Skocz do zawartości

Chlapacze


Cichaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać.

Nie potrafiłem znaleźć podobnego tematu.

Orientuje się ktoś czy poniższe chlapacze Rallyarmor da radę zamontować do kombiczki N/A?

Czy też trzeba czegoś szukać. W sklepiku sa jakies plastikowe... które nie bardzo mnie się podobają.

 

822494081.th.jpg

 

Dzięki z góry :)

 

Poprawiłem linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sprawdzałem mocowanie w moim kombiku a w STI (też MY06) to niestety są w innych miejscach.

 

Rzeczywiście tak. Ale wystarczy jedynie przewiercić w chlapaczach dwa otwory obok i będzie pasować. Przerabiałem temat. Kupiłem plastikowe czarne STI od GiGi do mojej starej N/A i tak trzeba było zrobić. Jeżeli materiał twardy warto też nieco je podwyższyć, bo na najbliższym wysokim krawężniku można je połamać. Rally Armour są miękkie, więc przy nich nie ma problemu, mogą być nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię sie do tematu, może ktoś robił kiedyś własne i wie jaki materiał jest najodpowiedniejszy do tego celu ? Myślałem o spienionym PCV, ale wydaje mi się że może być łamliwe :?

 

Jest tu gdzieś długa dyskusja na ten temat, dalbym linka ale czytalem to rok temu wiec tez musialbym szukać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego polecacie zrobić chlapacze fartuchy i gdzie to dostać bo chodziłem po PSB, Leroyu i nic ciekawego nie znalazłem z czego można je zrobić. Najlepiej żeby było to coś dość sztywnego ale jednak uginającego się pod naporem. Czy ogólnie lepiej się nie bawić i wziąć takie z alledrogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze powinny pasować, minimalne różnice były tylko przy mocowaniach w wersjach USA z tyłu, ale to nie problem.

Na Forum lata już kilkadziesiąt imprez i foresterów z moimi chlapaczami. Niektórzy już któryś sezon.

Temat był wałkowany parę razy. Jak masz pytania, albo chcesz zdjęcia podaj maila, wszystko Ci pokażę.

Poniżej poglądowe fotki forumowych aut z chlapaczami.

pozdrawiam,

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę, że GiGi zaczyna mieć monopol ;) moje przeszły hardcorowy test w Ułężu (jak wyleciałem w plener ;) ) i wszystko ok :)

 

Czekam co będzie działo się zimą. Jak na razie bardzo ok przycierały mocno na winklach o beton Ułężowy, ale przeżyły to bardzo dzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...