Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

piątek 20 września 2013 17:30 tor na wojska

ja jestem jak najbardziej chętny lekko rozlozylo mnie przeziebienie wiec na kartach na wojska nie pojezdze zeby mnie jescze bardziej nie przewialo a silvera ewentuanie mogę rozważyć

czyli jak bedzie ladna pogoda to wojska a jak deszcz to silver , proponuje zeby jutro kazdy chętny wszedl na forum koło 15 bedzie podjęta decyzja gdzie sie spotykamy :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie to przekładamy, nie ma co na siłę.

Dodatkowo może do tego czasu będzie mógł "Beavis" a ja pragnę jego imprezę zobaczyć :wub:

Następne 2 tygodnie pasuje mi prawie każde popołudnie, po za najbliższym wtorkiem, w weekendy całe dnie. Wiec dawajcie koledzy terminy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, teraz po drobnych konsultacjach piątek jest niepewny, będę mógł albo w czwartek 26go, albo w piątek. Jeśli czwartek, to tylko na 1730 i tylko na Wojska Polskiego. W następne tygodnie, po 29 września, to zawsze powinno mi coś pasować. Tylko teraz będzie ciasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z naszego chyba pierwszego spotu w Szczecinie :yahoo:

Było nas trzech, no i była jazda testowa białaskiem, oraz oczywiście gokarty :D

 

Więc jak widać się da, dzięki Panowie!

 

Dla tych co nie byli a chętni, już planujemy kolejne spotkanie, za parę tygodni. Obserwujcie wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następnego spota i ja proszę o jakieś PW na dzień przed :) Myślałem, że mój wątek umarł śmiercią naturalną a tu proszę, taka niespodzianka. Namnożyło się ostatnio subaraków w mieście. W tym i oświenionych. Ja jestem w dyspozycji cały czas, więc jakby coś to dajcie mi znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...