Skocz do zawartości

abs - dziwne zachowanie.


b.

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos miesiaca zauwazylem dziwne zachowanie abs-u w moim aucie (GT98).

wczesniej mialem rozlaczony (bezpiecznik), ale ostatynio zapragnelem sobie go wlaczyc.

i wszystko bylo ok, poki nie wyjechalem z miasta. wtedy zapalila sie kontrolka. zatrzymalem sie. bezpiecznik ok, zaplailem samochod i kontrolka zgasla. po paru kilometrach znowu sie zapila. i tak mam caly czas. dluzsza jazda, kontrolka sie zapala, wylaczenie silnika, chwila postoju, zapalenie i znowu jest abs. poki sie jezdzi po miescie (krotkie proste, duzo hamowan) wszystko ok, dopoki sie nie jedzie dluzej bez zadnych hamowan - wtedy znowu zapala sie.

wczesniej jak uzywalem abs, bylo wszystko ok (na dlugich trasach). ostatnio sie to pojawilo.

macie jakies podejrzenia? i jakie sa orientacyjne koszty. nie jest mi ten abs do szczescia potrzebny, ale zawsze lepsze samopoczucie jak wszystko dziala wporzadku.

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos miesiaca zauwazylem dziwne zachowanie abs-u w moim aucie (GT98).

wczesniej mialem rozlaczony (bezpiecznik), ale ostatynio zapragnelem sobie go wlaczyc.

i wszystko bylo ok, poki nie wyjechalem z miasta. wtedy zapalila sie kontrolka. zatrzymalem sie. bezpiecznik ok, zaplailem samochod i kontrolka zgasla. po paru kilometrach znowu sie zapila.

 

Może on Ci w ten sposób sugeruje, że z tym włączeniem to pomysł był taki..... noooo.... nie za bardzo? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos miesiaca zauwazylem dziwne zachowanie abs-u w moim aucie (GT98).

wczesniej mialem rozlaczony (bezpiecznik), ale ostatynio zapragnelem sobie go wlaczyc.

i wszystko bylo ok, poki nie wyjechalem z miasta. wtedy zapalila sie kontrolka. zatrzymalem sie. bezpiecznik ok, zaplailem samochod i kontrolka zgasla. po paru kilometrach znowu sie zapila.

 

Może on Ci w ten sposób sugeruje, że z tym włączeniem to pomysł był taki..... noooo.... nie za bardzo? :wink:

 

:mrgreen: chyba cos w tym jest, ABS w GT-kach smiesznie dziala, zreszta chyba w WRX tez nie jest z nim najlepiej :wink: ja mam wyciagniety bezpiecznik z ABS i ABS solenoid na wszelki wypadek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: chyba cos w tym jest, ABS w GT-kach smiesznie dziala, zreszta chyba w WRX tez nie jest z nim najlepiej :wink: ja mam wyciagniety bezpiecznik z ABS i ABS solenoid na wszelki wypadek :lol:

Mówisz że samo wyjęcie bezpiecznika jest niepewne?

Cholera, masz rację..... To może na wszelki wypadek wymontuję też pompę ABS i zakopie ją w parku..... :lol:

Lepiej dmuchać na zimne, jeszcze znienacka zacznie mi działać! :wink:

 

Nie można ryzykować! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...