Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku na Wałeckim na BK na zimnym silniku miałem 96dB, natomiast po jednym z OSów na mecie wyrywkowo badali auta i nieźle się zdziwiłem, kiedy na rozgrzanym po pałowaniu wyszło 103dB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba też szczerze przyznać, że panuje mit, że głośne auta jeżdżą szybciej, brak katalizatora od razu zapewnia zwycięstwo, a 5" przelot daje +500KM niezależnie czy silnik jest wolnossący, czy turbo ;) No, a jeśli stojąc na światłach koło pewnej Hondy, na wolnych obrotach, czuję jej wydech na tyłku i drżą mi plastiki w aucie, to chyba ktoś popuścił za mocno wodze fantazji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

koło pewnej Hondy

Coś w tym jest bo od kiedy pojawiła się moja nieustanie mam zlot własnie takich hond na moim osiedlu :lol:  wiadomości się roznosza pocztą pantoflową , nawet widze blachy ze szczecina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzają się do "częściobrania" z twojej, więc uważaj :P

Ale tam by nic  nie pasowało hehe , to takie jak opisałeś post wyżej :) takie na które patrzymy z pogarda, tak jak co niektóre subaru ryczące a nie jeżdżące :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BartoszN koniecznie podziel się opinią już po szkoleniu.

 

Szkolenie sympatyczne, ośrodek szkoleniowy konkretny. W szkoleniu wzięło udział około 25-30 osób.

 

Po szkoleniu próba sprawnościowa z tego czego się nauczyliśmy.

 

Nie wiem jak wrzucić tutaj zdjęcie...

 

Wykręciłem najlepszy czas, zająłem pierwsze miejsce, wygrałem puchar i talon na balon :D

Dzięki BartoszN. A możesz zdradzić jakie są mniej więcej koszta. Każdy szkolił się z instruktorem?

Ja się bawiłem na Torze Poznań i polecam każdemu, kto chce sprawdzić siebie i samochód (zwłaszcza hamulce) :) Takiego testu jak tam, to na drodze/lotnisku/parkingu zrobić się nie da :) Pogoda ma się poprawiać, to może jakiś szczeciński spot-spontan się uda zrobić przed Wielkanocą? ;)

Przemek a ty jeździłeś sam? czy można tam ogarnąć jakiegoś instruktora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BartoszN koniecznie podziel się opinią już po szkoleniu.

 

Szkolenie sympatyczne, ośrodek szkoleniowy konkretny. W szkoleniu wzięło udział około 25-30 osób.

 

Po szkoleniu próba sprawnościowa z tego czego się nauczyliśmy.

 

Nie wiem jak wrzucić tutaj zdjęcie...

 

Wykręciłem najlepszy czas, zająłem pierwsze miejsce, wygrałem puchar i talon na balon :D

Dzięki BartoszN. A możesz zdradzić jakie są mniej więcej koszta. Każdy szkolił się z instruktorem?

Ja się bawiłem na Torze Poznań i polecam każdemu, kto chce sprawdzić siebie i samochód (zwłaszcza hamulce) :) Takiego testu jak tam, to na drodze/lotnisku/parkingu zrobić się nie da :) Pogoda ma się poprawiać, to może jakiś szczeciński spot-spontan się uda zrobić przed Wielkanocą? ;)

Przemek a ty jeździłeś sam? czy można tam ogarnąć jakiegoś instruktora?

 

 

 

My mamy to organizowane w ramach szkolenia z pracy, za darmo :)  Jakie są normalnie koszta? Nie wiem.

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na track day'u w Poznaniu są ogólnodostępni instruktorzy, można też sobie zaklepać zajęcia z instruktorem "1 na 1", płatne dodatkowo. Ja jeździłem z Rafałem, o ile dobrze pamiętam, no i nie było za dużego zainteresowania instruktorami... pewnie sami doświadczeni kierownicy byli ;)

No, ale najlepszy motyw z wczoraj. Zajeżdzam na parking "pod orłami", a tam stoi niebieski WRX kolegi E. Obok stoi ekipa, no to sobie myślę - podejdę, zagadam... Nic z tego, jak mnie zobaczyli, to zanim zgasiłem silnik, siedzieli już w aucie, a jak wysiadłem, to odjechali... Mam tylko nadzieję, że puste butelki po browarach i śmieci to nie ich :P

Edytowane przez PR7EMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam się bawić we wtorek, w środę 25go jedziemy na miejsce, kontynuujemy zabawę, a w czwartek melanż i dzień administracyjny ;)

Czyli nie trzeba jezdzić autem ? :) bo szczerze wolałbym tak spędzać czas wolny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś z Szanownego grona zdecyduje się wziąć udział w Plejadach? ;)

Toć aż grzechem by było nie jechać skoro "pod" nosem organizowane. :)

 

To co już zapisany? Jakieś plany kiedy jedziesz, w czwartek czy wcześniej?

 

Ja mam nadzieję, że w tym roku nasze ASO stanie na wysokości zadania i zorganizuje zespół. Jak tam @@BartoszN, coś już wiadomo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja dopiero po 8-ym się zapiszę. Trasa turystyczno-terenowa. Ty Beavis szosowa jak mniemam?

Fajnie. Moja żonka, @Olusia jest zapisana na tur-ter #424. Ja szosowa, ale zapis dopiero po 15go kwietnia.

 

 

@Beavis zapis dzis wieczór a wyjazd... i tu jest dailemat ale to juz poszlo na prv wiec zobaczymy

Dobrze słyszeć. Zawsze jest mało samochodów z numerami Zxxxxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...