Skocz do zawartości

Oklejanie błotników vs. chlapacze vs. nic


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, prodrive'u sa nie warte swojej ceny... kup prostokaty niebieskie (na allegro np sa) i wytnij sobie taki wzor jaki bedzie Ci pasowal...

 

p.s. 15 lat temu moi rodzice trzymali pilot w folii :mrgreen: ... czasy sie zmienily i pilot juz nie jest swietoscia... ale fakt faktem, ze tamten zestaw TV+pilot (Hitachi) dziala do dzis i NIE mial zadnych usterek... a 2 nastepne TV padly jak muchy po 7 latach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziala do dzis i NIE mial zadnych usterek... a 2 nastepne TV padly jak muchy po 7 latach...

Niezłe te muchy, jak 7 lat przetrzymały :)

 

Jak hodowane na tym g....e które w telewizji leci jest to całkiem możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, prodrive'u sa nie warte swojej ceny... kup prostokaty niebieskie (na allegro np sa) i wytnij sobie taki wzor jaki bedzie Ci pasowal...

 

p.s. 15 lat temu moi rodzice trzymali pilot w folii :mrgreen: ... czasy sie zmienily i pilot juz nie jest swietoscia... ale fakt faktem, ze tamten zestaw TV+pilot (Hitachi) dziala do dzis i NIE mial zadnych usterek... a 2 nastepne TV padly jak muchy po 7 latach...

No coz, nie folia powodem, lecz ta sama przyczyna, ktora zmusza mnie do kupowania zelazek co rok.

BADZIEWIAKOWIE RULEZ DZIS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, nie folia powodem, lecz ta sama przyczyna, ktora zmusza mnie do kupowania zelazek co rok.

BADZIEWIAKOWIE RULEZ DZIS!

 

Ty za szybko prasujesz i stąd problemy.

Żelazko spełnia wszystkie normy i przy właściwym użytkowaniu jest niezawodne. Ci użytkownicy, którzy prasują spokojnie - nie mają kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, nie folia powodem, lecz ta sama przyczyna, ktora zmusza mnie do kupowania zelazek co rok.

BADZIEWIAKOWIE RULEZ DZIS!

 

Ty za szybko prasujesz i stąd problemy.

Żelazko spełnia wszystkie normy i przy właściwym użytkowaniu jest niezawodne. Ci użytkownicy, którzy prasują spokojnie - nie mają kłopotów.

I uważam, że tę zasadę należyt teraz przenieść na nasz grunt forumowy - Ci którzy wolno jeżdżą, nie majuą kłopotów.

Będzie Przemeq jeżdził wolno, to mu i laker się nie zaryzui, i motór nie przegrzei. A najlepi niech Przemuś nie jeżdzi. No powiedzmy raz na tydzien, po um yciu i odkurzeniu, kółeczko po równym asfalcie. Za trzydzieści , czterdzieści lat będziesz miał auto w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepi niech Przemuś nie jeżdzi. No powiedzmy raz na tydzien, po um yciu i odkurzeniu, kółeczko po równym asfalcie. Za trzydzieści , czterdzieści lat będziesz miał auto w idealnym stanie.

Nie będzie, silnik najgorsze chwile ma zaraz po starcie jak jest zimny. Jeżeli jego życie będzie się ograniczało do kilku kółek po placyku to nawet zagrzać się nie zdoła. I potem będzie piękne autko z przebiegiem 15 tys km i silnikiem do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam co mowi Arno. Patrzcie na telefony komorkowe. jeszcze pare lat temu Nokie cegly byly nie do zdarcia, mamy jedna taka do dzis. Teraz, niezaleznie od marki, psuja sie po roku :roll: A to dlatego ze producenci chca zeby czesto zmieniac produkty, bo to wieksza kasiore daje ....

 

I tu uwaga: PAMIETAJCIE, ze odkad jestesmy w unii, wszystkie produkty, ktore nie sa do spozycia etc. podlegaja DWULETNIEJ gwarancji, nawet jesli producent podaje na przyklad tylko rok. Kloccie sie, jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, nie ma sejsu. Tez chcialem oklejac.

 

Swoujego czasu mialem Rallyaka do zabaw i mial fabrycznie obklejone poszerzenia taka przezroczysta folia, zdjatko kiepskie ale innego nie mam, swietnie zdawalo egzamin, zwlaszcza ze w tych autach mialo tendencje do szlifowania tych poszerzen ...

 

 

A teraz mam progi w przedniej czesci wyszlifowane jak diabli ... Bez chlapaczy kiepsko to wyglada, zwlaszcza jak sie "szybciej" jezdzi ...

 

A co do chlapakow to polecam:

 

http://img176.imageshack.us/my.php?imag ... 3096lh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, jak dobrze pamiętam, czy przypadkiem nie zdecydowałeś się na tą ochronę lakieru, co kiedyś tu jeden z kolegów "reklamował"?

 

Tak było, ale już chyba z tego zrezygnuję - jakoś nie wierzę, że to pozwoli uchronić przed uszkodzeniem mechanicznym... :roll:

 

A co do chlapaczy: michal - montujesz wszystkie 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do chlapaczy: michal - montujesz wszystkie 4?

 

 

Ze względów wizualnych choćby, jak chlapacze to 4....

 

Kurde, no to jestem w strasznej rozterce... Zakładać, czy nie...? Zgłupiałem już...

 

Chociaż jak michal zakłada, to coś w tym musi być - on regularnie katuje samochód, także musi coś wiedzieć na temat potencjalnych zniszczeń :twisted:. Michał - gdzie je kupujesz i za ile?

 

Ty byś Azrael założył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś Azrael założył?

 

 

A widziałeś u mnie chlapacze?

 

 

Od czasu do czasu chodzi mi ta myśl po głowie, ale 1. nie chce robić żadncyh dziur pod ich montaż, 2. czasem jeżdże szybko w trasie np. a to jednak tak jakby 4 pasażerów wystawiło ręce przez okno 3. po szutrach i tak moim autem nie jeżdżę

 

 

Żeby chlapacze były sensowne to muszą być to duże porządne rajdowe chlapacze któe np. spowodują że odpada parkowanie tyłem na krawęzniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś Azrael założył?

 

 

A widziałeś u mnie chlapacze?

 

 

Od czasu do czasu chodzi mi ta myśl po głowie, ale 1. nie chce robić żadncyh dziur pod ich montaż, 2. czasem jeżdże szybko w trasie np. a to jednak tak jakby 4 pasażerów wystawiło ręce przez okno 3. po szutrach i tak moim autem nie jeżdżę

 

 

Żeby chlapacze były sensowne to muszą być to duże porządne rajdowe chlapacze któe np. spowodują że odpada parkowanie tyłem na krawęzniku.

A ja sie zastanawiam, czy nie okleić szyby przedniej czymś, zeby się od piasku te mikro dziurki nie robiły. Najlepiej workiem na smiecie okleję. Czarnym, to i radar mi zdjęcia nie cyknie.

Gdzie drwa rabia, koledzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...