Skocz do zawartości

Rozrząd


Lacky

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy walna subarakiem w slup. Praktycznie nie ma az tak wielkiej kleski, mianowicie do wymiane ma belke poprzeczna, zderzak chlodnice, ale jest 1 szkopul, podczas strzalu chlodnica zatrzymala sie na rozrzadzie i tutaj rodzi sie pytanie, czy silnik zatrzymal sie przez zawory, czy moze jakis cud ochronil silnik. Moze ma ktos juz w tej kwestii doswiadczenie. 1 kolo z rozrzadu jest polamane. Po wypadku silnik zgasl.

 

Moze ktos cos podpowie czy juz mial taka sytuacje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w VW mi sie tlok z zaworami spotkal, to tlok rowniez byl do wymiany

WRX MY02 - tłoki całe, robilem wszystkie zawory + obydwie glowice /nie wszystko bylo zdemolowane, ale jak zdjelismy to poszlismy na calosc :mrgreen: /. Koszty sa uzaleznione od wielu czynnikow: jedni robia na oryginalach, drudzy kupuja zawory od Paradowskich, jedni robią głowicę na Parowcowej inni jeszcze gdzie indziej. Ile to pochlonęło nie pamietam, moze uda mi sie to odkurzyc /temat byl grany jakis rok temu/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim subaraku musialem wymieniac tlok na 2 garze oczywiscie zalozymem oryginal, przy okazji kazalem glowice zrobic. Pamietam pochlonelo to w granicach 2 tysiecy, wiec jak by mial tak 2 glowice 2 tloki i do tego zawory to wspolczuje, chyba ze hurtem bedzie taniej :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w VW mi sie tlok z zaworami spotkal, to tlok rowniez byl do wymiany

WRX MY02 - tłoki całe, robilem wszystkie zawory + obydwie glowice /nie wszystko bylo zdemolowane, ale jak zdjelismy to poszlismy na calosc :mrgreen: /. Koszty sa uzaleznione od wielu czynnikow: jedni robia na oryginalach, drudzy kupuja zawory od Paradowskich, jedni robią głowicę na Parowcowej inni jeszcze gdzie indziej. Ile to pochlonęło nie pamietam, moze uda mi sie to odkurzyc /temat byl grany jakis rok temu/.

 

Napisz prosze dokładnie ( czy zawory zostały pogięte po " zerwaniu paska")?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...