Jump to content

lotka

tomek12
 Share

Recommended Posts

ja mam na 2 śrubki z każdej strony + trochę silikonu (taki raczej bielszy jak czarniejszy ;)) i się trzyma.

skrzydło było przymierzane "na zdjęcie" zadka GT (dzięki dla Jakublad'a), bo standardowo klapa bagażnika w GL nie ma dziurek na spoiler ;).

póki co się trzyma (już prawie rok) i nie chce odpaść :).

pozdrawiam

Stiajowe sa laczone...

OGS, chyba coś Ci się pomieszało ;)

2004stiwing.jpg

tomek12, spojlera raczej nikt nie łączy, bynajmniej ja jeszcze nie widziałem połączonego, ale sam nie wiem, co by wyglądało lepiej ;)

tomek12, otwory na sruby na klapie pomaluj czyms, chociazby lakierem do paznokci (ja tak zrobilem), poza tym uszczelnij silikonem, bo podczas deszczu moze przeciekac.No i oczywiscie po zalozeniu lotki zapodaj jakies fotki :) .[/b]

Wck, no wlasnie o takie laczenie mi chlodzilo (nie szpachlowane tylko laczone z 2 elementow na srubach)... moj jest z jednego odlewu...

Wck, no wlasnie o takie laczenie mi chlodzilo (nie szpachlowane tylko laczone z 2 elementow na srubach)... moj jest z jednego odlewu...

Hehe, no to się nie zrozumieliśmy ;) Duża lotka od STi V5 też jest dwuczęściowa, i Tomek12 pytał o to, czy to łączenie zaszpachlować, czy nie. Zrozumiałem, że Ty mówiąc "łączone" miałeś na myśli to, że spojler jest jednoczęściowy :) .

No właśnie, skąd jest to Twoje skrzydło? Bo ono ma takie dzie jakiby "dziurki" - dołki po bokach, tak jak u kanapa. Hmm? :mrgreen:

PoliniTuning, kanap ma takie same... to jest replika skrzydla WRC, ktore byly w specyfikacji roku 2001... te dziurki to to niby nastawy nachylenia :twisted:

Ja bym zostawil tak jak sugeruje producent lotki... jezeli am byc skladana to skladana... jak w calosci dostarcza to nie masz wyboru.. napewno bym nie szpachlowal... obawiam sie, ze szpachla moze nie wytrzymac oporow....