Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@@JL1111, @@BartoszN, czy ruszył w Polmotorze temat drużynowy na tegoroczne Plejady? Niby czasu jeszcze trochę jest, ale wiadomo - im bliżej imprezy tym szybciej ucieka i pewnie znajdą się inne ważniejsze sprawy. Czy pomyślano już o jakiejś grafice/szyldzie? Wiadomo już jaka będzie nazwa drużyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@JL1111, @@BartoszN, czy ruszył w Polmotorze temat drużynowy na tegoroczne Plejady? Niby czasu jeszcze trochę jest, ale wiadomo - im bliżej imprezy tym szybciej ucieka i pewnie znajdą się inne ważniejsze sprawy. Czy pomyślano już o jakiejś grafice/szyldzie? Wiadomo już jaka będzie nazwa drużyny?

 

 

@Beavis temat z drużyną na plejady oczywiście ruszył, chcemy żeby naklejka nawiązywała do naszego miasta, nazwy brak :(

 

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł co do naklejki i nazwy teamu to niech pisze :D

 

Do zgłoszenia teamu potrzebuje imię i nazwisko kierowcy, numer załogi, model auta. Oczywiście o wszystkich informacjach związanych z plejadami będę komunikował ja czy Jacek na forum w tym temacie.

 

 

Ja z Jackiem będziemy w Dźwirzynie już od samego rana w środe 25 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciężka sprawa z nazwą i grafiką. Spiszę sugestie, może ktoś wpadnie na jakiś pomysł?

 

1) Gdyby wykorzystać Gryfa jako motyw przewodni - bezpiecznie, ale banał.

2) "Polmotor" w nazwie, reklama dla ASO, lecz drużyna bez polotu

3) Motyw geograficzny: Pomorze Zach., Bałtyk - ciężko mi coś skojarzyć

4) Nawiązanie do tego, że jesteśmy prawie miejscowi i jakby gospodarzami imprezy (?)

 

Mnie Szczecin kojarzy się z marynistyką, portem, Wałami Chrobrego, Krzysztofem Jarzyną... ;)

 

 

Czy Polmotor zasponsoruje i zleci wykonanie tych naklejek? Czy musimy to sami zorganizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciężka sprawa z nazwą i grafiką. Spiszę sugestie, może ktoś wpadnie na jakiś pomysł?

 

1) Gdyby wykorzystać Gryfa jako motyw przewodni - bezpiecznie, ale banał.

2) "Polmotor" w nazwie, reklama dla ASO, lecz drużyna bez polotu

3) Motyw geograficzny: Pomorze Zach., Bałtyk - ciężko mi coś skojarzyć

4) Nawiązanie do tego, że jesteśmy prawie miejscowi i jakby gospodarzami imprezy (?)

 

Mnie Szczecin kojarzy się z marynistyką, portem, Wałami Chrobrego, Krzysztofem Jarzyną... ;)

 

 

Czy Polmotor zasponsoruje i zleci wykonanie tych naklejek? Czy musimy to sami zorganizować?

 

Naklejki teamowe przygotujemy my, a naklejki imienne (indywidualne z flagami) postaramy się też załatwić.

 

Jacek wpadł na pomysł by team nazywał się " Gryfici".

 

Można też coś wymyślić z tym że "Szczecin leży nad morzem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawien dawna aa nie pochodzę z tych pięknych własnie rejonów jakie jest zachodniopomorskie, to zawsze na lubelszczyznie byliście dla Nas paprykarze

:D

Tak się kojarzyło Szczecin :D

Oj "sliedzik"?? ;):D Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paprykarze i logo nawiązujące do szaty graficznej na konserwie :D Beavis, pamiętasz o lusterkach? ;)

Też myślę, że to najlepsza opcja! @@BartoszN, @@JL1111 przemyślcie w takim razie tych Gryfitów, bo tu się mocny projekt narodził ;) Będziemy lobbować :D

 

Pewnie, że pamiętam o lusterkach. W kraju jestem 7-8go i zaraz po powrocie się zgadamy, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paprykarze i logo nawiązujące do szaty graficznej na konserwie :D Beavis, pamiętasz o lusterkach? ;)

Też myślę, że to najlepsza opcja! @@BartoszN, @@JL1111 przemyślcie w takim razie tych Gryfitów, bo tu się mocny projekt narodził ;) Będziemy lobbować :D

 

Pewnie, że pamiętam o lusterkach. W kraju jestem 7-8go i zaraz po powrocie się zgadamy, nie?

 

 

 

Biały wróci od Marasa do Plejad?

 

 

Ok w takim razie robimy logo z paprykarzem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę możliwości prosiłbym tych którzy będą brali udział w Plejadach o zrobienie listy bym mógł wpisać Was do formularza zgłoszeniowego naszej drużyny.

 

Potrzebne mi imię i nazwisko, numer załogi, jakim autem będziecie jechać, ewentualnie wysłanie mi czy Jackowi ( @JL1111 ) tych informacji na PW.

 

1.

2.

3....

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post, więc witam wszystkich :) 

Jestem tu od niedawna, a ta subarynka ze zdjęcia jest od tygodnia moja.  To mój pierwszy samochód i cieszę się, że jest właśnie tej marki. Dodatkowo powiem, że razem z ojcem planujemy wyjazd na tegoroczne Plejady. :) Pozdrawiam i do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post, więc witam wszystkich :)

Jestem tu od niedawna, a ta subarynka ze zdjęcia jest od tygodnia moja.  To mój pierwszy samochód i cieszę się, że jest właśnie tej marki. Dodatkowo powiem, że razem z ojcem planujemy wyjazd na tegoroczne Plejady. :) Pozdrawiam i do zobaczenia. 

 

 

Witaj,

 

Jeżeli masz ochotę dołączyć do naszego dealerskiego teamu na plejadach to serdecznie zapraszam. Podaj mi na PW swoje dane (imię i nazwisko, numer startowy, samochód jakim będziesz jechał) i dopiszę Cie do grupy.

 

Może coś wygramy jako team :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jeszcze nie dostalem odpowiedzi na moje zgloszenie. Obawiam sie, ze zabraklo juz miejsc na trase turystyczno-szosowa. Wiec poki co nie jestem w stanie podac numeru zalogi. ;)

Zgadza się, na tur-szos jest już pełno. Ale została chyba jeszcze jakaś szansa na szosową. Może spróbujcie? Próby sportowe przejedziecie sobie na spokojnie i tyle. Turystyki też trochę jest na szosowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...