Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hej,
wiem, że jest takim zapytaniom dedykowany inny wątek, ale nie każdy do niego zagląda  Czy ktoś z Was kojarzy może to STI?
 
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-2-5-salon-polska-2008-2009-r-wersja-sti-faktura-vat-nowy-silnik-ID6yZ2WP.html
Ja to auto znam, ja pośrednicze w sprzedaży tego auta.

Koval auto ma oryginalne rury wydechowe na których jest nalot rdzy więc jak się to ma do blacharki która w tym aucie jest idealna? Można przyczepić się do naklejek, kwestia gustu jednemu się podoba drugiemu nie, z racji tego, że są one na aucie od długiego czasu to po ich zdjęciu będzie trzeba zrobić polerke.

Na pewno do wymiany niebawem będzie komplet hamulców.

Fakt samochód ma silnik na dotarciu i nie chcemy do pierwszej wymiany oleju go pałować. Normalnej jazdy testowej tym samochodem nikt nie odmawia.

Poza tym co to znaczy porządnie się przejechać? Wsiąść za kierownice auta którego się w ogóle nie zna i skatowac czyjes auto na publicznej drodze wśród innych użytkowników ruchu gdzie teraz pełno kamer i wideo rejestratorów? A my jako sprzedawcy mamy usiąść z boku na fotelu z kimś kogo nie znamy, nie wiemy jakie ma umiejętności, jakie ma doświadczenie?

Kupowanie auta w worku? A czy przy normalnej jeździe lub szybszej jeździe nie poznasz jakie jest auto?

Przy katowaniu nie poznasz nic bo jesteś skupiony żeby się nie rozbić a wszystko to co się dzieje w koło jest nie do zobaczenia i usłyszenia.

Zapraszam do zobaczenia na żywo auta. Udostępnię całą historię auta od samego zakupu po sam koniec z informacją o wymianie najmniejszej śrubki.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to auto znam, ja pośrednicze w sprzedaży tego auta.

Koval auto ma oryginalne rury wydechowe na których jest nalot rdzy więc jak się to ma do blacharki która w tym aucie jest idealna? Można przyczepić się do naklejek, kwestia gustu jednemu się podoba drugiemu nie, z racji tego, że są one na aucie od długiego czasu to po ich zdjęciu będzie trzeba zrobić polerke.

Na pewno do wymiany niebawem będzie komplet hamulców.

Fakt samochód ma silnik na dotarciu i nie chcemy do pierwszej wymiany oleju go pałować. Normalnej jazdy testowej tym samochodem nikt nie odmawia.

Poza tym co to znaczy porządnie się przejechać? Wsiąść za kierownice auta którego się w ogóle nie zna i skatowac czyjes auto na publicznej drodze wśród innych użytkowników ruchu gdzie teraz pełno kamer i wideo rejestratorów? A my jako sprzedawcy mamy usiąść z boku na fotelu z kimś kogo nie znamy, nie wiemy jakie ma umiejętności, jakie ma doświadczenie?

Kupowanie auta w worku? A czy przy normalnej jeździe lub szybszej jeździe nie poznasz jakie jest auto?

Przy katowaniu nie poznasz nic bo jesteś skupiony żeby się nie rozbić a wszystko to co się dzieje w koło jest nie do zobaczenia i usłyszenia.

Zapraszam do zobaczenia na żywo auta. Udostępnię całą historię auta od samego zakupu po sam koniec z informacją o wymianie najmniejszej śrubki.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka



Bartek , napisałem wczesniej:

Nie widziałem na własne oczy


Nie wątpię ze jako polmotor sprzedajecie pewne samochody, ale dziwne ze taka okazja, w takiej cenie, stoi tak długo na sprzedaż, może sam sie zainteresuje



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.02.2018 o 13:56, rekosiek napisał:

Mnie nie będzie, w środę jadę walczyć z CEPIKiem do Torunia, swoją drogą ciekawe czy uda mi się zarejestrować auto- w Szczecinie ponoć niezły mix :unsure:

Nieoficjalnie w urzedzie miejskim do 7:30 idzie kupic numerek za 30 zl od "staczy" ;)

A jesli nie to isc samemu albo wykupic usluge zarejestrowania auta bo i takie rzeczy juz widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Filodorro udaj się do firmy Multiassist na Zielonogórską, oni Ci zarejestrują auto i nie będziesz musiał stać w kolejkach.

Jeżeli chcesz stać w kolejkach to nie będzie żaden problem ponieważ z moich informacji wiem, że osoby indywidualne rejestrują bardzo szybko.

Wysłane z mojego SM-N950N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...