Skocz do zawartości

problem z ładowaniem. Auto na gwarancji


bukers80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od dłuższego czasu zgłaszam w ASO problem ze słabym akumulatorem.Nie minęły jeszcze 2 lata gwarancji.W aso po sprawdzeniu poinformowany zostałem żebym sobie doładował :roll: .W innym aso dowiedziałem się że ''porządnych akumulatorów nie opłaca się produkować ze względów ekonomicznych...''

Dałem już sobie spokój ze zgłaszaniem tego choć uważam że te 2 lata aku powinno działać!Tym bardziej że nie ma nic dodatkowo podpiętego pod aku niż to co fabryka wymyśliła.

Dzisiaj wezwałem z asistance autopomoc bo nie mogłem już odpalić .Pan przyjechał ,podłączył kable, skasował 100zł (bo ta awaria nie podlega bezpłatnej usłudze) potem pojechałem kupić akumulator , po podłączeniu i sprawdzeniu miernikiem okazuje się że alternator słabo ładuje bo pokazuje zaledwie 12.To było najprawdopodobniej przyczyną rozładowanie tamtego akumulatora!

,dzwonię po ASO ...pytam i dostaję informację że alternator najprawdopodobniej będzie do regeneracji i tu ... Uwaga!!!"że to nie podlega gwarancji".

 

Szanowna Dyrekcjo - czy może Pan potwierdzić że faktycznie osobiście muszę pokryć wszystkie koszta związane z tą usterką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...