Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2012


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracowy napisał(a):

no i najważniejsze że zerówki już nie te same

to kto i czym w takim razie bedzie jeździł ???

 

Nie mam pojęcia, ja usłyszałem że poprawialismy notatki zawodnikom z czuba RSMP ... nie chcę nawet tego komentować :shock:

 

 

noo Gracu nie do końca taka przyczyna jest...Bolek wie dokładnie o co chodzi...i proszę nie podawać jakichś takich częściowych i nie sprawdzonych informacji... :roll: bo potem trzeba je prostować i jakies niepotrzebne emocje się rodzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Gracu nie do końca taka przyczyna jest...Bolek wie dokładnie o co chodzi...i proszę nie podawać jakichś takich częściowych i nie sprawdzonych informacji... bo potem trzeba je prostować i jakies niepotrzebne emocje się rodzą

 

no to o co w końcu chodzi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek wie... a ja niby od kogo te newsy mam...od Ciebie nie uslyszalem ani slowa. Moze wypada chociaz zadzwonic albo napisam maila?

Gracowy napisał(a):

no i najważniejsze że zerówki już nie te same

to kto i czym w takim razie bedzie jeździł ???

 

Nie mam pojęcia, ja usłyszałem że poprawialismy notatki zawodnikom z czuba RSMP ... nie chcę nawet tego komentować :shock:

 

 

noo Gracu nie do końca taka przyczyna jest...Bolek wie dokładnie o co chodzi...i proszę nie podawać jakichś takich częściowych i nie sprawdzonych informacji... :roll: bo potem trzeba je prostować i jakies niepotrzebne emocje się rodzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Zrezygnowałem sam. Teraz będę uczył sie baletu :mrgreen:

 

A tak poważnie to nie chce mi się juz denerwować i napinać. Nie chcą nas to nie. Niepotrzebne były tylko te brednie opowiadane o nas. Chodzi o kase oczywiście i tyle.

Dla mnie jedne z najwspanialszych chwil w moim zyciu. Wielkie podziekowania dla Herrkama za to że 3 lata temu mi zaufał i mogłem poznać do cna zycie i odcinki w RSMP.

Mam nadzieje pojawić sie w którejs edycji RSMP w tym roku ale jako zawodnik. Może rajd Polski :idea:

Zakończmy te dyskusje proszę.

Vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek wie... a ja niby od kogo te newsy mam...od Ciebie nie uslyszalem ani slowa. Moze wypada chociaz zadzwonic albo napisam maila?

 

Panowie, Vert nazwijmy to sobie spłaszczył pewne wiadomości, pewne pominął, wyjaśniłem mu co się stało. Nieważne, nie jest to temat do rozważania poza gronem zainterersowanych.

Natomiast Gracu co do Twojego podejścia, to przepraszam czemu ja mam pisać maila i dzwonić, jeździć do Ciebie, do Was :?: przeciez z tego co wiem to Wam zależy (chyba) :?: Upraszczając w wieeeeelkim stopniu całą sytuację Bezpieczne Rajdy to moja idea, mój zespół, finansowany z pieniędzy partnerów i dużej mierze moich, więc jak kogos do niego zaproszę na umowionych warunkach i ten ktoś się zgodzi na nie, to nie znaczy że "robota" jest na czas nieokreślony. Zostałem przez Władze RSMP poproszony o przywrócenie pierwotnej koncepcji, ponieważ Wasza jazda (dla mnie nawet fajna i ok) wykraczała poza prace samochodów bezpieczeństwa 0. To zostało wyraznie wyartykułowane na kilku naszych spotkaniach. Tak więc aby projekt szedł dalej podjęte zostały decyzje takie, że nie będziecie jeździć. Nie wiem skąd fochy i obrażanie się. Musiałem zmienić koncepcje mojego zespołu i tak tez postąpiłem, proste. Co do afer ze szpiegowaniem, przyznam że takie informacje do mnie dotarły, ale w związku z nieprzedstawieniem mi dowodów na takie działania, akurat tego nie brałem pod uwagę.

