Skocz do zawartości

Impreza 1.8 '96 - problem z VIN


martinezz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Ogladalem dzis Impreze 1.8, ktora planuje nabyc.

Mam jednak problem ze zdekodowaniem VIN-u tego samochodu. Wg wszystkich dekoderow ktore znalazlem wychodza w wiekszym lub mniejszym stopniu bzdury (glownie rok produkcji sie nie zgadza).

Prosze wiec o pomoc w rozgryzieniu tego numeru.

Chodzi o Impreze 1.8 kombi z 96 roku. Numer VIN to JF1GF6AL0EJ012365

Najbardziej nie pasuja mi cyfra nr 10 "E" z ktorej wychodzi ze to samochod z 84 roku!? a to chyba raczej malo mozliwe.

 

Prosze tez o podpowiedz jak sprawdzic dzialanie (lub nie) reduktora ktory ta Impreza ma. Wlaczalem go i nie zauwazylem zdecydowanej roznicy w jezdzie ale moze spodziewalem sie czegos innego.

 

Pozdrawiam i dziekuje

 

./martinezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno pomóc rozwiać wątpliwości:

http://www.motonet.com.pl/newsporady/fullnews.php?id=4

 

Dzieki wielkie.

To wyjasnilo wiekszosc rzeczy. W dalszym ciagu jednak nie wiem jak jest kodowana data produkcji w VIN-ie Imprezy. W tej rozpisce jest tylko mowa o "roczniku modelowym" rozumiem przez to rok rozpoczecia produkcji konkretnego modelu.

 

pzdr

./martinezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciagu jednak nie wiem jak jest kodowana data produkcji w VIN-ie Imprezy. W tej rozpisce jest tylko mowa o "roczniku modelowym" rozumiem przez to rok rozpoczecia produkcji konkretnego modelu.

Padre wypowiadał się już w tej kwesti, że ważny jest tak naprawdę rocznik modelowy na innych rynkach i to on jest tam wbijany. Rok produkcji auta da się ustalić tylko na podstawie numeru seryjnego. Ale z tak szczegółowym zapytaniem trzeba by się już do SIP (a dokładniej pewnie działu technicznego) uśmiechnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciagu jednak nie wiem jak jest kodowana data produkcji w VIN-ie Imprezy. W tej rozpisce jest tylko mowa o "roczniku modelowym" rozumiem przez to rok rozpoczecia produkcji konkretnego modelu.

Padre wypowiadał się już w tej kwesti, że ważny jest tak naprawdę rocznik modelowy na innych rynkach i to on jest tam wbijany. Rok produkcji auta da się ustalić tylko na podstawie numeru seryjnego. Ale z tak szczegółowym zapytaniem trzeba by się już do SIP (a dokładniej pewnie działu technicznego) uśmiechnąć.

 

Dziekuje bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...