Skocz do zawartości

Subaru Justy 1.2 94 r


ubot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moc silnika, ile pali na 100, co się najczęściej psuje i czy generalnie jest awaryjny.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy kupnie takiego samochodu.

Czy są problemy z częściami?

Ile powinienem zapłacić za samochód tej klasy z rocznika 94 w normalnym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma 75KM@5600 i 72Nm@4000 (konie na 100%, w niutonach mogłem oszukać o dwa albo trzy).

najczęściej psuje się nic (jeśli zadbany).

GL (czyli gaźnikowy) chochluje do 7,5l/100km, GLi pewnie podobnie.

zwrócić uwagę na błotniki jak mocno zardzewiałe, jak chodzi napęd + inne rzeczy sprawdzane przy zakupie zwyczajnego auta.

z częściami - ciężkawo z blachami jest (np. błotniki). lampę też trudno może być znaleźć, itd. ale i tak się nie psuje, więc spoko ;).

ile dać? hmm.. no nie wiem? 5500PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy oleju nie pali! To chyba najważniejsze! Blacharke samemu zrobić się da, a z silnikiem to trudniej walczyć :mrgreen: (przynajmiej dla mnie)

Co do palenia to zależy jak jeździsz :mrgreen: Jak chcesz czuć te 75 km to 7.5 litra nie starczy! To napewno!

Z częściami nie ma żadnego problemu nie słuchaj ludzi co gadają, że nie ma! KŁAMIĄ 8)

Co do ceny to to ja bym powiedział 4.5 tys więcej takie auto nie jest warte! Musisz zawsze doliczyć jakieś naprawy ---- ale to chyba normalne jak przy każdym aucie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a serio sie tym tak fajnie jezdzi? np w CH ma opinię auta doskonałego zimowo. jak z zakopywaniem sie w sniegu???

a serio - b. fajnie się tym jeździ

a zima i zaspy mu nie straszne, wygrzebuje się bez problemu

nie wiedziałam, że mam taki skarb :D

byłam ostatnio w górach i naliczyłam takich 3 szt. co jest sporym zagęszczeniem jak na ten model

znaczy to, że się sprawdza chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja dorzuce swoje 3 grosze.

Jestem posiadaczem Justynki od niedawna, i jest to mój pierwszy samochód napędzany na 4 koła.. Justyna zaskoczyła mnie łatwością z jaką się odpycha na śniegu i lodzie, właściwie tak sie do tego przyzwyczaiłem, że jestem w ciężkim szoku jak jade przednionapędowym samochodem i ruszyć nie moge :)

Co prawda raz mi sie udało zawisnąć.... na płycie pod silnikiem i bez wypychania się nie obyło... poprostu śnieg do kolan+ niski zawias+ płyta pod silnikiem to nie jest najlepsze połączenie.

Co do awaryjności, to zrobiłem Justyna jakieś 2000 km, wiem że to nie dużo, ale właściwie wszystko działo się bez awaryjnie, nielicze zerwanej linki od sprzegła, bo w samochodzie 16 letnim ma prawo sie urwać, no i teraz przeguby wymieniam, ale on już jęczały jak kupowałem samochód.

Według mnie dużo bardziej opłaca się kupić ten samochód niż CC, Poloneza itp.

Pozdrawiam,

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam młodszą Justynke, bo model 1.3 GX z 1997. Jestem bardzo zadowolony tylko to pijaczka! W codziennyh dojazdach do pracy (około 13km w jedna stronę przeważnie w trasie) nijak nie potrafię zejść poniżej 8l/100km w trasie nie przekraczając 120km/h moge liczyć na 7l/100km. Autko jednak miłe a na sliskim zachowuje sie rewelacyjnie! jak przejeżdże nią tak z 10.000km to wypowiem sie na temat awaryjności :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W codziennyh dojazdach do pracy (około 13km w jedna stronę przeważnie w trasie) nijak nie potrafię zejść poniżej 8l/100km

Kiedy silnik przez połowę dystansu pracuje na wzbogaconej mieszance ciężko cudów oczekiwać :) Traś to nazwać można przejchanie 100km :) Mój szuwarek średnio łyka w mieście 12 litrów Pb95 i raczej mniej nie weźmie, więc jak widzisz, justynka jest mistrzem jazdy o kropelce :) W trasie wychodzi jakieś 9-9,5 l/100km. Jakbym miał swojego wyśnionego Legacy II GT to bym chyba musiał autobusem jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pierwsze pytania

Jak szybko mogę jeździć z napędem na 4x4 ?

Czy mogę włączać i wyłączać napęd 4x4 w czasie jazdy czy tylko jeśli zatrzymam furkę ?

Gdzie mogę znaleźć wykaz części do tego modelu.

Czy istnieje cos takiego jak ksiąrzka naprawcza w języku polskim oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...