Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

No to poszły konie po betonie, ruszyli :)

 

Budujący dla mnie jest tegoroczny Monte - póki co pierwsze trzy miejsca trzy różne zespoły - WRESZCIE. Spektakularne wyniki (niestety także spektakularne crashe).

 

Parę nowinek dla mnie (słynne opony na krzyż, 5 dniowy rajd, Petter w fabryce czy niestety brak kasy w miniaku i konieczność zatrudnienia "lokalsa" z budżetem).

 

------

 

Duża strata Pettera - narzeka na brak kolców.

 

“I have slicks on and no studs on the front. I almost went off. I just backed off. Its just so much water and with black ice and no studs or nothing. Much worse than I expected.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogier dostał wczroaj drugie życie ...gdyby nie odbił się od drzewa a na nim został ...dwa worki pewne !

 

a tak btw to niezłe zabezpieczenie tych odcinków... :shock:

fajnie się to ogląda ale nie kumam organizatorów... ludki stoja gdzie chcą, prędzej czy pózniej będzie afera :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja źle sprawdzam program TV czy relacje są dopiero o północy ?

 

Myślałem ,że jak Eurosport się za to weźmie to będą wreszcie rajdy o cywilizowanych godzinach i ogólnodostępne ,a nie na wypełnienie ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petter ładnie odrobił.

 

 

------------------------------------

W związku z tym iż mój wcześniejszy wpis w odpowiedzi do RallyMedia uznano za CHAMSKI, po krótkiej wymianie poglądów na PW podjąłem nieodwołalną decyzję o opuszczeniu tego forum.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, oprócz tych, których nie lubię :wink: :mrgreen: Do zobaczenia na oesach! Heeej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

106km/h toż to nie jest znowu jakieś przegięcie,skoro podobno w trakcie wyprzedzania. Delikatna nadgorliwość moim zdaniem ale przykład pewnie musi być..

 

:lol: jaaasne , koniecznie musisz wybrać się, np do Szwecji , Finlandii lub Szwajcarii i sobie tak "delikatnie" przegiąć na 50tce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przekazuje pozdrowienia od Kosciuszki dla forum :mrgreen:

Mieliśmy z Guma okazje pogadac z ekipa w trakcie oczekiwania na "rozborke". Zostawię coś do opisania Gumie

 

Zaproszenie dla forum do szkolay jazdy Kosciuszki.

 

Filmy i zdjecia w obróbce, pewnie niedlugo pojawia sie na necie (z wczoraj juz filmik sie laduje).

 

Kilka slow udalo sie zamienic z Solbergiem :mrgreen: i kilkoma innym kierowcami. Zajebisty byl dzionek w Monaco :D

 

-- 22 sty 2012, o 21:01 --

 

filmik z OS Turini

http://www.youtube.com/watch?v=w4USMjNv6zw

Na przyszły rok przejedziemy OSy tydzień przed aby wybrać dobra ustawkę :mrgreen:

 

-- 22 sty 2012, o 22:14 --

 

filmik z ceremoni wlasnie jest w drodze do waszej tuby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Kościuszko Monte Carlo w pierwszy starcie wygrał , brawo 8) 8)

Najważniejsze, że punkty są na koncie, ale nie zapominajmy, że właściwie jedyną konkurencją w PWRC była załoga w ... Fieście ST (nie licząc SS1), więc trudno powiedzieć, że to wywalczone zwycięstwo. No ale zwycięzcy są na mecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...