Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@@pawel_w, ja niby cały czas w Szczecinie siedzę...ale ostatnio trochę mi imprezę przekosili.. Się znaczy dziadek się zagapił troszkę na światłach i skrócił mi samochód o jakieś 2-3 cm.. i tak mi głupio się w towarzystwie moim hatchbackiem pokazywać póki go nie zrobię ;)

Swoją drogą kojarzy ktoś srebrnego hawka wrx/sti na szczecińskich blachach na złotej feldze? Mijałem się z nim ostatnio na stacji, ale byłem tak zasmarkany, że aż głupio było podchodzić...

Edytowane przez Avic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beavis , wczoraj sie pytasz kto bedzie a dzis juz mowisz ze nie bedziesz , troche nie czaje...

No jak nie czaisz? Wyraźnie pisałem "może mi się uda". Chociaż naprawdę chciałem, to się nie wyrobiłem, przykro mi. Swoim pytaniem chciałem jedynie sprowokować wcześniej zapowiedziane spotkanie - nie ja wskazywałem na niedzielę o 18:00. No dobra sory, w każdym razie miałem dobre intencje. Myślałem, że uda mi się przytargać nieforumowego kumpla z GTkiem, ale brakło czasu.

Beavis, już, oba, znowu :D ?

Nooo, jeden na wymianie szyby, zwykły przypadek, ale biały znowu marudzi na chłodzenie. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

luuuuźno, tak chcialem Cie podkrecic zebyś byl ;)

ok - ja caly czas zdycham w robolu, wszyscy u mnie chorzy i jak czlowiek wyzdrowieje to na nowo ktos prądkuje - przeeebane ;)

ale jest fajna pogoda, wiec teoretycznie moze w czwartek chociaz na chwile dacie rade ? wały czy cos ?

 

p.s. koncepcja oklejenia dla mnie straszliwa, zostaw bialego albo zrob calego w bialym macie. Masz takie żółte felgi ? o_0 ?

 

p.s.2. ktos kojarzy czerwonego GT'ka z napisami monster i listą płac ? ze 2 tygi temu parkował na moim osiedlu (krakowska) ale nie zdarzylem skoczyc z 2 pietra zeby przybic piątke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. koncepcja oklejenia dla mnie straszliwa, zostaw bialego albo zrob calego w bialym macie. Masz takie żółte felgi ? o_0 ?

Chciałem okleić w zasadzie tylko po to, aby zabezpieczyć lakier przed krzakami, gałęziami i innymi okolicznościami przyrody przy cięciu zakrętów na pojeżdżawkach. Nieee, mam złote ATSy na upalanie i 5-ramienne Revolution gunmetal do lansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi czwartek pasuje na chwilę się przywitać na wałach o 16:45 przy muzeum możemy się zjechać :)

Będę miał ze 20 minut ale dam rade :)

 

Avic, dawaj, przecież prosiak chyba jeździ no nie?

 

Beavis, patrz co znalazlem :D

http://www.flickr.com/photos/motostargard/9719631016/in/set-72157635464108953/lightbox/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W choszcznie raczej ciezko bedzie znalezc warsztat ktory zna sie na subarakach , tylko i wylacznie jakas stacja kontroli pojazdow czy cos... w szczecinie z reszta tez ciezko znalezc takie miejsce ,

 

ok, czyli w tych okolicach choszczno / szczecin / startgard tylko SKP pozostają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@elias, jak chcesz ze Szczecina, to zadzwoń do p. Zbyszka właściciel Porsche Sports Cars Service

Uznany specjalista co prawda od Porsche, ale w końcu boxer to boxer. Bardzo uznany ponoć fachowiec, tylko zawsze obłożony robotą. O ASO szczecińskim słyszałem słabe opinie..

 

@@pawel_w, mogę podjechać na chwilę. Zaraz Ci na PW podeślę mój nr tel. Prosiłbym, żebyś dał mi znać do 14stej, czy będziesz.

Edytowane przez Avic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Avic, jeżeli potwierdzasz że będziesz to ja będę na bank czwartek ok 16:45. Mam czas do 17:00 niestety, ale starczy.

Innym razem zrobimy spota na gokartach jak trzeba i mam nadzieje wszyscy dadzą radę.

 

co do naszego ASO, jest jak jest, ale chyba zbadać samochód przedsprzedażowo powinni dać radę, tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...