Skocz do zawartości

26 listopad sobota. NMnP. Zapraszam na trening przedbarbórko


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

John_00, dobrze założyć opony, których ci nie żal i regularnie sprawdzać czy jeszcze jest trochę bieżnika bo zdarzało się (w tym mnie) wracać na drutach do domu :D

Najbezpieczniej mieć drugi komplet felg z jakimiś śmietnikami i je założyć na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie snieg, to i ja sie wybiore

 

przyjedź nawet bez śniegu, towarzysko 8)

Przyjade przyjade 8)

 

Śniegu z wszelkich prognoz wynika że nie będzie. ale za to będą inne atrakcje :)

Będzie np nowy przedstawiciel napojów energetycznych gdzie piękne panie z wielkimi dekoltami będą podawać napoje dla spragnionych :mrgreen:

 

Ja po cichu jednak licze ze napada tego sniegu :)

 

Panie od napoju, mmm, Monster ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyca tak dostaniesz zniżkę.

 

Serwisu kółek nie będzie bo sa to dodatkowe koszty... ale będzie napewno jakiś serwis do rajdówek więc napewno sie dogadacie z kimś.

 

Polecam dworek nad pilicą ale tam jest drogo lub bardzo fajny pensjonat około 5 km za NMNP w normalnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś ekipa upamiętniająca nasze wyczyny też zagości?? :)

 

Ja też będę z kamerą i aparatem filmował i focił, więc jak coś to ode mnie masz. :wink:

 

A TVN Turbo to i tak swoją drogą umieści Cię w TV :P

Jak poprosisz to Cię do "Uwaga Pirat" zgłosimy :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nigdy nie brałem udziału w takich imprezach i nie mam doświadczenia w sportowej jeździe, więc mam pytanie – nie zostanę rozjechany przez szybszych? Pytam, bo w innym wątku wyczytałem że ktoś został staranowany ;)

Przy okazji mam jeszcze pytanko: gdybym chciał przyjechać z rodziną/znajomymi na dwa samochody (oni jako widzowie) to muszę zapłacić wjazd za dwa samochody, czy tylko za jeden ten którym będę jeździł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nigdy nie brałem udziału w takich imprezach i nie mam doświadczenia w sportowej jeździe, więc mam pytanie – nie zostanę rozjechany przez szybszych? Pytam, bo w innym wątku wyczytałem że ktoś został staranowany ;)

Przy okazji mam jeszcze pytanko: gdybym chciał przyjechać z rodziną/znajomymi na dwa samochody (oni jako widzowie) to muszę zapłacić wjazd za dwa samochody, czy tylko za jeden ten którym będę jeździł?

 

Widzów możesz przywieźć autokar. Płacisz za auto które będzie jeździć po płycie lotniska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamer. Robimy tego typu imprezy od wielu lat. My akurat specjalizujemy sie w próbach sportowo rajdowych i treningach dla zawodników oraz ludzi chcących pojechać odcinkami trochę przypominajacych te prawdziwe rajdowe.

zawsze sa też partie po płycie lotniska czyli bardzo bezpieczne. Tym razem ustawiamy próby pod barbórkę. nawroty, beczki i bardzo zmienne tempo. oczywiscie beda też ludzie z którymi bedziesz mógł pojezdzic i będa cię mogli pouczyć ... Płacisz za auto które jezdzi. 250 pln. tym razem będą 2 próby i ....kilku ciekawych zawodników z RSMP powiedzmy z tej pierwszej dziesiątki ;) oraz kilka naprawde fajnych rajdówek ale i osób. Będzie kibel oraz gryl non stop dla wszystkich przybyłych. Biedronkowa kiełbasa z papieru toaletowego :mrgreen: Zapraszamy.

Ps. u nas ludzie są inteligetni i nie walą w furę która im zagradza czy jedzie wolniej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś ekipa upamiętniająca nasze wyczyny też zagości?? :)

 

Ja też będę z kamerą i aparatem filmował i focił, więc jak coś to ode mnie masz. :wink:

 

A TVN Turbo to i tak swoją drogą umieści Cię w TV :P

Jak poprosisz to Cię do "Uwaga Pirat" zgłosimy :mrgreen::lol:

 

akurat na tym "Uwaga Pirat" mi nie zalezy :D

a jak jakaś pamiątkowa fota by sie przydała :P bo nie to że bym był fotogeniczny (dobrze że już klisz nie ma bo tak miało by co pękać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. u nas ludzie są inteligetni i nie walą w furę która im zagradza czy jedzie wolniej

:mrgreen:

 

-- 22 lis 2011, 10:29 --

 

jak mnie żona puści, to moze przewietrzę Żużla i wpadnę popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...