Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

ja tez. obstawiam tego mlodszego

 

 

ja też tego młodszego, mimo, że starszy jest potwornie szybkim fajterem, młodszy dojeżdża.

 

No wlasnie jakby polaczyc ambicje jednego ze skutecznoscia drugiego to by dopiero byl gosc...

 

Trzeba ich rozmnożyć, sklonować i wyhodować. Tylko trzeba uważać, żeby klon nie skończył jak owca Dolly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźcie miękkie faje.

 

 

Jak tylko stara pozwoli to, nie będę miętka faja i wpadne popatrzeć.

 

zdecydowanie juz nie to samo co rajd pod koniec czerwca...

 

Tak, zdecydowanie łatwiej znaleźć nocleg, a w Mikołajkach są mniejsze korki ;)

Mi się idea rajdu po sezonie wakacyjnym podoba. Lokalesom też, ZTCW. Ekologom oczywiście też ;) Rajd przedłuża sezon, który od końca wakacji trochę umiera, sikorki grzegrzółki słupówki czy jakieś inne łosie zdążą wysiedzieć jajka, więc zieloni nie protestują. Jesli chodzi o ilośc kibiców, to tegoroczna marność podejrzewam, że nie wzięła się z nowego terminu, ale raczej ze słabego widowiska i przegiętych cen biletów.

Podsumowojąc, termin ma najmniej do sprawy. Raczej warto stwierdzić, że jeśli wejściówka na OeSy będzie kosztowała 30zł za 2 dni, to więcej ludzi ją kupi ( tym roku 69+19 za parkingi)...tak samo jak z podatkami - niższe stawki, więcej płacących. Ja, gdybym nie miał darmowego spania przy odcinku, to bym olał Polski, bo zwyczajnie szkoda pieniędzy.

 

Zdecydowanie chętniej niż na Polski pojadę na którąś z moich "rodzinnych" imprez na Dolnym Śląsku, albo (może w końcu) pierwszy raz do Rzeszowa. A wogóle, to Rajd Polski, powinien wrócić do asfalty Dolnego Śląska :!: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: skoro nie ma nic zlego w nowym terminie, to dlaczego tak malo kibicow bylo w tym roku w porownaniu do lat poprzednich kiedy to byl rajd w czerwcu? Spadek nie byl znikomy ale to byla przepasc...

 

Nie bede oczywsice porownywal do pamietnego rajdu WRC, bo to inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak malo kibicow bylo w tym roku w porownaniu do lat poprzednich kiedy to byl rajd w czerwcu

 

 

Według mnie kibiców było tyle samo co na innych eliminacjach ;) Nie wiem, czy zauważyłeś, ale ostatnio przy trasach jest wogóle mniej ludzi. W przypadku Polskiego zwalam w dużej części na koszty kibicowania, ale o tym napisałem wyżej. Rok temu też była kaszana i pomór na trasie. W przypadku pozostałych rund na których byłem (Dolny Śląsk) też tłumów nie było przy trasach. Nie wiem jak w Rzeszowie i na Lotosie ( przypuszcam, że jednak było więcej kibiców). A zmiana terminu, na pewno spowodowała, że nie było masy przypadkowych oglądaczy, którzy przez przypadek zaparkowali łódki w okolicy odcinków, albo wylegli z domów wczasowych.

Oczywiście przypadkowi oglądacze dla sponsorów też się liczą, a może i bardziej ( tu musi się wypowiedzieć ktoś związany z markietingiem sportowym ). Ja niestety patrzę na to z takiej strony, że mniej przypadkowych oglądaczy, przy marnym zabezpieczeniu trasy, to większa szansa, że rajd przejdzie bez negatywnego echa w mediach ( bo wiemy, że media interesują się rajdami tylko jak się krew leje - wyjątek TVP Sport). Tak, wiem, pokrętna logika, ale moja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL.

Tak jak napisales, patrze na rajdy rowniez poprzez cala oprawe. Jak wiadomo-nic lepszej oprawy nie robia jak ludzie (nawet Ci przypadkowi), ktorzy pomiedzy zeglowaniem i kolejnym grillem wpadna na rajd. Chyba wszyscy chcemy by rajdy nie byly organizowane tylko dla grupy zapalencow, ktorzy w kazdych warunkach i za kazda kase beda je ogladac.

Im wiecej kibicow, tym lepiej dla naszych rajdow... ulatwiajmy im dostep do tej specyficznej dyscypliny a nie komplikujemy.

Kibic w kapielowkach - to tez kibic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibic w kapielowkach - to tez kibic

 

idąc tym tropem, wprowadźmy regulamin dla kibiców. Nie będzie ani słowa o alkoholu, czy zachowaniu bezpieczeństwa, ale o ubiorze. Przecież od zawsze wiadomo, że:

Klient w krawacie jest mniej awanturujący się

 

:mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Według fińskich mediów, Ford w tym tygodniu ma ogłosić częściowe wycofanie się z aren WRC.

 

Wiele mówiło się o wycofaniu się marki ze startów w Mistrzostwach Świata po podpisaniu przez Sebastiena Ogiera kontraktu z Volkswagenem. Według informatorów fińskich mediów również Jari-Matti Latvala rozpoczął negocjacje z niemiecką marką.

 

Ford ma pozostać w WRC tylko za pośrednictwem M-Sportu, który otrzyma zgodę na reprezentowanie marki na trasach WRC.

 

Jeżeli kibice nie doczekają się oświadczenia Forda w najbliższym czasie, będą musieli czekać do zamknięcia listy zgłoszeń zespołów. "

 

To już nie będzie fabryczny zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

drogi DNLu mniejsza ilosc kibicow przy trasach "polskiego" w tym roku moim zdaniem byla oczywista oczywistoscia widoczna golym okiem na kazdym kroku (porownujac do terminu czerwcowego). mysle, ze wzielo sie to przede wszystkim z tego, ze gro kibicow przyjezdzalo tam nie tylko na rajd, ale rowniez na urlop. mi osobiscie bardziej pasuje ogladara bez koszulki w okularach przeciwslonecznych. rajdowki ogladane siedzac w jeziorze i popijajac zimny bro wydaja sie byc duzo bardziej atrakcyjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...