Skocz do zawartości

Kola od STI 02 do GT 00


blasterpl

Rekomendowane odpowiedzi

tył będzie obcierał na 100% o nadkola, trzeba zaklepać na równo...

przód będzie obcierał na pełnych skrętach, ale to pestka

o amor nie powinno obcierać, a jakby, to o gniazda sprężyn, wtedy zakładasz gwinty z małą sprężyną i jest ok :D

ale nie polecam jak przedmówcy - opon 225 do GT....sprzedaj, wrzuć najlepiej 205/50/17, szerokość odpowiednia, wysokość nie powodująca wypadania plomb z uzębienia...i nie ciąga po koleinach :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś chciał 18" to potrzebujesz 600 koni i skrzynie z Porsche :mrgreen:

Graf nie przesadzaj :wink:

18 ma sens tylko w STI/EVO na torze

policz sobie mase wirowa takiego zestawu i zobaczysz jaki to ma wplyw na osiagi, potem GTek ma osiagi 3 litrowego diesla po chipie albo gorsze :oops: do seryjnego GTeka z wydechem i 17tka to idiotyczny pomysl, ja bym jezdzil na 15tach tak jak wychodzily 1wsze GTeki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policz sobie mase wirowa takiego zestawu i zobaczysz jaki to ma wplyw na osiagi, potem GTek ma osiagi 3 litrowego diesla po chipie albo gorsze

 

Idąc dalej.. policz ile waży klima, wygłuszenia, kanapa, spoiler i jaki to ma wpływ na osiągi... bla...bla... bla Jeżeli ktoś ma ochotę załozyć taki zestaw to niech sobie zakłada a, że przyspieszenie będzie o 0,5s gorsze to nie tragedia.

Mi w RA lepiej jeżdziło się na 17" niż na 16" i gorzej na 18" niż na 16", a w UK miałem GT-ka na 18" - jeździł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem te kola,za waszymi poradami zmieniam opony na wezsze,stawiam na 205 i tu moje pytanie profil 45 czy 50 :?: Czy i jesli tak to jakie różnice w jezdzie miedzy tymi wymiarami.Czy 45 to nie za niska oponka na nasze drogi.Auto uzywane na codzien,zawias z regulacja twardosci za pomoca pokretel ( AGX czy jakos tak :oops: ). Oponki 225 do sprzedania tu: viewtopic.php?f=16&t=149262&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem te kola,za waszymi poradami zmieniam opony na wezsze,stawiam na 205 i tu moje pytanie profil 45 czy 50 :?: Czy i jesli tak to jakie różnice w jezdzie miedzy tymi wymiarami.Czy 45 to nie za niska oponka na nasze drogi.Auto uzywane na codzien,zawias z regulacja twardosci za pomoca pokretel ( AGX czy jakos tak :oops: ). Oponki 225 do sprzedania tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread

 

Miałem kiedyś takie oponki (najpierw 205/40/17. a potem 205/45/17), tyle tylko że w Ibizie Cuprze. Powiem tyle: to jest masakra na polskie drogi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...