Jump to content

[Szczecin] Może jakiś mały spot?

Avic

Recommended Posts

Tak jak rozmawialiśmy Bartek, ja się planuję wybrać na Montekarlino w niedzielę. Jako kibic oczywiście.

Pewnie na to lotnisko... bo chyba tam będzie najciekawiej.

Powstrzymać mnie może beznadziejna pogoda.....

A w środę się piszę na spontana na Wałach... w którym miejscu?

Ja środę i czwartek spędzam na http://www.akademiakierowcy-odtj.pl/plan-obiektu/

Także na wałach mnie nie będzie :)

Tak jak rozmawialiśmy Bartek, ja się planuję wybrać na Montekarlino w niedzielę. Jako kibic oczywiście.

Pewnie na to lotnisko... bo chyba tam będzie najciekawiej.

Powstrzymać mnie może beznadziejna pogoda.....

A w środę się piszę na spontana na Wałach... w którym miejscu?

W takim razie my też będziemy jechać na lotnisko, oglądałem filmiki sprzed lat i rzeczywiście jest tam najciekawiej.

No był mały race ,a le nic specjalnego, szczerze musi być miejsce, mała organizacja i fajnie jak by było więcej ludu :)

Bartek , mazda dla mnie dalej kosmos w stosunku mechanicznym , ten silnik jest inny :)

Kamil dzięki za przybycie , fajnie było poznać! Sprzedawaj i kupuj gc8 ra , moja rada :) nie ma lepszego subaru :)

Fajnie  by cos zorganizowac jak mówił Bartek np, chociwel może w niedzielę , ale tak na dłuższą zabawę ....

Może ktoś się piszę na taki spontan?

Edited by Guest

Czy mógłby ktoś podlinkować wyniki 4 KJS? Za cholerę nie mogę tego podejrzeć na FB.

Na FB profil - ABJ Podkalicki - niżej są wyniki itp. Tylko troche nie wyraźne :-( Edited by jarek1212

BartoszN koniecznie podziel się opinią już po szkoleniu.

Szkolenie sympatyczne, ośrodek szkoleniowy konkretny. W szkoleniu wzięło udział około 25-30 osób.

Po szkoleniu próba sprawnościowa z tego czego się nauczyliśmy.

Nie wiem jak wrzucić tutaj zdjęcie...

Wykręciłem najlepszy czas, zająłem pierwsze miejsce, wygrałem puchar i talon na balon :D

Ja się bawiłem na Torze Poznań i polecam każdemu, kto chce sprawdzić siebie i samochód (zwłaszcza hamulce) :) Takiego testu jak tam, to na drodze/lotnisku/parkingu zrobić się nie da :) Pogoda ma się poprawiać, to może jakiś szczeciński spot-spontan się uda zrobić przed Wielkanocą? ;)

Ja się bawiłem na Torze Poznań i polecam każdemu, kto chce sprawdzić siebie i samochód (zwłaszcza hamulce) :) Takiego testu jak tam, to na drodze/lotnisku/parkingu zrobić się nie da :) Pogoda ma się poprawiać, to może jakiś szczeciński spot-spontan się uda zrobić przed Wielkanocą? ;)

Ja jestem chętny, przyjadę na lawecie :))

Wiemy, 96dB, 0.5m, 2/3 max. rpm (>3800)... pewnie póki nie pojawi się mega ryczący potwór z wiadrem zamiast wydechu i z uszu małych dzieci nie pocieknie krew, to nie będzie problemu ;)

Edited by PR7EMEK

Wiemy, 96dB, 0.5m, 2/3 max. rpm (>3800)... pewnie póki nie pojawi się mega ryczący potwór z wiadrem zamiast wydechu i z uszu małych dzieci nie pocieknie krew, to nie będzie problemu ;)

No tak. Ja nie mogę jechać na Posen... :(

Nie było tragedii, jeździły całkiem przyjemnie mruczące auta... ;) W sumie norma dla benzyny to w Polsce 93dB, 0.5m, 3/4 obr. max (96dB jest dla diesla) i auto, które jest głośniejsze może stracić dowód... Samoloty startując mają 120dB, ale że lotniska nie zamkną, to wszyscy okoliczni burako-ludzie walczą z torem, bo im auta hałasują :P

Na ostatnim kjsie w Lubieszynie było badanie i z 15 aut tylko 3 nie przekraczały normy ale badanie było między budynkami i mi przy 5krpm wyszło 99 db a wydech mam wkurw.....co głośny.pytalem kumpli to niektórzy mieli po 105 db.