Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://terenowe.autoklub.pl/news/holowc ... bszy,45433 Śledziłem dzisiaj na bieżąco, najwyższa prędkość Hołka z GPS to 181km/h, zmasakrował rywali, ruszał szósty a na metę wjechał pierwszy :D . Os skończył z dziesięcioma minutami przewagi nad drugim kierowcą. Ruta stracił do Hołka godzinę i trzynaście minut na 250km :shock: . Osiem minut do do DE Rooya jadącego ciężarówką :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to juz czas na zalozenie nowego watku rajdowego na 2013r?

 

-- 19 paź 2012, 12:49 --

 

Strasznie żałuję, że nie danei było zobaczyć rajdowej jesieni na Dolnośląskim;(

chyba najładniejszy rajd w Pl jeśli chodzi o krajobrazy i okoliczności około rajdowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, moze to jakis nowy setup skrzyni byl i lepiej ze sie teraz wysypała niz na Dakarze - wyciagna wnioski.

 

Na Baja Poland też padła skrzynia, z tym że tym razem to niekoniecznie musiała być skrzynia, wieczorem będzie wiadomo co się stało. Tak czy inaczej to trzeci rajd z rzędu w którym Mini nie daje rady :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najładniejszy rajd w Pl jeśli chodzi o krajobrazy i okoliczności około rajdowe.

Istotnie. Niestety miejscowi amatorzy taniego wina stojący na odcinkach mocno burzą ten krajobraz... :(

 

Poza tym: DOLNOŚLĄSKI=ZIMOWY :!: :wink:

 

Na Vsetinie 5xWRC i BŁOGOSŁAWIONY Silvestr Mikulastik, i jego Occia WRC, z którą robi czary.

 

OeS Santov przejeżdżany trzykrotnie. Podejście makabryczne, ale będę 3 godziny wcześniej więc zapas jest.

 

Ciekawe co tam u Chłopaków na Sardynii słychać- Halo Carfit, Halo Carfit :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie. Niestety miejscowi amatorzy taniego wina stojący na odcinkach mocno burzą ten krajobraz... :(

 

wiesz, wydaje mi się, że to domena kazdego rajdu przechodzącego przez wiochy w PL. Jakoś jak jeździłem do Czech, to nie było kłopotów z pijanymi, co nie oznacza, że nikt nie garował. Jak jestem przeciwnikiem dużej ilości zakazów i regulacji, to uważam, że na czas rajdu w okolicy powinna być wprowadzana prohibicja. Wiem, żę nie wykluczy to problemu, ale niektórzy nie będą w stanie przytargać ze sobą 5l wina/20piw i w efekcie będzie spokojniej. Tylko...nikt nie ma w tym interesu.

 

Poza tym: DOLNOŚLĄSKI=ZIMOWY :!: :wink:

i POLSKI= Dolny Śląsk i wąskie asfalty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jak jeździłem do Czech, to nie było kłopotów z pijanymi

 

Do dzisiaj są amatorzy chmielu. Ale tam "za pasku" jest "za pasku" i zero dyskusji. To mi się tam cholernie podoba.

 

to uważam, że na czas rajdu w okolicy powinna być wprowadzana prohibicja.

 

Jeśli złożysz taki wniosek, to ja go poprę. I nie tylko ja. I wtesdy zacznę ponownie na rajdy w PL jeździć.

 

 

Wiem, żę nie wykluczy to problemu, ale niektórzy nie będą w stanie przytargać ze sobą 5l wina/20piw i w efekcie będzie spokojniej. Tylko...nikt nie ma w tym interesu.

 

 

W CZ nie rzadko ktoś "obali" na przejeździe z 10 i więcej. Ale tam nikt po tym nie próbuje udowadniać, że jest "nr1" i grzecznie stoi z taśmą i "ogląda". Krótko: SAFETY=PAN!

 

i POLSKI= Dolny Śląsk i wąskie asfalty.

 

Kiedy te czasy do cholery powrócą :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek miał awarię napędu

 

no ma.ć :evil::evil:

I dobrze, moze to jakis nowy setup skrzyni byl i lepiej ze sie teraz wysypała niz na Dakarze

 

zobaczymy ale nerwy będą :idea:

 

Ogier wygral OS w WRC samochodem S2000

piękny wynik :!:

 

-- 20 paź 2012, o 10:00 --

 

Chuchała jest 2 w generalce wyprzedził Bębenka po 9-osie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim serdeczne pozdrowienia dla wszystkich napotkanych forumowiczow!! :)

 

A teraz trzymać kciuki, po po dwóch dniach rywalizacji prowadzimy z Bebenkiem 0.2 sek a do końca zostały tylko dwa odcinki!!

 

Co wiecej, na aktualnym OS Kajto stracił 30sek i jego przewaga zmalała :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dwóch dniach rywalizacji prowadzimy z Bebenkiem 0.2 sek a do końca zostały tylko dwa odcinki!!

 

go Chuchała :!: :!:

 

 

na aktualnym OS Kajto stracił 30sek

 

może kapeć :idea:

 

Kuchar ściga Habaja, zostało mu 16s a Gacek555 pięknie walczy z Kołtunem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...