Jump to content

Problem z Centralnym Zamkiem


zyzyzyryksy

Recommended Posts

Witajcie,

 

Mam problem związany z Centralnym Zamkiem. Nie wiem, czy ktoś się spotkał z taką sytuacją. Od kilka dni mam spory problem z otwieraniem, zamykaniem samochodu z kluczyka. Oczywiście postawiłem na baterię, ale po wymienia takowej (Panasonic CR-1620) sytuacja się nie zmieniła. Macie może pomysł, co może być tego przyczyną takiego stanu?

 

PS: Za chwilę jadę do ASO z silniczkiem wycieraczek, więc pewnie i tak to zgłoszę...

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

PS (26.10.2011): Problem się nasilił i właściwie nie ma opcji skorzystania z kluczyka. Wymieniona bateria, rozebranie i ponowne złożenie... Czasem zamknie samochód... ale o pozostałych kwestiach nie ma mowy... :/ Ktoś się spotkał z podobnym objawem?

Link to comment
Share on other sites

w starszych Obk tez tak jest, antena jest podobno dosc krotka i schowana pod deska. Dzieki temu nieraz trzeba sie nawciskac i wymiana baterii niewiele pomaga. Sa tez takie miejsca gdzie zawsze ejst ten problem (jak np w Centralnym w Wawie)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczę, czy kluczyk zapasowy zadziała... Na tą chwilę nie korzystam z kluczyka (sic!). Powiem więcej... Po przekręceniu zamka w drzwiach otwierają się tylko drzwi kierowcy. Mam wrażenie, że to nie kluczyk a Centralny Zamek nawalił. Po weekendzie serwis...

 

PS: No proszę, kluczyk zapasowy działa idealnie... Pytanie, czy kluczyk jest objęty gwarancją? Ewidentnie imć jakże ważny drobiazg po prostu odmówił posłuszeństwa...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...