Skocz do zawartości

fotel kierowcy legacy 2006


Zbyszek23

Rekomendowane odpowiedzi

Co do opon to dziwia mnie negatywne wypowiedzi (nie bede juz komentowal narzekania na cos, co sie dostalo za darmo...) . W testach SnowSporty sa raczej dobrze oceniane:

:arrow: http://www.oeamtc.at/netautor/html_seiten/reifentests/225_45_17_V_winter2003/pirelli.html (nie dac sie zwiesc "bedingt empfehlenswert" w tytule, wyniki zamieszczone nizej mowia co innego)

:arrow: http://www.autobild.de/artikel.php?artikel_id=7702&artikel_seite=1&A_SESS=269421c9706bbfd821af799c704c0474 "die Winterqualitäten des Nokian WR und Pirelli Winter 240 Snowsport überzeugen unsere Testfahrer"

:arrow: http://www.dooyoo.de/autoreifen/pirelli-w-210-snowsport-215-65-r-16-96h/ - 5 gwiazek, "idealny wybor dla mocnych samochodow"

:arrow: http://www.testberichte.de/test/produkt_tests_pirelli_winter_240_snowsport_205_55_p11267.html - ocena: dobra

 

:roll:

 

Przed kupnem Forysia analizowałem testy opon i wyszło mi, że Pirellki są OK - są najlepsze z opon dostępnych w Polsce do Forysia (215/60/16).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To sukcesów życzę.

Nigdy nie spotkałem dobrych opon Pirelli.

Może to subiektywne odczucia ale po moich doświadczeniechpo prostu nie lubię opon Pirelli.

 

Nie napisałem, że to dobre opony. Napisałem tylko, że z testów tak wynikało. A w praktyce te opony są takie sobie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony zimowe oczywiście obciążają marżę.

SIP-u i dealera.

Założeniem akcji, którą powtarzamy rokrocznie jest jednak przede wszystkim bezpieczeństwo. Po prostu wiekszość kupujacych Subaru to osoby, które wcześniej nie miały samochodu z napędem "na cztery", i w związku z tym źle mogłyby ocenić możlwiości jezdne, a szczególnie hamowanie na sliskiej nawierzchni (sam niedawno miałem okazję spotkać na A4 na podjeździe przy Górze Świętej Anny A8 na śniegu obutego w opony letnie: sunął bokiem jakieś 10km/godz, gdy ja nie miałem żadnego problemu !).

Czyli - swaidomie wydajemy nieco mniej np. na reklamę, ale za to wszystki Subaru opuszczające salony w okresie zimowym sa odpowiednio "obute".

I nie jest to w żadnym stopniu uzależnione od zdolności "handlowych" kupującego - taka filozofia :wink:

 

Pozdrowienia

 

Pięknie napisane......5 z kreowania wizerunku marki.....Może w ramach filozofi popracujecie nad personelem obsługującym klienta w Krakowskim salonie na przeciwko Ikei....Moja ostatnia wizyta nie wzbudziła ich zainteresowania mimo że się po nim kręciłem przez 15 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Może w ramach filozofi popracujecie nad personelem obsługującym klienta w Krakowskim salonie na przeciwko Ikei....Moja ostatnia wizyta nie wzbudziła ich zainteresowania mimo że się po nim kręciłem przez 15 min

 

Faktycznie dość z tym kiepsko :( Czy Szanowna Dyrekcja nie uważa czasem, że macie zbyt mało sprzedawców :?:

 

Do kontaktów polecam Pana Michała :lol: Jest bardzo miłym i kompetentnym sprzedawcą. :D Jak się już kimś zajmie to wszystko powinno być ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie był to problem braku personelu, byłem w salonie tylko ja i moja narzeczona, chciałem pokazać nowego Forestera i udowodnić, że już nie będzie taki "brzydki" jak nasz poprzedni z 2001. Cały personel zajęty sobą za biurkiem pewnie rozwiązywał jakiegoś pasjansa.

 

P.S. Osobiście bardziej nam się podobał model 2004 który stał przed salonem, ten nowy jakoś mi nie leży ze względu na tą śmiejącą się twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...