Skocz do zawartości

Wahacze impreza GT


vectropagus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wahacze w gt i wrx ew. w wrx-ach do którego roku są takie same.

 

Chodzi mi o zwykłe stalowe nie aluminiowe.

 

Druga sprawa to czy wahacze różniły się pomiędzy wersją gt/wrx a tymi montowanymi w mniejszych wersjach pojemnościowych ew. tylko przednionapędowych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wiedza na temat wahaczy stalowych jest już chyba wystarczająca choć nie wiem czy po 2005r. w wrx nie bylo już aluminiowych.

 

Skoro jesteśmy przy aluminiowych wahaczach, które byly montowane w STi-jaka jest ich zaleta/przewaga w stosunku do stalowych-tylko kwestia masy czy są wytrzymalsze a może slabsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wahacze w tym modelu są takie same,bez znaczenia typ napędu, ani pojemność,ani specyfikacja auta.Można także zamienić metalowe na aluminiowe (parami oczywiście).Mocniejsze wersje subaru miały inną specyfikę (twardość) gum,pozdro.

 

 

Na pozór tak, ale nie do końca :D , np. wersje Kombi :D

 

-- 15 lis 2011, o 20:34 --

 

i wytrzymalsze,poza tym nie ulegają wygięciom

 

 

moim zdaniem sie bardziej gną jak stalowe :idea: , o to nie jest prawda że są aluminiowe i sie nie wyginają, wyginają sie jak każda np. felga alumniowa :D , jedyna ich zaleta to waga, a waga nieresorowana jest bardzo ważna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi się nie przydarzyło,ale podobno aluminiowe się nie gną tylko pękają i i w tym kontekście myślałem pisząc o pewności geometri.Co oczywiście ma swoje minusy,na pogiętym lekko wahaczu dojedziesz do domu lub do warsztatu a na pękniętym alu niestety nie,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...