Skocz do zawartości

fotel kierowcy legacy 2006


Zbyszek23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy istnieje mozliwość wymiany fotela kierowcy w legacy 2006 na jakiś inny?

Oryginał po 2 godzinach jazdy strasznie mnie uwiera i dręczy, prawa noga drętwieje.

Bardzo męcząca cecha.

zbyszek23

 

Ciekawy problem ? Czy możesz podać na ten przykład auto gdzie nie występowały owe objawy ?!

Mi nap rzykłąd w Roverze 620 prawa stopa drętwiała po 5 godzinach jazdy.

W Subaru Imprezie WRX czasem mnie drażni lewy podłokietnik w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy problem ? Czy możesz podać na ten przykład auto gdzie nie występowały owe objawy ?!

 

Nie taki ciekawy... Brakuje po prostu podparcia pod uda. U mnie akurat, fotel kierowcy jest regulowany elektrycznie + podparcie ud i lędźwiowe. Pasażera już nic z tych rzeczy - dlatego wolę jeździć po lewej stronie samochodu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, same trafne podpowiedzi.

Ulga, od razu niej boli.

Już rozumiem dlaczego ludzie w subaru mówią mi, że jestem pierwszym klientem w historii tej marki, któremu przeszkadza cos w fotelu.

Skoro uważacie, że ma boleć...

 

Co do modeli aut w których się siedzi wygodnie nawet przez 8 godzin to proponuje citroena xsare vts. bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, same trafne podpowiedzi.

Ulga, od razu niej boli.

Już rozumiem dlaczego ludzie w subaru mówią mi, że jestem pierwszym klientem w historii tej marki, któremu przeszkadza cos w fotelu.

Skoro uważacie, że ma boleć...

 

Co do modeli aut w których się siedzi wygodnie nawet przez 8 godzin to proponuje citroena xsare vts. bajka

Coś Ty!

Ja byłem pierwszy!

Ten fotel to katastrofa!

W maluchu się chyba tak nie męczyłem.

U większości forumowiczów nieznajdziesz zrozumienia bo oni są bezkrytyczni do marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W foresterze fotele są za małe ( za krótkie siedzisko i oparcie mogłoby być wyższe w końcu miejsce jest) ale trzymaja super jak na auto klasy około SUV-owej, w legacy fotele są dla mnie wygodne ale z kolei pozbawione trzymania bocznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"U większości forumowiczów nieznajdziesz zrozumienia bo oni są bezkrytyczni do marki."

 

Masz racje Krzysiom,Subaru ma swoje wady lecz niewielu zwaraca na nie uwage pomimo przytoczenia obiektywnych argumentow.Sam kiedys pisales (z czym sie zgadzam w 100%) ,że za cene 100 tys nie ma w aucie elektrycznych foteli czy skory ,ktore w innych markach za tą cene sa juz standardem.Nie dziwie sie ,że ludzi do Subaru nie przekonuje AWD,bokser itd gdy

za np za 130 (Outback 2,5) dostaja "srednio wyposazone" auto gdzie za tą same cena maja

wypasiona inna fure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"U większości forumowiczów nieznajdziesz zrozumienia bo oni są bezkrytyczni do marki."

 

Masz racje Krzysiom,Subaru ma swoje wady lecz niewielu zwaraca na nie uwage pomimo przytoczenia obiektywnych argumentow.Sam kiedys pisales (z czym sie zgadzam w 100%) ,że za cene 100 tys nie ma w aucie elektrycznych foteli czy skory ,ktore w innych markach za tą cene sa juz standardem.Nie dziwie sie ,że ludzi do Subaru nie przekonuje AWD,bokser itd gdy

za np za 130 (Outback 2,5) dostaja "srednio wyposazone" auto gdzie za tą same cena maja

wypasiona inna fure.

Nigdzie tak nie napisałem- nie lubię skóry w samochodzie.

Kupiłem Subaru dla AWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Subaru dla AWD.