Więc jeżeli chcesz Gracu zasiagnąc informacji u źródła znasz mój telefon i adres mail... :wink: A co mnie wypada robić wiem o tym doskonale... :roll:

 

-- 4 lut 2012, o 16:29 --

 

Chodzi o kase oczywiście i tyle.

Dla mnie jedne z najwspanialszych chwil w moim zyciu. Wielkie podziekowania dla Herrkama za to że 3 lata temu mi zaufał i mogłem poznać do cna zycie i odcinki w RSMP. Vert

 

Boluś nie chodzi o kasę i dziekuję za podziękowania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedne z najwspanialszych chwil w moim zyciu.

 

super było Was oglądać, kiwać itp na os-ach, strefach :D:D i nie było żadnych przygód jak wcześniej z innymi ''0'' :roll:

 

 

Mam nadzieje pojawić sie w którejs edycji RSMP w tym roku ale jako zawodnik. Może rajd Polski

 

vert, zbieraj budżet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herrkam nikt sie nie obraza i nie strzela focha, ja sie wk... jak uslyszalem ze poprawiam notatki czytaj oszukuje.

 

i git :twisted: tak jak pisałem co do potencjalnych info o szpiegowaniu to wg mnie jest to poza dyskusją wogóle...bez dowodów mozna mowicz rózne rzeczy, ja takich dowodów nie widziałem i nie posiadam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, zastanawia mnie ta kwestia, byłem na wielu rajdach zagranicznych, wiele z nich oglądałem w tv/net/vhs/dvd itp

dlaczego w innych krajach, 0 mogą bawić kibiców swoją jazdą, częstą zerówkami jadą znani kierowcy, którzy zakończyli swoją karierę i nie jadą jak po bułki do sklepu, tylko tak, aby już przygotować kibiców na prawdziwe ściganie... inną kwestią jest to, że w PL, przed startem mamy karawanę różnego rodzaju pojazdów, CBA, PZM, ZSSy, Policja, itp, do tego dochodzą jeszcze zerówki, boję się, że nadejdzie taki dzień, kiedy przed odcinkiem przejedzie więcej samochodów funkcyjnych, niż zawodników. Dlaczego w innych krajach można to inaczej rozwiązać, ograniczyć do minimum karawanę pojazdów i dodatkowo w zerówkach posadzić kierowców, którzy robią nie raz lepsze show niż zawodnicy, a nie wydaję mi się, aby na takich imprezach było niebezpieczniej z tego powodu.

 

No cóż, może nie jestem stary, ale wychowałem się w takich czasach, kiedy zerówki robiły show, kierowcy kręcili bączki po rajdzie i na rajdy przychodziły tłumy kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie 30 załóg w rsmp, w rpp 20.

 

na dzień dzisiejszy......20 rsmp i...7 w rpp... :|

Ale Andrzeju , szczerze ? to sam PZMOT i Orski są sobie winni . Przecież to od początku był debilny pomysł , aby na kaszubach rozgrywać rajd zimowy :idea: . Zimowy się robi w górach , gdzie jest ku temu odpowiedni klimat , a Lotos był super w lecie, strasznie miło ten rajd wspominam , bo jest zwyczajnie pięknie, tak jak zimą w górach .

Poza tym , w górach w tym okresie jest dużo turystów, może potencjalnych sponsorów , a nad morzem teraz ? to kto siedzi, chyba tylko mewy :twisted:

