Skocz do zawartości

Place - tory - boiska itp


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę chodzi o to żebyście wypisywali miejsca do ślizgania... Tych tematów było już kilka ale wyłuskać z niech trudno jest.....

 

Na poczatek ja....

Warszawa - Nieduży niestety placyk przy stacji Neste przy CH Targówek przy Toruńskiej

I większy teren.... chyba pola prywatne, ale rolników teraz nie widać... Białołęka pomiędzy ulicami Berensona / Zdziarską / Kroczewską... Tam juz kilka śladów jest :mrgreen:

 

I od razu pytanie.

Jechałem dziś ulica na Bemowie, chyba to była Obrońców Tobruku.... Znajduje się tam duże boisko piłkarskie... Leży teraz na nim pełno, pełno śniegu i jest puste... Brama była otwarta :-)

Alez mnie korciło...

 

Może ktoś z was wie, czy tam pogonią.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakow-Skawina (ul. Energetykow) - plac przy PREVARze - jadac od Krakowa, mijajac rynek, most - skrecamy w prawo za mostem i w prawo na przejazd kolejowy... pozniej 400 metrow i po prawej jest plac.

 

Krakow-Wieliczka - plac TARGOWICA - jadac z Wieliczka na Dobczyce, na pierwsze gorce jest ostry zakret w prawo wraz ze skrzyzowaniem - tak skrecamy w lewo, pozniej znowu w lewo i po prawej jest plac

 

Krakow-Czyzyny - plyta lotniska (dziury) oraz zajezdnia (rzadko kiedy otwarta) - jadac od M1 w lewo, od Geanta w prawo. Jadac od Geanta mozna wjechac tez na czesc za dzialkami) - nalezy skrecic w prawo w ogrodki dzialkowe... 400 m dalej jest skret na taki maly placyk

 

Krakow-PLAZA - w nocy sporo miejsca na parkingu i brak kraweznikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na realu teraz lipa, bo powstawiali billboardy i nie mozna sie rozpedzic tak jak kiedys.Na Makro jest tez placyk, ale jeszcze na nim nie jezdzilem.Podobno tez lipa, bo jakies slupki tam stoja.Ogolnie w Olsztynie nie ma zadnego dobrego placyka do upalania.Najblizej to w Gryźlinach, ale tam jest troche dziurawo, ewentualnie Orneta, do ktorej wybieram sie chyba w przyszly weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanap4, o jakim upalaniu mowimy :?: dla mnie jako polrocznego wlasciciela GT plac i jazda miedzy "reklamami " wystarcza : na ta chwile nie czuje sie jeszcze na silach :oops: zeby pojechac w miare szybko na normalnej drodze. Moj kolega namawia mnie zebym pojechal na Kaborno ;podobno pobocza sa szerokie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem uzytkownikiem Subaru od kwietnia, takze tez dosyc krotko.Mialem co prawda do czynienia z RWD, takze latwiej jest mi pojac poslizgi czterolapem.Co do upalania, to wlasnie mialem na mysli jazde szybsza niz na jedynce lub polowie dwojki, a na to za malo miejsca na realu.Sam nie czuje sie na silach, zeby jezdzic bokami po lasach idrogach, chociaz wiadukt za kinem Kopernik w strone ul.Partyzantow i Zatorza zdarzylo sie pokonac ladnymi 3 bokami 8) .Zeby podszkolic swoje umiejetnosci wybieram sie wlasnie do Ornety w przyszly weekend.Jak bedziesz mial czas i ochote to serdecznie zapraszam.leoul swoim Forysiem tez chyba bedzie i ogolnie zapraszam wszystkich chetnych.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piskoor, w Wawie jest kilka miejsc duzych gdzie mozna sie poślizgać.

- dawna giełda spozywcza tzw, Ecogreen (jednak jest tam zwykle tlum ludzi, i trzeba uważać na jede krawężnik wystający.

- Duze place centr handlowych, np. Janki, CH Targówek, M1 ale są latarnie.

- Józefów koło Legionowa (wiecej w info w spotkaniach w Warszawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józefów koło Legionowa (wiecej w info w spotkaniach w Warszawie)

 

Hmmmtam jest jakiś Józefów ?...myślałem że Józefów to koło Otwocka...

Próbowałem pod M1 ale teraz są tam już niestety dosyć gęsto latarnie i bandy porozstawiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józefów koło Legionowa (wiecej w info w spotkaniach w Warszawie)

 

Hmmmtam jest jakiś Józefów ?...myślałem że Józefów to koło Otwocka...

Próbowałem pod M1 ale teraz są tam już niestety dosyć gęsto latarnie i bandy porozstawiane

To jest taka wieś pomiędzym Legionowem a Rembelszczyzną, raptem jest tam 9 budynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w olsztynie parking pod realem jest calkiem fajny do powyglupiania sie. dzien przed sylwkiem co najmniej 10 aut tam smigalo, wyjezdzili fajny tor i mozna bylo katowac, zadna ochrona nie przylazla a policja tylko popatrzyla i pojechala. drugi dobry plac jest kolo nowej sali konferencyjnej UWM ( tej mieszczacej sie na gorce, przy inkubatorze przedsiebiorczosci), z tym ze tam zamykaja czasem szlabany. pod makro zamykaja na noc brame, wiec nie da rady polatac. gryzliny odpadaja zupelnie, bo te dziury sa przeokrutne, no chyba ze latac po dojazdowkach prowadzacych na pseudoasfaltowa plyte lotniska. Osobiscie polecam pojezdzic na lesnej-rowniotko, w maire szeroko, rowy znosne :) trzeba tylko uwazac na sarny.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piskoor czy chodzi Ci o placyk który jest na tyłach takiej hali sportowej?

 

Nie to jest zwykłe wielkie boisko piłkarskie.. Przy Forcie.. naprzeciwko takiej zgrai nowych bloków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piskoor czy chodzi Ci o placyk który jest na tyłach takiej hali sportowej?

 

Nie to jest zwykłe wielkie boisko piłkarskie.. Przy Forcie.. naprzeciwko takiej zgrai nowych bloków

wyobrazcie sobie tylko, co zostanie z boiska na ktorym nie ma metra sniegu, kiedy zerwiecie snieg. I nawet jesli ziemia bedzie zamarznieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny placyk jest przed wjazdem do powsina.nie ma ludzi aut band drzew.i duzo miejsca do pokrecenia

Czekaj czekaj, gdzie? po skrecie w prawo na swiatlach i tam przed petla z lewej?

no tam wlasnie .pare dni temu jak byl taki fajny sniezek to bylo po prostu cudo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...