Skocz do zawartości

Oklejanie błotników vs. chlapacze vs. nic


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co do chlapaczy: michal - montujesz wszystkie 4?

 

Przemeq, nie zadawaj pytan retorycznych ;) Jasne, ze 4. Ilosc chlapaczy jest wprost proporcjonalna do wspolczynnika wylansowania.

 

 

 

Chociaż jak michal zakłada, to coś w tym musi być - on regularnie katuje samochód, także musi coś wiedzieć na temat potencjalnych zniszczeń :twisted:. Michał - gdzie je kupujesz i za ile?

 

 

Kupuje w SIPie za przyslowiowy milion dolarow. Zbyt wiele to one nie dadza, bo duzo to daja prawdziwe chlapacze szorujace po nawierzchni, ale chce zeby dawaly rade na co dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowimy tu o chlapaczach takich szerokich prawie do ziemi??? mam nadzieje.

Uwazam rowniez ze koniecznie wybebeszysc trzeba te nasze auta, odlekcić je - jak się mawiało w OBRze FSO, i myślę, że prawdziwy lans zaczyna sie od dobrej klatki.

bez klatki to lans wytaniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, prosze Cie... jak dasz 800 zl za 4 kawalki prostkatnej gumy to ... zostaniesz krolem Cyny :twisted:

 

No właśnie nie chcę dawać 1600 PLN (800 przód, 800 tył) za 4 kawałki prostokątnej gumy... Zaszczytne stanowisko króla Cyny zostawię michalowi :twisted:

 

Mowisz, ze do USA jedziesz? :twisted: Przywieziesz mi jakis gadget? :mrgreen:

 

To dość odległy plan, ale prawdopobny. Mam to zamiar zrobić w ten sposób, żeby kupić gadżety on-line, kazać wysłać Fed-exem czy czymś tam na adres hotelu i przywieźć w walizce :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dla mnie bomba ;) to daj mi prosze znac kiedy to bedzie to nasle Ci kogos z Fed-exa ;) jakis fonik sobie sprawie albo cus ... cos malego a drogiego :mrgreen:

 

p.s. 800 zl za 4 kwadraty to tez duzo za duzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie chcę dawać 1600 PLN (800 przód, 800 tył) za 4 kawałki prostokątnej gumy... Zaszczytne stanowisko króla Cyny zostawię michalowi :twisted:

 

Przeciez na dzied dobry one sa po 610pln, a nie po 800. A targowac sie mozna, szczegolnie jak bierzesz przod & tyl i wychodzi bardzo "promocyjna" cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p.s. 800 zl za 4 kwadraty to tez duzo za duzo....

 

To chyba jakis zart? Za 120 zl zalawic moge komplet oryginalnych teflonowych chlapaczy Sparco (i wcale to nie jest jakas cena super promocyjna) Wymiar 50 cm x 30 cm :)

 

Sykstus, a co sie bidnemu stalo ze szyby tylnej ni mo i slupek c wgnieciony? :(

 

Jakby co mam takie 4 sale

 

wOw :shock: a jaka powierzchnie maja te sale? Importerem jestes?

 

:wink:

 

Auto mialo bliskie spotkania z latarnia autorstadowa, na fotce nie widac tej gorszej polowy auta ;) A zalapalo zdrowo. Jak ktos chce fote ku przestrodze to moge wkleic :) A sale mam 4 katechetyczne po 20 metrow kazda do zagospodarowania :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykstus, poka poka to zdjęcie ;)

 

Prosze :) Chociaz Przemq zaraz mnie przeswieci za oftopiczenie ;)

 

img01907it.th.jpg

 

img01927hp.th.jpg

 

Uprzedzajac pytania, auto zostalo oddane do PZU (szkoda calkowita) w zamian za wyplate calej wartosci z OC sprawcy (wymuszneie pierwszenstwa przejazdu na mnie w wyniku czego scialam latarnie autostradowa - by nie wmontowac sie czlowiekowi centralnie w bok - 6 tygodni w kolnierzu orto + dwa zlamane zebra, mnie uratowaly pasy i ABG, jego by pewnie nic nie uratowalo jakbym mu zasadzil w bok przy takiej predkosci), miesiac pozniej zadzwonil do mnie nowy wlasciciel (auto mialo miec nowy dach i prawa cwiartke, do dzisiaj pewnie gdziec po wielkopolsce jezdzi. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...