Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, sambor napisał:

 

Wstyd z powodu braku posiadania Subaru odczuwam codziennie. Nie musisz mnie bardziej dołować

:foch:

 

 

A oferowałem  czarnego  @sambor:P;) 

Kanapa wolna jakby co... 

Oooo a widzę że Grzegorz bez pomagiera... ;)

Edytowane przez Tommi1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Plejad wraz z Jackiem jesteśmy zapisani na listę. Co do naszych obowiązków na Plejadach jeszcze nie wiemy co będziemy mieli robić, mam nadzieje, że uda nam się wkręcić na terenową.

 

W tym roku będziemy chcieli zrobić dużą naklejkę paprykarzową tak na pół maski co by nas było widać. 

 

Panowie z szosowej oraz turystyczno-szosowej zapewne będzie OS na lotnisku w Białej Podlaskiej :D

 

Ktoś z Was ma pojęcie jakie są zasady żeby dostać się na Białoruś? Jakaś wiza czy coś ? 

 

 

@Filip_B Ja prawdopodobnie będę na tym zlocie lecz tylko jako kibic. Możemy się jakoś zgadać i wyruszyć razem. 

 

@Tommi1 Oferta murzyna była jak za darmo :)

 

@sambor Jak szukasz kolejnego Foresterta to porozmawiaj z @JL1111 (Jacek) może będzie chciał sprzedać swojego :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BartoszN napisał:

 

W tym roku będziemy chcieli zrobić dużą naklejkę paprykarzową tak na pół maski co by nas było widać. 

Tylko nie przesadzajcie większość ma "kórniki" ;) 

3 godziny temu, BartoszN napisał:

Panowie z szosowej oraz turystyczno-szosowej zapewne będzie OS na lotnisku w Białej Podlaskiej :D

To trzeba iść grubo, ze dwa zestawy opon (na suche i na mokre).

3 godziny temu, BartoszN napisał:

Ktoś z Was ma pojęcie jakie są zasady żeby dostać się na Białoruś? Jakaś wiza czy coś ? 

https://www.fly4free.pl/jak-wjechac-na-bialorus-bez-wizy-poradnik-od-przyszlego-roku-bez-wizy-zobaczymy-znacznie-wiecej/

https://wyjazdy.studentnews.pl/serwis.php?s=1645&pok=36952&id=56479

 

 

3 godziny temu, BartoszN napisał:

 

@Tommi1 Oferta murzyna była jak za darmo :)

No może nie jak za darmo ale cena naprawde była zacna za jaką poszedł. (dla kupującego przynajmniej). Ale lepiej żeby jeździł niż stał w garażu i się kurzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lelenbp napisał:

Siemka. Jestem juz parę dni w Szcecinie z żoną i.jeszcze nie widziałem żadnej Subaryny. O ktorej godz i gdzie można was spotkać? Jesteśmy tu do niedzieli rana

 

 

Poczekaj od 20 czerwca, w swojej okolicy zobaczysz nas więcej niż u nas ;) :D :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja jadę :)

Ale jestem w trakcie ustalania z @Beavis jak jedziemy bo jak wiesz Twój Hawk był za drogi dla mnie i nie mam auta.... w sumie to zaczynam Cię winić za ten stan rzeczy :P

Całkiem więc możliwe, że zapakuję się do Twojego bagażnika... a jak będziesz tam miał zapas Krakena na wcześniaków, to.... :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
[mention=34639]Jakub Krukowski[/mention] przed Plejadami to trudno kogoś wyciągnąć.... wszyscy remontują silniki
 
[mention=18015]BartoszN[/mention] Jak jedziecie? W środę w nocy?
 
Nawet nic nie mów. W Outbacku obróciły mi się panewki i jest po kosztownym remoncie. Więc dobrze trafiłeś

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jakub Krukowski napisał:

Nawet nic nie mów. W Outbacku obróciły mi się panewki i jest po kosztownym remoncie. Więc dobrze trafiłeś

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

No to juz nalezysz do drugieg grupy posiadaczy subaru... :biglol:

 

Bo jak wiesz (a może nie wiesz) właściciele subaru dzielą się na dwie grupy... Tych co już remontowali silnik i tych co będą remontowali silnik :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sambor napisał:

@Jakub Krukowski przed Plejadami to trudno kogoś wyciągnąć.... wszyscy remontują silniki ;)

 

@BartoszN

 

@sambor nie przesadzaj, zaraz tam remontują, wymiana popłyniętego tłoka to zabieg kosmetyczny w subaru a nie remont :biglol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem że to nie miejsce na ten post, ale wiecie może co to jest i czy powinno być krzywo tzn odstaje z jednej strony(chodzi o to okrągłe cudo)? Ostatnio jechałem i nagle cały olej wyleciał z silnika na ziemię zatrzymałem samochód wyłączyłem silnik i wyleciała reszta na parking tworząc cudowną plamę. c384699e470a427ea753e0d84da0aa49.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...