Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad niedzielą ;) darecki1981 - evo się faktycznie wyróżniało wizualnie, ale jeszcze lepiej jeździło :) Fakt, lotnisko w Kluczewie to katownia dla aut, ale takie auta jak STi czy Evo są stworzone do ostrej jazdy, a nie tylko lansu :) Swoją drogą znam Włocha, który regularnie upala forka STi (tak, tak, oryginalnego), a z Polski przywiózł sobie GC8 TypeR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Każdy upala co sobie tam chce, chodzi o to że takich aut nie ma za dużo. Można dorwać nie wiem hondę, bmw, czy chociażby subaru, nawet evo ale 8,9  bo tego jest sporo i nie będzie żalu w razie "W"

Bardziej gc8 type R nadaje się na takie eksperymenty jak FSTI . FSTI to rodzinny dupo wóz nic z lekkim usportowieniem :)

ale patrząc na nawierzchnię to taki trochę offroad był .

A mój już składany  :yahoo:

W tym miesiącu w domciu

post-12972-0-69942600-1457640135.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając 5th Gear, gdzie laseczka wykręciła Forkiem chyba lepszy czas niż Imprezą trudno się zgodzić ze stwierdzeniem, że to "lekko usportowione auto" ;) Ja już wiem, że jak się ma STi i nie jeździ się (częściej lub rzadziej) na tor, to jest się tylko pół-subarytą ;) No, ale co kto lubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja kłamie :)Tor mnie kompletnie ale kompletnie nie kręci :) moje zdanie, to co obejrzałem na filmie, tam jada takie można powiedzieć" racing wrak" czyli co ma być to będzie. Dlatego napisałem szkoda EVO 5. Wolę polatać bokiem RWD na lotnisku.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawierzchnia była ok.Płyty równiejsze niż niejedna droga asfaltowa w PL. A że mokro i trochę nawiało z pola ziemi to żaden offroad. Pięć kołeczek po 2,2 km. Inwidualna sprawa czy ktoś ryzykuje mniej lub więcej.

Nie jest to tajniackie palenie gumy do czerwoności pod lidlem lub dachowanie na drodze krajowej.No chyba że to co napisałem w tym akapicie to nie jest już upalanie.

Edytowane przez Kamil13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ja i Kamil13 nie jesteśmy obiektywni, bo obaj startowaliśmy (i obaj ukończyliśmy), ale... latanie bokiem po parkingu to łatwizna w porównaniu do jazdy na czas po trudnym technicznie torze. Można było zobaczyć jakimi jesteśmy kierowcami, a jakimi wydawało nam się, że jesteśmy :D Ja jestem "Mr Slow" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car detaling szczecin moich 2 kolegów tam robi jakbyś sie powołał na mnie to jakiś rabacik myśle ze wpadnie

 

 

A masz jakis namiar na nich?? To na Wernychory??

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Car detaling szczecin moich 2 kolegów tam robi jakbyś sie powołał na mnie to jakiś rabacik myśle ze wpadnie

 

 

A masz jakis namiar na nich?? To na Wernychory??

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek - bordowe pamiętam audi. To Ty byłeś?

Jak Kamil napisał bordowe bmw e36.

Ja nim pierwszy rok latam. Wcześniej go kolega upalał. 

 

A ten Lubieszyn wczoraj jakiś wymagający był?

Znowu się nie udało dojechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha To widoczne podobne lub to samo mogło jeździć w 2013 na mini os Carfix BMW na Kluczewie. A czy Lubieszyn był wymagający to mi jest ciężko się wypowiedzieć że względu na brak doświadczenia to wszystko jest dla mnie wymagające hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem.

 

Ktoś ma zdjęcie/filmik jak czerwona Honda CRX wjechała w płot?

 

 

Panowie ponawiam pytanie odnośnie 19-20.03.2016 o MonteKarlino? Wybiera się ktoś?

 

Ja z Jackiem Łatą będę jechał, zabieram ze sobą Adiego (niebieskie STI) z jego żoną. Prawdopodobnie będziemy jechać na dwa firmowe auta więc możemy kogoś ze sobą zabrać. Dla nas termin to niedziela, w sobotę pracujemy niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece na monte karlino ze swoim sztruclem.

W klasie 5 jest z tego co widzę strasznie silna ekipa subarowa

Proponuje spontanicznego spota w środę o 18:30 na wałach. Poki co 3 osoby na liście obecności Kamil , Darek i ja.

Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszyscy startują? Edytowane przez Leszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuje spontanicznego spota w środę o 18:30 na wałach. Poki co 3 osoby na liście obecności Kamil , Darek i ja.

Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszyscy startują?
Nie rozumiem ?

Ja kiedyś jeździłem ale teraz juz nie mam czym

Kamil jeździ.

A Darek nie.

Ale jeżeli chodzi o karlino to ja się nie wybieram.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...