Skocz do zawartości

kamera onboard. jaką wybrać? PILNE


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obiecane fotki

 

dzięki za fotki, jeszcze jedno pytanko mam, skąd brałeś zasilanie - szyberdach czy ciągnąłeś kable na nowo

 

zasilanie jest poprowadzone z zapaliniczki dołączonym kablem od zasilacza - wschowane w słupkach i podsufitce. Juz wczesniej zrobiłem sobie osobne wejscie na złączkę podpiętą do zapalniczki - do CB radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Testował już ktoś Contour+? Chcę od czasu do czasu nakręcić trochę jazdy na rowerze, snowboardzie/nartach i jakieś fajne ujęcia z auta, więc będę musiał dokupić dodatkowe mocowania. Co znajduje się w zestawie Contour+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna. :arrow: http://www.vholdr.pl/18,aktualnosci.html Do tego przyssawka i git.

 

No i skusiłem się na ContourGPS, po porównaniu C+ i CGPS stwierdziłem, że styknie. Myślałem też na GoPro, ale bardziej odpowiada mi kształt/wygląd Contour'a, jakość podobno jednak na korzyść GoPro 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka dla mało zdecydowanych:

Zgubiłem już pierwszego dnia po zakupie :oops: gumową osłonę obiektywu, więc napisałem maila do contour'a z pytaniem, czy można taki element dokupić i otrzymałem taką odpowiedź:

 

Thank you for contacting Contour technical support. If you can provide me with a shipping address I will be more than happy to send you a replacement lens cover.

 

Chris Creamer

 

Technical Support Representative

 

Także wszystkim niezdecydowanym polecam. Mam już pierwsze kilka filmików z roweru, ale miałem przekręcony obiektyw i wszystkie filmy są obrócone, więc póki się nie ogarnę, niczego nie pokażę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na jakiś dysk sieciowy oryginał - porównamy.

Daj jakiś adres bo ja w tym biegły to nie jestem :lol:

 

Aaa. Stwierdziłem, że wrzucę coś

coś się tak zmęczył pod tą górkę :?: ;)

To była już końcówka wycieczki i film na potrzeby testów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podlecem ABUSA TVVR11000 Full HD. Niedawno nabyłem ten gadżet na wyjazd do Norwegii. Jakość super małe wymiary, sporo dodatków w zestawie i najważniejsze że ma wyświetlacz wiec widać co się nagrywa. No i cena poniżej 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że ten ABUS ma standardowy gwint statywowy?

EDIT: I jeszcze druga kwestia - w danych na stronach widzę wagę 0,72kg. Niesamowicie ciężka - podejrzewam, że chodzi o cały zestaw. A ile waży sama kamerka z bateriami (gotowa do użytku)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki robi w formacie .MOV co do kodeków to nie mam pojęcia bo pracuje na "Jabłku" i kodeki już są, wiec tu raczej nie pomogę. Kupiłem od swojego kolesia co zaczyna dystrybucję tego w Polsce. Nie wiem czy już ruszył z normalną sprzedażą w necie ale się dowiem i puszcze linka. Na razie podsyłam stronkę z większym opisem tej kamerki

http://pickmeup.pl/abus-tvvr11000-kamer ... pecjalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...