Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

przesądni nie, ale o tej porze nie będzie mnie jeszcze w mieście, jest ok w weekend lub po 13-tym tydzień.

 

mam w sumie propozycję, można by zrobić spot przy którymś z torów kartingowych a zakończyć go wspolną jazdą :)

Ja preferuję ten na wojska, ale może być i silver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki razie Panowie/Panie co powiecie na piątek 20 września 2013 17:30 tor przy Woj. Polskiego. Info o torze tutaj: http://www.gokart.pl/index.htm

Mamy całe dwa tygodnie, a rezerwację można zrobić dzień lub dwa wcześniej, w zależności ilu z Nas chciałoby się spotkać i skorzystać z toru.

W przypadku niepogody najwyżej byłaby zamiana na Silver Gokart Center http://www.silverhotel.pl/gokart-center/silver-gokart-center.

Czekam na odzew lub ewentualne inne propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć sąsiadom!

Ja do 20go jeszcze nie wrócę, ale będę próbował się załapać na następne spotkania. Taką mam robotę, że jeden miesiąc w domu, a kolejny non stop w pracy. Ale może kiedyś coś podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo, gokart jak najbardziej - ja dla odmiany wole w Silverze - przynajmniej nie smierdze caly ;) jak bede na miejscu to chetnie podjade , co do Imprez to na palcach 1 reki moge zliczyc - ale swiat maly i z kolegą Kovalem ostatnio sie na światlach zlapalismy ;)

@Beavis - bialy sti w Szczeinie ? nigdy nie widzialem , jestes z miasta ?

 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beavis - bialy sti w Szczeinie ? nigdy nie widzialem , jestes z miasta ?

No nie tak dokładnie z miasta, z Dobrej... Ale w mieście często bywam.

Auto świeże, nabyte w sierpniu, więc zbyt wiele razy się jeszcze nie pokazałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kwestia czy tym co mieliby przyjechać pasuje bardziej koło 17 czy bardziej 18, ja się mogę dostosować :) dla mnie byle nie przed 16. A jak będzie kiepska pogoda można zajechać na parking turzynu.

 

Beavis a masz już zrobioną swoją subarynke? bo w nielegalu czytałem że pojechała gdzieś w Polskę

piczon - po blachach myślałem że jesteś przyjezdny z reszta trochę mi się wtedy spieszyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beavis a masz już zrobioną swoją subarynke? bo w nielegalu czytałem że pojechała gdzieś w Polskę

Pojechała do 4T bo było podejrzenie UPG, ale się okazało tylko pierdółka na szczęście. No nadal tam stoi, ale mnie i tak nie ma do 25go, a do tego czasu już wróci do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Waśnie przeczytałem że na wałach odbywa się ten kiermasz ogrodniczy wiec znalezienie miejsca żeby spokojnie zaparkować będzie graniczyło z cudem , pytanie czy zmieniamy miejsce na błonia czy może parking turzynu ? :)

Edytowane przez KoVaL_szn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zmiana, kilka dni mnie nie było a tu już hop:)

Dziś o 17 po prostu nie dam rady bo jestem już dokładnie na tą godzinę umówiony.

Ale bardzo chętnie bym się spotkał, może da się przesunąć na np 16:15? Jasne błonia przy urzędzie miejskim jak najbardziej mi pasują, będę mógł tam być do ok 16:40. Postaram się i tak tam zajechać może ktoś jednak będzie wcześniej :)

 

A co do gokartów za tydzień, ja cały czas jestem chętny i czas mi pasuje. Ale tak sobie myślę, że kilku z Was jeszcze nie będzie w Szczecinie. więc może zróbmy tak niech każdy wypisze 3 daty jeszcze wrześniowe gdzie w popołudniowym terminie mu pasuje spotkać, pogadać, się pościgać. i coś na pewno wybierzemy :)

 

Jest szansa na fajne spotkanie więc się postarajmy ;)

 

Czy Silver czy Wojska mi obojętne lubię tu i tu :)

 

milego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

Faktycznie był festyn, ale ... światełko w tunelu pierwszy spot prawie udany (chyba że się jednak znaleźliście) :) Bylem od 16:25 do 16:40, zaparkowałem przy fontannach - tak udało mi się znaleźć miejsce :)

 

Koval_szn - przejechałeś tuż obok mnie jeżeli to twój bug z chyba różowymi barwami - piekny btw. i ślicznie brzmiał! Specjalnie miałem czapkę subaru i machałem ale skręciłeś w przejazd. Ja tam poszedłem ale chyba właśnie robiłeś kułeczko bo nie znalazłem.

 

Potem jeszcze znów tuż obok mnie przejechał Forek chyba srebrny nie wiem czy to ktoś od nas ale było o czasie więc możliwe, skręcił w kierunku Castelari:)

Niestety musiałem o 16:40 naprawdę znikać stad sie finalnie nie widzieliśmy :(

 

Niemniej jeszcze większą mam nadzieje że już drugi raz będzie git. To jak z terminami, dawajcie - gokarty możemy za tydzień lekko przesunąć jak trzeba :)

 

Pozdrawiam

Pawel

 

jak rozumiem: piątek 20 września 2013 17:30 tor na wojska, aktualne?

Edytowane przez pawel_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...