Jump to content

[Szczecin] Może jakiś mały spot?

Recommended Posts

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zróbcie przed domem u Dareckiego to może się pojawi ;-)

Dzięki Pany :p

Posted Images

Moknąć można ale dla wyższych celów. Proponuję w przyszłym tygodniu bliżej weekendu

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Siemka grupa, 

A teraz pytanie z innej beczki.... 

Kto z Was planuje wyjazd na zlot w tym roku??

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie grupa... Nie ma któryś z was wspomóc v300 15w50, trochę mnie poniosło z wymina oleju A okazało się że mam pół banki :(.
Wirus szaleje a samochodzik tak stoi i przydało by przejechać parę km ;)

• 2 weeks later...

Jak tam ludziska? Nudy, nie?

Kto ma garaż to może coś pogrzebać w aucie. Kto nie ma to tylko smętnie patrzy z okna na rdzewiejące plejady...;)

No i właśnie a propos rdzy... macie jakiś godny polecenia warsztat w Szczecinie lub okolicy który zrobi progi? Troszkę są podgryzione.

Cześć. Ja dzisiaj z nietypowym tematem. Chciałem Was wszystkich tylko prosić o bycie czujnym, co może pomóc w odzyskaniu skradzionego sprzętu. A chodzi o oryginalne diagnoskopy Subaru (2szt), które zostały niedawno skradzione z warsztatu mojego znajomego w Szczecinie. Urządzenia bardzo rzadkie i drogie. Z tego co wiem, nie powinno być takich więcej w naszym rejonie poza ASO.

91663272_3934411476576807_410791137708605440_o.thumb.jpg.5dd8b54de80c4f7dca53292a8c32dba7.jpg

• Like 1
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Czy ktoś z was jeździ czasem trasa Szczecin -  Gdańsk. Potrzebuje przetransportować dwa fotele. 

1 godzinę temu, sambor napisał:

Jak podchodzicie do tego pomysłu?

Coś planujemy lokalnie?

Przecież żeby się <cenzura> nie trzeba na plejady jechać. Zawsze się można "skrzyknąć" na jakieś :wine-glass:

2 minuty temu, Tommi1 napisał:

Przecież żeby się <cenzura> nie trzeba na plejady jechać. Zawsze się można "skrzyknąć" na jakieś :wine-glass:

Plejad w tym roku nie ma. Właśnie o to chodzi żeby się skrzyknąc i spotkać w Subarowym gronie. Gdziekolwiek. 

Teraz, chojny napisał:

Plejad w tym roku nie ma. Właśnie o to chodzi żeby się skrzyknąc i spotkać w Subarowym gronie. Gdziekolwiek. 

Towarzyszu Chojny, zawsze możesz się do "paprykarzowa" wybrać :)  daleko nie masz, troche wody (nie wódy) jest, komarów też troche jest wiec takie małe przypomnienie Janowa się zrobi ;) .

Posted (edited)

Do Janowa to za daleko... :)

Ale lokalnie coś można zaplanować. Np. odtworzyć któreś trasy szosowe z Dźwirzyna.

@chojny czy jest szansa na dostanie roadbooka z trasy turystyczno szosowej z Dźwirzyna?

Generalnie myślałem o jakimś hotelu w okolicy Dźwirzyna.... pojechać sobie w piątek. Pojeździć po trasie tyrustyczno-szosowej. A potem zrobić imprezę kończącą :wine-glass:

I w sobotę, czy niedzielę wrócić

Edited by sambor
poprawka

Mam chyba wersje papierowa, kilkanaście stron. Brak w PDF. 

Troszkę się napaliłem na taką opcję.

Fajnie by było mieć roadbook z trasy turystyczno-szosowej. Nie pamiętam czy ktoś z naszych lokalnych forumowiczów jechał tam taką trasę?

Chyba, że @chojny masz skaner? I czas poskanować?

Tylko żeby wyjazd wyszedł trzeba by już teraz ogarniać nocleg. Z każdą chwilą może być za późno...

To wstępnie kto by miał ochotę i w jakich dniach?

• 4 weeks later...

oj.. za późno napisałeś.

Ale może zawczasu coś na niedzielę wyborczą zaplanujmy? 

Po spełnieniu obywatelskiego obowiązku - spot na Wałach?