Skocz do zawartości

Skrzynia biegow cieknie


mik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Ze skrzyni biegow od strony sprzegla spod "blaszki" zaznaczonej na rysunku na czerwono mam wyciek oleju. Blaszka przymocowana jest trzema srobami, ale po ich odkreceniu da sie ja odsunac o 2 mm i to razem z walem. Czy moze mi ktos doradzic jak sie dostac do uszczelniacza pod nia? Czy trzeba rozbierac cala skrzynie biegow, a moze po prostu "bardziej" sie przylozyc?

 

Pozdrawiam

 

Mik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Ze skrzyni biegow od strony sprzegla spod "blaszki" zaznaczonej na rysunku na czerwono mam wyciek oleju. Blaszka przymocowana jest trzema srobami, ale po ich odkreceniu da sie ja odsunac o 2 mm i to razem z walem. Czy moze mi ktos doradzic jak sie dostac do uszczelniacza pod nia? Czy trzeba rozbierac cala skrzynie biegow, a moze po prostu "bardziej" sie przylozyc?

 

Pozdrawiam

 

Mik

 

Tulejka prowadzaca lozyska oporowego(to co widac zaznaczone na rysunku) powinna miec wlasnie od spodu nabity uszcelniacz.Mozna kupic go osobno lub z tulejka.Proponowalbym kupic kpl, bo sama tulejka tez sie wyciera od poruszajacego sie na niej lozyska.Uszcelniacz kupisz pod wymiar, ewentualnie w ASO,ale pewnie musisz sie liczyc z kilkudniowym oczekiwaniem na czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...