Skocz do zawartości

26 listopad sobota. NMnP. Zapraszam na trening przedbarbórko


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No kochani - dojechałem cało do domu. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc. Antyk to jednak pancernik jest - tnie brzozy jak zapałki - nie jak jakis Tupolew :wink:

Było grubo, te opony jednak miały już dość - szczegóły i foto potem, grunt, że auto dostało niegroźnie, poskładało sie to i owo i jakoś się doturlałem.

 

Bolek - traska przekozak, mam nadzieję że do następnego razu sie już poskładam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja u verta jak zwykle doskonała,trasy ustawione super,kiełbaska smaczna,a towarzystwo że nie chce się do domu wracać. :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich spotkanych,szczególnie łódzką ekipę,do zobaczenia na następnej imprezce,mam nadzieję już po śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, nie ma sprawy. :wink:

 

img4394f.jpg

 

 

Dzięki vert za super dzień. :twisted:

Dla Tomka za kiełbaski. :wink:

 

Harvi dzięki prawy. Ola też dziękuje i pozdrawia - cytuję: "Było czadowo i chcę jeszcze raz". :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i nowo poznanych.

 

Do zobaczenia jutro na Adrenalinie. :wink:

 

-- 26 lis 2011, o 19:55 --

 

EDIT: Przejrzałem tak na szybko zdjęcia i filmy i jest parę fajnych. :wink:

 

Wrzucę w poniedziałek bo dzisiaj już padam na twarz, a jutro Adrealina. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, nie ma sprawy. :wink:

 

[ http://img839.imageshack.us/img839/6049/img4394f.jpg ]

 

 

Dzięki vert za super dzień. :twisted:

Dla Tomka za kiełbaski. :wink:

 

Harvi dzięki prawy. Ola też dziękuje i pozdrawia - cytuję: "Było czadowo i chcę jeszcze raz". :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i nowo poznanych.

 

Do zobaczenia jutro na Adrenalinie. :wink:

 

-- 26 lis 2011, o 19:55 --

 

EDIT: Przejrzałem tak na szybko zdjęcia i filmy i jest parę fajnych. :wink:

 

Wrzucę w poniedziałek bo dzisiaj już padam na twarz, a jutro Adrealina. :)

Ale urwał :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich, ta druga trasa przez las naprawde zacna, oby wiecj ciec i syfow :twisted:

 

Bartek czekamy na foto i filmy (P.S zgubilem sie w Rawie, na Boguszyce jakies mnie wywialo :P )

ba

od innych tez czekamy na fotki

 

Mila pojezdzawa, POWOLNYM ssakiem jednak tez moze byc frajda, a nawet gleboki boczur, lub hardkorowe obrocenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - Vert, organizacja pierwsza klasa! Nie odważyłem się jednak dzisiaj pojeździć swoim autem - opony nieźle się zużywały a nie miałem na wymianę...szkoda.

Jazda z Cyblem niezapomniana, a z przejażdżka z Harvesterem pozostawi banana na mojej mordzie jeszcze przez dłuuugi czas!

Tak na marginesie - Goral z Lodzi swoim n/a dawał radę i chwała mu za umiejętności :) - moim zdaniem przewyższały możliwości auta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale urwał :shock: :shock: :shock:

 

oj tam oj tam - to sie panie wyklepie. Trytytka, nowe kółka i do domu dojechałem to i reszte ogarnę. to jest właśnie urok dziada, że tnie brzoze jak wściekły a taki niuejdź by sie chyba na pół rozpadł :wink: - no i nie żal tak bardzo. Trochę młota parę części i będzie zdrów.

 

-- 26 lis 2011, o 23:31 --

 

ale tak coraz bardziej chyba zaczynam o klatce myśleć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo gadac ... Trasy i organizacja jak to u Verta super

Zabawy bylo co niemiara, poczawszy od peknietego wahacza na drugim okrazeniu :(

po jazde ok godz 15 zupelnie samemu po obu trasach ... Ale opon o tej porze juz nie bylo, a hamulce dzialaly jak chcialy

Generalnie super dzien i juz zaluje, ze nie moge byc na zimowej edycji 17 grudnia

Dzieki dla Maestro Fukowskiego za kolejne lekcje jazdy, i dla Gendzia i Stiffa za prawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert dzięki za kolejną mega super imprezę. Jak zwykle organizacja super a trasy .... mega!!!!! chyba nawet" za bardzo" dla mojego sprzętu! Dzięki dla wszyskich uczestników, zwłaszcza dla ekipy z Łodzi. Cybel dajesz radę!!! Szacun!!!

Do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie trzeba mówić, że impreza była bardzo profesjonalnie zorganizowana bo to każdy widział :P;) Dzięki wszystkim spotkanym, wszystkim, którzy mnie przewieźli, których ja przywiozłem i Lynxowi :)

 

Z samego rana pękł mi wahacz i już myślałem, że dzień się zakończył dla mnie, ale dzięki Piotrkowi, udało się pojeździć cały dzień i jeszcze dziś na Adrenalinie :)

 

Bilans mi wyszedł standardowy - dwa baki, dwa komplety opon i 1l oleju :P:D

 

PS. WAŻNE!!!! DO WSZYSTKICH!!!! Ktoś zostawił w Nowym Mieście, niebieską skrzyneczkę z narzędziami niewielkich rozmiarów. Zdjęcie wrzucę potem, ale jakby co to jest u mnie cała i bezpieczna i czeka na odebranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...