Miałem jechać, ale na 20 załóg stać gdzieś w zimnie , mam gdzieś :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, zastanawia mnie ta kwestia, byłem na wielu rajdach zagranicznych, wiele z nich oglądałem w tv/net/vhs/dvd itp

dlaczego w innych krajach, 0 mogą bawić kibiców swoją jazdą, częstą zerówkami jadą znani kierowcy, którzy zakończyli swoją karierę i nie jadą jak po bułki do sklepu, tylko tak, aby już przygotować kibiców na prawdziwe ściganie... inną kwestią jest to, że w PL, przed startem mamy karawanę różnego rodzaju pojazdów, CBA, PZM, ZSSy, Policja, itp, do tego dochodzą jeszcze zerówki, boję się, że nadejdzie taki dzień, kiedy przed odcinkiem przejedzie więcej samochodów funkcyjnych, niż zawodników. Dlaczego w innych krajach można to inaczej rozwiązać, ograniczyć do minimum karawanę pojazdów i dodatkowo w zerówkach posadzić kierowców, którzy robią nie raz lepsze show niż zawodnicy, a nie wydaję mi się, aby na takich imprezach było niebezpieczniej z tego powodu.

 

No cóż, może nie jestem stary, ale wychowałem się w takich czasach, kiedy zerówki robiły show, kierowcy kręcili bączki po rajdzie i na rajdy przychodziły tłumy kibiców.

 

 

Jest dużo prawdy w tym co mówisz :idea: byłem w tym roku na 4 eliminacjach WRC , i rzeczywiscie , tych funkcyjnych aut jest chyba mniej o 1 , jak w polsce :lol: , a na 0 często jezdzą lokalni kierowcy rajdowi na emeryturze i dają pokaz , jadą w oklatkowanych autach itp. zresztą to samo teraz na Monte , jak jako 0 jechał Ragniotti i dawał czadu nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zamiast wywalc tu zale i brudy , zalatwcie sobie to moze przez PW :idea:

 

turdziGT jakie brudy tu widzisz :roll: to merytoryczna dyskusja na rajdowe tematy, poza tym lubimy to forum a nie PW :mrgreen:

 

wracjac do tego co napisał zajcev również się zgadzam z tymi uwagami, jednak podczas rund WRC jest tych samochodów czasami więcej ale też to sa tzw VIP CAR co w PL akurat (oprócz Rajdu Polski) nie funkcjonuje. Poza tym na WRC nalezy doliczyć śmigłowiec delegata ds bezpieczeństwa. Podczas rally Poland jeździło Śmigłowiec+ FIA Sfety delegate asystent+ medical delegate+ FIA OBSERVER+ZSS+c+b+a+000+00+0. Zabezpieczenie tam zorganizowane jest w inny sposób. W wiekszości na 0 jeżdzą historyki z gwiazdami ale tez raczej z uwagą bo jak zerówka połozy OS (jak to zrobił Vatanen na Tour de Corse) to organizator ma kłopoty i zawodnicy raczej nie są zadowoleni. Pytanie po co litery te wszystkie. Z moich obserwacji wynika że te auta jeszcze dużo poprawiaja przed OS co oznacza że może nie do końca kompletnie pracują ekipy oesowe i dyrektor chce mieć 100% pewnosci. Poza tym podejzewam że aby w zerówce pojechała gwiazda to nie zrobi ona tego za darmo :wink: .

Jak pracujemy na na Lausitz to uklad jest INFO CAR (taki jedzie przed OS i mówi co się dzieje na rajdzie), 000 obserwuje i sprawdza, 00 równeż, VIP CAR, czasami 0B potem 0 ogniem juz i 1.

 

W WRC Szwecji na 0 jeździł seryjny Focus Diesel... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym na WRC nalezy doliczyć śmigłowiec delegata ds bezpieczeństwa

 

 

To nie pozostaje Ci nic innego jak zakupić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pracujemy na na Lausitz to uklad jest INFO CAR (taki jedzie przed OS i mówi co się dzieje na rajdzie), 000 obserwuje i sprawdza, 00 równeż, VIP CAR, czasami 0B potem 0 ogniem juz i 1.

 

:shock: potem 0 ogniem juz, o Jezu, wiedziałem, że czegoś nie miałem,a zapalniczki :oops::lol::lol:

ogniem powiadasz :mrgreen: ja tam nic nie widziałem,ale dziękuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...