Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, sambor napisał:

Buuu... daleko strasznie.

Nawet kibicować nie podjedziemy.

 

 

 

no szkoda że tak daleko ale nic w pobliżu wiecej nie ma :(.

Automobil klub z wybrzeża ma w planach tylko skjs a wtedy se nie pojeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szczecinianie!

Gdzie (oprócz Polmotor) warto oddać Forestera na konkretny remont podwozia (amortyzatory, sprężyny, łączniki, drążki, itd.) i przygotowanie silnika pod instalację LPG? Zależy mi na miejscu, które rzetelnie wykona robotę, cena jest na drugim miejscu, a z kolei ceny podzespołów w aso przewyższają sens ekonomiczny robienia czegokolwiek w MY06.

Z uwagi na charakter pytania wysyłajcie proszę propozycje na PW.

Po stokroć dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Norweski_Pacjent napisał:

cena jest na drugim miejscu, a z kolei ceny podzespołów w aso przewyższają sens ekonomiczny robienia czegokolwiek w MY06.

A czasami nie przesadzasz?? Wielekroc na alledroggooo jest drożej za używkę niż za OEM u autoryzowanego przedstawiciela... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasami nie przesadzasz?? Wielekroc na alledroggooo jest drożej za używkę niż za OEM u autoryzowanego przedstawiciela... 
Pełna zgoda ale często =/= zawsze.

Główny problem jest taki, że wybierając ASO jesteś skazany na OEM (i cenę). Wiele zamienników (np. zawieszenie właśnie) jest lepsze i tańsze niż OEM. Wybierając serwis zewnętrzny mam wybór: mogę lecieć na OEM albo zamiennikach tam gdzie ma to sens. Nie zamierzam pakować w auto części używanych jeżeli mogę dostać nowe w ekonomicznie uzasadnionych cenach.

(miałem kiedyś taki ciekawy przypadek w Kangoo 4x4 gdzie trzeba było wymienić wał napędowy. ASO krzyczało 17.000pln netto przy wartości auta 16.000pln. także ten)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Norweski_Pacjent napisał:

Pełna zgoda ale często =/= zawsze.

Główny problem jest taki, że wybierając ASO jesteś skazany na OEM (i cenę). Wiele zamienników (np. zawieszenie właśnie) jest lepsze i tańsze niż OEM. Wybierając serwis zewnętrzny mam wybór: mogę lecieć na OEM albo zamiennikach tam gdzie ma to sens. Nie zamierzam pakować w auto części używanych jeżeli mogę dostać nowe w ekonomicznie uzasadnionych cenach.

(miałem kiedyś taki ciekawy przypadek w Kangoo 4x4 gdzie trzeba było wymienić wał napędowy. ASO krzyczało 17.000pln netto przy wartości auta 16.000pln. także ten)

a ja miałem ciekawy przypadek że za nowy wachacz w serwisie zaplacilem mniej niż za używkę z alledrogo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
29 minut temu, sambor napisał:

Chowamy się przed wirusem świrusem.

Co robić....

 

Ale jak rozumiem auto już śmiga, dotarte i chciałbyś się pochwalić? ;)

 

 

Śmiga, nie dotarte jeszcze teraz czeka na strojenie i dopiero mogę pokazać bo chwalić to się nie ma czym za bardzo. Ot takie zwykłe STI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sambor napisał:

A jak mówiłem, że mogę pojeździć i go dotrzeć to nie chciałeś ;)

 

BTW. Jaką prędkość miałeś na start/stop na ostatnich Plejadach? Gdzieś miałem fotkę z radaru ale nie mogę odszukać....

A nie wiem...

P.S. Też nie mam tego zdjęcia :facepalm: muszę poszukać na stronce 

 

Znalazłem, 135 km/h - szału nie ma...

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sambor napisał:

Skromniś..... Patrząc na ilość wody na torze to chyba w największej ulewie jechałeś... no i za wcześniej zacząłeś hamować.:P

 

 

 

No wody juz była znaczącą ilość, puścili nas zaraz po przerwie spowodowanej "ta" ulewa. :censored: bo może by było lepiej...

Ale w tyłku z prędkością, najważniejszy jest fun... a w tyłku z fun :biglol: Wynik się liczy i #beznapinki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecacie jakiś dobre miejsce w Szczecinie gdzie dobrze ustawią mi geometrię w subaraku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2021 o 09:47, Dzixd napisał:

Polecacie jakiś dobre miejsce w Szczecinie gdzie dobrze ustawią mi geometrię w subaraku?

 

Polecam również Auto Premio ABC ale na Ku Słońcu - tam wypróbowałem już parę razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...