Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa, na YT znalaześ. Myślałem, że zobaczyłeś na aucie, ale ono stoi w Dzierżoniowie... :(  już 6 miesięcy... :facepalm:

Mogliśmy się spotkać na miniOSie w Kluczewie pod koniec 2014 chyba. Czy Ty wtedy miałeś niebieską turbowannę?

 

Pooglądam Twój kanał jak będą sprzyjające warunki, bo na statku ciężko o takie, jak się wszyscy dorwą do neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Turbowanna szybko dokonała żywota bo tydzień po tym minioesie upalalismy na Kluczewie i kumpel zwiedzal plener a ja zamordowalem panewki i tak jedno auto wracało na lince a drugie na lawecie.Wymienilem panewki i teraz wanna jezdzi w autopasji.

Kto jeździł srebrnym Espadonem?

Dlaczego tak długo auto stoi w MTSie?Co tam się zepsuło?

Edytowane przez jarek1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbowanna szybko dokonała żywota bo tydzień po tym minioesie upalalismy na Kluczewie i kumpel zwiedzal plener a ja zamordowalem panewki i tak jedno Auto wracało na lince a drugie na lawecie.Kto jeździł srebrnym Espadonem?

To była taka para, zapomniałem nazwisk, chłopak z dziewczyną na prawym. Oni wygrali Magnolię 2014. Ale samochód raczej jako narzędzie traktowali, nie siedzieli w marce zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2014 można było wybrać magnolie tylko zwykłym wrxem ale w 2015 już było kilka rownie mocnych aut a co najważniejsze dobrych wjezdzonych w te auta driverow.Łukaszyk miał mocne Subaru na magnolii w 2014 ale zostawił auto na noc na torze kartingowym i zwierzaki z lasku poprzegryzaly mu kilka silikonowych przewodów i drugiego dnia nie wystartowal a pewnie wygrałby

Edytowane przez jarek1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2014 można było wybrać magnolie tylko zwykłym wrxem ale w 2015 już było kilka rownie mocnych aut a co najważniejsze dobrych wjezdzonych w te auta driverow.Łukaszyk miał mocne Subaru na magnolii w 2014 ale zostawił auto na noc na torze kartingowym i zwierzaki z lasku poprzegryzaly mu kilka silikonowych przewodów i drugiego dnia nie wystartowal a pewnie wygrałby

Tak, pamiętam. Próbowaliśmy mu pomóc, ale za dużo tych dziur tam miał i mimo pozaklejania węży, po pierwszym OSie stracił większość płynu.

To był wtedy mój pierwszy start, szkoda że nie wykorzystałem sytuacji, ale za mało jeszcze wtedy umiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beavis,to nie twoje auto MECHANIK z Woluczkowa woził do nie-ASO czy gdzieś tam na Śląsk na remonty?

 

:biglol: Tak, tyle że nie woził w tamtą stronę, a przyprowadził go kiedyś z Wawy, jak na Top Gear jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co żółtego stoi tam na starcie?
 

Żółte evo Wojtka STEFa Stefankiewicza a dalej na starcie zdaje się że chujdaj kupe ;-)

Ciężkie warunki na naukę auta były wczoraj,strach był ryzykować bo można było grubo za to zapłacić,nie było gdzie uciec w razie potrzeby.

Długa droga przede mną żeby suba ogarniać chociaż tak jak astrę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...