Skocz do zawartości

płyn do chłodnic - kolor?


b.

Rekomendowane odpowiedzi

musze ciut dolac do chłodnicy. i mam problem. nie bardzo potrafie rozpoznać kolor.

albo niebieski albo zielonkawy. taki nie wiadomo co. zalezy jak sie patrzy.

jak sciagnelem strzykawka byl taki niebieskawo-zielonawy. jak chusteczka wytarlek korek - robila sie raczej zielonkawa.

i tu mam problem.

borygo zielone (eko) to glikol propylenowy, borygo niebieskie (alu) to glikol etylenowy.

mozna zmieszac, czy zrobi sie glut jakis?

 

wczesniej mialem zielony, ale jakos w wakacje pekla mi chlodnica i w KAS naprawialem. od tej pory trudno mi rozpoznac kolor. moze ktos zna preferencje Janka? :-)

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie można pomóc jesli nie wiadomo co jest wlane, ale nic nie powinno się złego stać (przynajmniej kilkakrotnie mieszałem różne wynalazki i było ok)., Najlepiej wymienić cały płyn i po sprawie koszt 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze ciut dolac do chłodnicy. i mam problem. nie bardzo potrafie rozpoznać kolor.

albo niebieski albo zielonkawy. taki nie wiadomo co. zalezy jak sie patrzy.

jak sciagnelem strzykawka byl taki niebieskawo-zielonawy. jak chusteczka wytarlek korek - robila sie raczej zielonkawa.

i tu mam problem.

borygo zielone (eko) to glikol propylenowy, borygo niebieskie (alu) to glikol etylenowy.

mozna zmieszac, czy zrobi sie glut jakis?

 

wczesniej mialem zielony, ale jakos w wakacje pekla mi chlodnica i w KAS naprawialem. od tej pory trudno mi rozpoznac kolor. moze ktos zna preferencje Janka? :-)

 

bartek.

 

mozesz zlalac kazdy na bazie glikolu do chlodnic aluminiowych(jest koloru zielono-niebieskiego) Np popularny Petrygo ma ten sam sklad co Shell, Total, Mobil itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...