Jump to content
Avic

[Szczecin] Może jakiś mały spot?

Recommended Posts

no wlasnie te Plejady, w Bieszczadach podobno sie odbeda, nie wiem czy sie zjawie, kawal drogi mam w cholere, urlop wyklombinuje tylko nie wiem czy sie finansowo ogarne. Beavis masz filmik z zeszlorocznych cos mi sie chyba o oczy obilo ;)

No widzisz, sami mieszają, bo na pierwszej stronie jak byk napisane "WITAMY W MIKOŁAJKACH" :P

Dobra, wróć, widzę, że był edit - miejsce nie jest jeszcze znane :P

Edited by Michal Wojtowicz

1.03 gdzie i o której sie spotykamy , jakieś preferencje? Ja póki co nie mam żadnych planów wiec moge sie dostosować :)

Witam wszystich, własnie się dowiedziałem o waszym istnieniu. mam Subaru Impreza WRX 2009, sedan (rzadkość w Polsce!) 2,5 l. 265 KM, oczywiście blue! :) Tutaj ja i moje auto:

http://www.prestizszczecin.pl/magazyn/27/motoryzacja/rajdowy-weteran

Cieszę sie ze Mama przekazała informacje o wątku na forum :)

Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja bym się chętnie wybrał na trasę turystyczno-szosową, bo moje 115KM to mało, żeby się bardziej PRO ścigać :P

KoVaL_szn - może ponówmy propozycję z gokartami? Wiem, że śniegu nie ma i raczej nie będzie, ale zawsze to jakaś lepsza forma rozrywki niż stać na Arenie i marznąć :P

no wlasnie te Plejady, w Bieszczadach podobno sie odbeda, nie wiem czy sie zjawie, kawal drogi mam w cholere, urlop wyklombinuje tylko nie wiem czy sie finansowo ogarne. Beavis masz filmik z zeszlorocznych cos mi sie chyba o oczy obilo ;)

Coś Ty Maciek, nie bierz tego na poważnie. Co roku wszyscy ściemniają - taka tradycja... ;) Mnie się w zeszłym roku też udało przekonać parę osób, że wiem gdzie będą Plejady :biglol:

Kopię filmu z DVD mam na serwerze, podam Ci na PW namiary.

Ja bym się chętnie wybrał na trasę turystyczno-szosową, bo moje 115KM to mało, żeby się bardziej PRO ścigać :P

BeZeDuRa! Jedziesz w klasie wolnossącej, nie będziesz osamotniony, wrażenia niezapomniane, a wynik możesz zrobić nawet swoimi 115 kuńmi. Techniką można wieeeele nadrobić. ;)

Nie róbcie offtopa... pozdro

A co, przynajmniej trochę ruchu, natrzepiemy parę stron więcej - i tak jesteśmy w tyle za resztą :P

Edited by Beavis

Beavis, poczekajmy, aż powiedzą gdzie, to wtedy będę myśleć jak załatwić wolne ;) a resztą zajmiemy się ewentualnie na miejscu :P

Jak tam spot na 1 marca? Mnie nie będzie, ale... ;)

No właśnie , jak tam , znowu 12-13 wały jak zimno to do Columbusa i potem runda po mieście czy bardziej po południu sie widzimy powiedzmy 16-17 ? Ja sie dostosuje , ktoś z was ma jakieś preferencje ? Chyba bedą mini-zawody na torze to można podjechać sobie popatrzeć :) ustalmy coś to puszczę sms-y dla niewchodzących na forum :P

Witajcie Panowie, z przykrością muszę zawiadomić, że 1 marca będę już za granicą i wracam 9 lub 10 marca, więc najbliższa niedziela odpada, no chyba, że sobota ;)

Nie wiem czy zdążę złożyć furę, ale najwyżej wproszę się do Bartka na siedzenie :P Mnie jest wszystko jedno - może być sobota albo niedziela :)

Zostańmy przy niedzieli potem sie spotkamy 15.03 albo 22.03 , będzie Ci Robert pasowało ?

Ok :) To w tą niedzielę robimy replay z ostatniego spota? 12:00 na Wałach? Czy może na jakiejś mniej okorkowanej miejscówce?

Na torze się nic nie dzieje : " W związku z decyzją Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie zawiesza się cykl Pucharu Auto Klubu Szczecin do czasu wyjaśnienia przyszłości toru kartingowego przy Al. Wojska Polskiego."

Tak więc 12 wały czy 13 wały czy 13 gdzieś indziej ? :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Na torze się nic nie dzieje : " W związku z decyzją Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie zawiesza się cykl Pucharu Auto Klubu Szczecin do czasu wyjaśnienia przyszłości toru kartingowego przy Al. Wojska Polskiego."

Tak więc 12 wały czy 13 wały czy 13 gdzieś indziej ? :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

No właśnie czytałem to i tak się zastanawiałem, czy organizują coś w zastępstwie w tym roku, czy nic nie będzie? Wiecie o jakichś pojeżdżawkach w marcu, oprócz naszywek?

Jakieś mini OESy pewnie będą w Stargardzie. Ok, 12 Wały. Super Przemo, że będziesz :D

UP:

Najbliższy event Automobilklubu Stargardzkiego jest 26 kwietnia - 2 runda Mini OESu

Edited by Michal Wojtowicz