Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moknąć można ale dla wyższych celów. Proponuję w przyszłym tygodniu bliżej weekendu

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli komuś brakuje pojeżdżawek to zostawiam linka do imprezy:

https://pl-pl.facebook.com/events/makowice-lotnisko/otwarcie-sezonu-2020-car-fest-1-lotnisko-makowice/581989895967535/

 

Ja będę na próbie sprawnościowej, więc jakiegoś spota można ogarnąć i pojeżdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie grupa... Nie ma któryś z was wspomóc v300 15w50, trochę mnie poniosło z wymina oleju A okazało się że mam pół banki :(.
Wirus szaleje a samochodzik tak stoi i przydało by przejechać parę km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tam ludziska? Nudy, nie?

Kto ma garaż to może coś pogrzebać w aucie. Kto nie ma to tylko smętnie patrzy z okna na rdzewiejące plejady...;)

No i właśnie a propos rdzy... macie jakiś godny polecenia warsztat w Szczecinie lub okolicy który zrobi progi? Troszkę są podgryzione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja dzisiaj z nietypowym tematem. Chciałem Was wszystkich tylko prosić o bycie czujnym, co może pomóc w odzyskaniu skradzionego sprzętu. A chodzi o oryginalne diagnoskopy Subaru (2szt), które zostały niedawno skradzione z warsztatu mojego znajomego w Szczecinie. Urządzenia bardzo rzadkie i drogie. Z tego co wiem, nie powinno być takich więcej w naszym rejonie poza ASO.

91663272_3934411476576807_410791137708605440_o.thumb.jpg.5dd8b54de80c4f7dca53292a8c32dba7.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
2 minuty temu, Tommi1 napisał:

Przecież żeby się <cenzura> nie trzeba na plejady jechać. Zawsze się można "skrzyknąć" na jakieś :wine-glass:


 

Plejad w tym roku nie ma. Właśnie o to chodzi żeby się skrzyknąc i spotkać w Subarowym gronie. Gdziekolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:


 

Plejad w tym roku nie ma. Właśnie o to chodzi żeby się skrzyknąc i spotkać w Subarowym gronie. Gdziekolwiek. 

Towarzyszu Chojny, zawsze możesz się do "paprykarzowa" wybrać :)  daleko nie masz, troche wody (nie wódy) jest, komarów też troche jest wiec takie małe przypomnienie Janowa się zrobi ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Janowa to za daleko... :)

Ale lokalnie coś można zaplanować. Np. odtworzyć któreś trasy szosowe z Dźwirzyna.

@chojny czy jest szansa na dostanie roadbooka z trasy turystyczno szosowej z Dźwirzyna?

 

Generalnie myślałem o jakimś hotelu w okolicy Dźwirzyna.... pojechać sobie w piątek. Pojeździć po trasie tyrustyczno-szosowej. A potem zrobić imprezę kończącą :wine-glass:

I w sobotę, czy niedzielę wrócić

Edytowane przez sambor
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się napaliłem na taką opcję.

Fajnie by było mieć roadbook z trasy turystyczno-szosowej. Nie pamiętam czy ktoś z naszych lokalnych forumowiczów jechał tam taką trasę?

Chyba, że @chojny masz skaner? I czas poskanować?

 

Tylko żeby wyjazd wyszedł trzeba by już teraz ogarniać nocleg. Z każdą chwilą może być za późno...

To wstępnie kto by miał ochotę i w jakich dniach?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...