Skocz do zawartości

Wawka-propozycja


bimber

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy bracia i siostry

mam propozycje , by w miare możliwości oczywiście zorganizować sobie np. poranną kawę w jakimś fajnym miejscu lub spocik wieczorową porą niekoniecznie wariując tak jak Krakusy :-)

Ale bardziej chodzi mi tu o spot który może ma szanse stać się tradycją dla naszej frakcji warszawskiej...

 

czekam na jakieś fajne i ciekawe propozycje...lub inne pomysły mogące pomagać w integracji

;)

 

pozdro dla Wodnika i Juliusza -panowie przyjemnością było Was poznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie drodzy bracia i siostry

mam propozycje , by w miare możliwości oczywiście zorganizować sobie np. poranną kawę w jakimś fajnym miejscu lub spocik wieczorową porą niekoniecznie wariując tak jak Krakusy :-)

Ale bardziej chodzi mi tu o spot który może ma szanse stać się tradycją dla naszej frakcji warszawskiej...

 

czekam na jakieś fajne i ciekawe propozycje...lub inne pomysły mogące pomagać w integracji

;)

 

pozdro dla Wodnika i Juliusza -panowie przyjemnością było Was poznać

 

Sądzę, że już to zaczęło działać. Gdybyś był w piątek to byś się przekonał czy o to Ci chodzi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimber - chyba nie zauważyłeś specjalnie w tym celu stworzonego wątku frakcji warszawskiej :mrgreen:.

taaaak dało się zauważyć tego posta....

ale mi chodziło o ustalenie jakiegoś ciekawego miejsca i godzin np. co tygodniowego spotkania

owoc666 w razie czego wpadaj chłopie do nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - w Kielcach chyba się sam nastraszył ;-)

 

He, he, no dokladnie :) Vert, bo jak wszyscy grzecznie jezdzili na dole, ja w ramach podniety po jezdzie enka ucieklem do lasu i mniej wiecej po 30 min latania po ledzie ustawilem auto do prawego z odbicia do lewego pod gore, trafilem na grude lodu pod kolem i nie bylo przebacz - zaprzyjaznilem sie przodem z banda ze zmrozonego sniegu :) Na szczescie ucierpiala tylko solbergowa siatka i urwalem rejestracje :) Niestety jazda po lodzie ma to do siebie, ze nigdy nie mozna byc do konca pewnym jak auto zachowa sie na tej nawierzchni :(

 

Podpowiem że zdjęcie pojawiło się dopiero co na forum :-)

 

gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jazda po lodzie ma to do siebie, ze nigdy nie mozna byc do konca pewnym jak auto zachowa sie na tej nawierzchni

 

Jak się ma takie pedalskie opony jak my ;-)

 

 

Azrael napisał/a:

Podpowiem że zdjęcie pojawiło się dopiero co na forum

 

 

gdzie?

 

Zwyczajnie nie pamiętam, ale widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jazda po lodzie ma to do siebie, ze nigdy nie mozna byc do konca pewnym jak auto zachowa sie na tej nawierzchni

 

Jak się ma takie pedalskie opony jak my ;-)

 

 

Azrael napisał/a:

Podpowiem że zdjęcie pojawiło się dopiero co na forum

 

 

gdzie?

 

Zwyczajnie nie pamiętam, ale widziałem.

 

bo ja mysle ze na tor to sie powinno zabierac drugiego subaraka takiego lekko obitego gieneralnie do upalania.a tak to mamy te pedalskie furki do lansu a na torze potem w pory walimy co by naszym niuniom sie nic nie stalo no jedziemy jak te pedaly.tak wiec postulat:kupujemy po drugim subaraku :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...