMorderatornioadministratorni... - i pewnie masz szanse :wink: I zrob ankietę - będziesz miał za sobą demokratyczną większość... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...