No właśnie, napisz jakie są Twoje odczucia z jazdy w zimie AWD, widzisz jakieś zalety, czy raczej się rozczarowałeś? Ośka z elektroniką lepsza?Czy w ogóle miałeś okazję jeździć po czymś bardziej śliskim/śniegu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru kupuje sie dla boxera+AWD lub dla stada koni z boksera+AWD, kto to zrobił z innych powodów lub nieświadomie przeważnie żałuje lub przepłaca. Co do fotela to nie wiem bo mam SPE a tam jest elektryczny i dość wygodny choć szału nie ma i jego największą zaletą jest sterowanie- w czasie długiej jazdy jak dupa i plecy zaczynają cierpieć można łatwo zmienić ustawienie na deko inne i to bardzo pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru kupuje sie dla boxera+AWD lub dla stada koni z boksera+AWD

 

 

Stada koni to żadne Subaru w serii niema, conajwyżej stadko ;-) Jakbym kupił to raczej dla prowadzenia, wrażeń i całego tego czegoś co angole zwą "motoring experience" do czego dla mnie zalicza się czas kilometra OESowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam krzysiom pisał że mu się źle jeździ po śliskim.

W nawianym śniegu bardzo fajnie- żadna ośka nie da rady!

Po wszystkich zasypanych parkingach, poboczach również piękna sprawa.

W normalnej trasie żadna rewelacja, lepiej się czuję w czymś z pełną kontrolą trakcji.

Takie zachowanie samochodu i moje odczucia wynikają również z fatalnych opon zimowych które SIP mi podarował do autka.

Wybór Legacy uważam za porażkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru kupuje sie dla boxera+AWD lub dla stada koni z boksera+AWD

 

 

Stada koni to żadne Subaru w serii niema, conajwyżej stadko ;-) Jakbym kupił to raczej dla prowadzenia, wrażeń i całego tego czegoś co angole zwą "motoring experience" do czego dla mnie zalicza się czas kilometra OESowego.

Zależy od punktu widzenia- dla Ciebie może nie ale dla 99,99% kierowców 230 koni to sporo i w tych zakresach wybór na rynku jest mały- zwłaszcza z 4x4(pomijam auta w abstrakcyjnych cenach istniejące tylko w TG lub magazynach motoryzacyjnych). Może to dziwne ale rajdy to nie wszystko a sporą ilość ludzi one wcale nie obchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zachowanie samochodu i moje odczucia wynikają również z fatalnych opon zimowych które SIP mi podarował do autka.

A jakie masz zimówiki, bo nie chciałbym drugi raz się wpakować w głośne Michelin Alpine (w sumie to nie ja je kupiłem tylko poprzedni właściciel) ani inne badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zachowanie samochodu i moje odczucia wynikają również z fatalnych opon zimowych które SIP mi podarował do autka.

A jakie masz zimówiki, bo nie chciałbym drugi raz się wpakować w głośne Michelin Alpine (w sumie to nie ja je kupiłem tylko poprzedni właściciel) ani inne badziewie.

Jak z SIPu to pewnie Pirelli, wszystkie ich zimówki w normalnej cenie chyba wykazują jakąś szczupłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zachowanie samochodu i moje odczucia wynikają również z fatalnych opon zimowych które SIP mi podarował do autka.

A jakie masz zimówiki, bo nie chciałbym drugi raz się wpakować w głośne Michelin Alpine (w sumie to nie ja je kupiłem tylko poprzedni właściciel) ani inne badziewie.

Jak z SIPu to pewnie Pirelli, wszystkie ich zimówki w normalnej cenie chyba wykazują jakąś szczupłość

Pirelli Snowsport chyba 240.

Absolutny śmietnik. Na wodzie jeszcze da się jechać, wystarczy 1cm śniegu i jedziesz tak jak na letnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lisek - "Za np za 130 (Outback 2,5) dostaja "srednio wyposazone" auto gdzie za tą same cena maja wypasiona inna fure "

 

Czy możesz podać przykład samochodu z napędem 4x4 i kompleksowych parametrach zbliżonych do OBK 2.5 za 130.000 zł ? Tak się składa, że ostatnio stalem się właścicielem OBK 2.5 a przed zakupem przeczesałem wszelkie możliwe alternatywy. No ale może kiepsko szukałem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiom - "Pirelli Snowsport chyba 240.

Absolutny śmietnik. Na wodzie jeszcze da się jechać, wystarczy 1cm śniegu i jedziesz tak jak na letnich."

 

No witamy w klubie. Ja dostałem to samo do OBK 2.5 MY06 tylko z indeksem 210. Pełna tragedia. Dilerzy chyba nie mógli tego sprzedać więc obdarowują każdy nowy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...