Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak rozmawialiśmy Bartek, ja się planuję wybrać na Montekarlino w niedzielę. Jako kibic oczywiście.

Pewnie na to lotnisko... bo chyba tam będzie najciekawiej.

Powstrzymać mnie może beznadziejna pogoda.....

 

A w środę się piszę na spontana na Wałach... w którym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja środę i czwartek spędzam na http://www.akademiakierowcy-odtj.pl/plan-obiektu/

 

Także na wałach mnie nie będzie :)

 

Tak jak rozmawialiśmy Bartek, ja się planuję wybrać na Montekarlino w niedzielę. Jako kibic oczywiście.

Pewnie na to lotnisko... bo chyba tam będzie najciekawiej.

Powstrzymać mnie może beznadziejna pogoda.....

 

A w środę się piszę na spontana na Wałach... w którym miejscu?

W takim razie my też będziemy jechać na lotnisko, oglądałem filmiki sprzed lat i rzeczywiście jest tam najciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No był mały race ,a le nic specjalnego, szczerze musi być miejsce, mała organizacja i fajnie jak by było więcej ludu :)

Bartek , mazda dla mnie dalej kosmos w stosunku mechanicznym , ten silnik jest inny :)

Kamil dzięki za przybycie , fajnie było poznać! Sprzedawaj i kupuj gc8 ra , moja rada :) nie ma lepszego subaru :)

Fajnie  by cos zorganizowac jak mówił Bartek np, chociwel może w niedzielę , ale tak na dłuższą zabawę ....

Może ktoś się piszę na taki spontan?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartoszN koniecznie podziel się opinią już po szkoleniu.

 

 

Szkolenie sympatyczne, ośrodek szkoleniowy konkretny. W szkoleniu wzięło udział około 25-30 osób.

 

Po szkoleniu próba sprawnościowa z tego czego się nauczyliśmy.

 

Nie wiem jak wrzucić tutaj zdjęcie...

 

Wykręciłem najlepszy czas, zająłem pierwsze miejsce, wygrałem puchar i talon na balon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bawiłem na Torze Poznań i polecam każdemu, kto chce sprawdzić siebie i samochód (zwłaszcza hamulce) :) Takiego testu jak tam, to na drodze/lotnisku/parkingu zrobić się nie da :) Pogoda ma się poprawiać, to może jakiś szczeciński spot-spontan się uda zrobić przed Wielkanocą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bawiłem na Torze Poznań i polecam każdemu, kto chce sprawdzić siebie i samochód (zwłaszcza hamulce) :) Takiego testu jak tam, to na drodze/lotnisku/parkingu zrobić się nie da :) Pogoda ma się poprawiać, to może jakiś szczeciński spot-spontan się uda zrobić przed Wielkanocą? ;)

 

 

Ja jestem chętny, przyjadę na lawecie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, 96dB, 0.5m, 2/3 max. rpm (>3800)... pewnie póki nie pojawi się mega ryczący potwór z wiadrem zamiast wydechu i z uszu małych dzieci nie pocieknie krew, to nie będzie problemu ;)

Edytowane przez PR7EMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, 96dB, 0.5m, 2/3 max. rpm (>3800)... pewnie póki nie pojawi się mega ryczący potwór z wiadrem zamiast wydechu i z uszu małych dzieci nie pocieknie krew, to nie będzie problemu ;)

No tak. Ja nie mogę jechać na Posen... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było tragedii, jeździły całkiem przyjemnie mruczące auta... ;) W sumie norma dla benzyny to w Polsce 93dB, 0.5m, 3/4 obr. max (96dB jest dla diesla) i auto, które jest głośniejsze może stracić dowód... Samoloty startując mają 120dB, ale że lotniska nie zamkną, to wszyscy okoliczni burako-ludzie walczą z torem, bo im auta hałasują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...