Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chcę wychodzić przed orkiestrę - tzn. stałych bywalców, ale może by ustalić jakieś regularne spoty np. raz w miesiącu lub 2 w jakimś miejscu Szczecina. A może są już jakieś ustalenia?  - nie śledziłem mocno historii. Np. fanclub BMW - Szczeciński spotykają się co środę o 20-tej na Wałach każdego tygodnia - trochę często, ale zawsze ktoś jest przyjeżdża w kilka aut, można pogadać, zapalić szluga itp.

 

Skomentujcie ...? :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ustalenia już były. W sezonie letnim spotykaliśmy się mniej wiecej co dwa tygodnie. Pojawiało się średnio 3 do 5 aut. Co tydzień raczej nie ma sensu, czasami też robimy spontany, na które przyjeżdżają trzy osoby ;P

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest tak zimno, to ja widzę tylko jedną możliwość - upalanie ;) Bo stać i marznąć to taka średnia opcja... przynajmniej dla mnie, ale jestem ciepłolubny ;) Dziś w nocy pewnie wyjadę pojeździć po lekko białych ulicach... chociaż opady śniegu mi przesunęli na 3 nad ranem... a miało już sypać teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za mało chęci!!! :P Ale wiem jak jest, rodzinka, dzieciaki i praca - czasami to doba jak by miał 28h to i tak by było mało. OK. dajcie znać jak byście coś organizowali. Chciałbym pogadać z kimś na temat STI.

 

P.S. U mnie za oknem w Wołczkowie lekko biało, ale już nie pada. Do 3- ciej czekać nie mam zamiaru jak kolega PRZEMEK  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja dziś rano od 7.30 do 9-tej walczyłem w korkach Pathfinderem, ale później z 2 godz. polatałem w stronę Polic i zakładów chemicznych  (żonki Tribecą), było suuuuuper! :yahoo: Auto idzie w śniegu jak rakieta i trzyma kierunek! Ale cóż kto rano wstaje ten ma miód ... teraz to już deszcz spłukuje to co najlepsze.

 

Co do STI to raczej model poprzedni, (jednak liczę finanse). Nigdy nawet nie siedziałem w STI, jestem ciekaw zawieszenia jak pracuje i faktycznie jak to jeździ.

_ADI jak byś miał kiedyś czas to może jakąś kawę na CPE-nie byśmy wypili i pogadali - twój to który rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

_ADI jak byś miał kiedyś czas to może jakąś kawę na CPE-nie byśmy wypili i pogadali - twój to który rok?

 

2015 ale niedługo to on z serii za dużo mieć nie będzie ;) 

Jeżdżą chłopaki wcześniejszymi STI więc będzie z kim pogadać.

 

W niedzielę rano gdzieś chyba są KJSy to możemy tam pogadać bo chyba się wybieram. Jako widz tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, to pewnie Ciebie mijałem jadącego od strony Mierzyna, koło Castoramy (tej Ku Słońcu), chwilę po 23? Byłem w Lubieszynie, ale tam na parkingu zero śniegu, praktycznie sucha kostka (z wyjątkiem małego fragmentu, na którym zawracałem), w sumie parking pod Castoramą był świetnie przygotowany, pusty, tylko jakieś BMW się ślizgało... ale się bardzo czaili, więc odpuściłem (oczywiście pokazałem im jak się prawidłowo ustawia auto bokiem) :P

Edytowane przez PR7EMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do STI to raczej model poprzedni,

Szczerze nie ma znaczenia, wszystko jest strasznie styrane życiem :) Jedyny słuszny model był w Koszalinie na który się spóźniłem 2011 r  

Jedyna droga ściągać japońca, ale przekładka....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

_ADI jak byś miał kiedyś czas to może jakąś kawę na CPE-nie byśmy wypili i pogadali - twój to który rok?

 

2015 ale niedługo to on z serii za dużo mieć nie będzie ;)

Jeżdżą chłopaki wcześniejszymi STI więc będzie z kim pogadać.

 

W niedzielę rano gdzieś chyba są KJSy to możemy tam pogadać bo chyba się wybieram. Jako widz tylko.

 

_Adi daj znać jak byś wiedział gdzie i się wybierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, darecki1981, więcej optymizmu ;) Dobre egz. mają swoją cenę i dlatego ludzie narzekają lub kupują tanie padliny i narzekają dwa razy bardziej :P Oczywiście te z Japonii są lepsze, bo nie zjedzone przez polską sól, zadbane, ale... są drogie i faktycznie, kierownica jest po innej stronie :P W Polsce kupisz dobre GC i GD, są nawet tu, na forum :) Na STI się nie przyoszczędzi, bo jak kupisz taniej, to później wydasz więcej na naprawy ;) Tanio i dobrze to można kupić Outbacka H6 z Niemiec... tanio, bo np. pachnie w środku psem... bo nikt nie wyczyścił wnętrza :P

Edytowane przez PR7EMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do STI to GH ma swoich fanów i powiem, że jak kiedyś na lanosa STI nie mogłem patrzeć to teraz zaczyna mi się podobać.  :rolleyes:

Szukaj zakutych z potwiedzoną historia albo bierz padniętą serie, wysyłaj np. do Carfita i masz miłość na lata  ;) . 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, darecki1981, więcej optymizmu

Narazie mam dwie fajne zabawki, jak będę wymieniał , na pewno coś sobie ciekawego "wydybie "  ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do STI to GH ma swoich fanów i powiem, że jak kiedyś na lanosa STI nie mogłem patrzeć to teraz zaczyna mi się podobać.  :rolleyes:

Szukaj zakutych z potwiedzoną historia albo bierz padniętą serie, wysyłaj np. do Carfita i masz miłość na lata  ;) . 

 

 

Pozdrawiam

 

Ja nie wiem, ale mam takie wrażenie, że my i zresztą wielu innych pasjonatów na nowości musimy trochę pomarudzić, żeby się do nich przekonać po latach. Zazwyczaj wtedy, kiedy można je już porównać do czegoś nowszego i starszego...

 

Popieram zdecydowanie podejście: nie ma co biadolić, trzeba poszukać albo poczekać na okazję - sama może przyjść. Trzeba trzymać pozytywne nastawienie, trochę rozsądku oraz nie żałować kapuchy i z pewnością coś się znajdzie. Pomyślcie sobie, gdybyście mieli jakiś wypucowane, wypieszczone, "doinwestowane"  STI i nagle chcielibyście je sprzedać - z jakiegokolwiek powodu - czy oddalibyście za średnią rynkowa? Pewnie że nie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

_ADI jak byś miał kiedyś czas to może jakąś kawę na CPE-nie byśmy wypili i pogadali - twój to który rok?

 

2015 ale niedługo to on z serii za dużo mieć nie będzie ;)

Jeżdżą chłopaki wcześniejszymi STI więc będzie z kim pogadać.

 

W niedzielę rano gdzieś chyba są KJSy to możemy tam pogadać bo chyba się wybieram. Jako widz tylko.

 

_Adi daj znać jak byś wiedział gdzie i się wybierał.

 

 

Koval wrzucił linka. 

No i wyszedł nam spocik w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...