Skocz do zawartości

Felgi ze Skody w Imprezie


Wojtek Jarząbek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wydaje mi sie ze niektorzy z was maja takie felgi u siebie w Subarakach, wiec mam pytanie jakimi nakretkami przykrecaliscie te felgi, gdyz w felgach ze Skody jest osadzenie sruby polkoliste, a nakretki Subaru sa stozkowe.

 

Dzieki za odpowiedzi i Szczesliwego Nowego Roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę stosować takich felg ze względu na ET, chyba że kcesz żeby ci koła odstawały na zewnątrz. Zresztą przymierz i zobacz. Ja kiedyś założyłem sobie na chwilkę koła od A3 i paskudnie to wyglądało w Imprezie.

 

Felgi juz mam, to sa 6,5 cala szerkosci na 16 z et 42 i pasuja idealnie, ,nic nie wystaje, chodzi mi tylko o nakretki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę stosować takich felg ze względu na ET, chyba że kcesz żeby ci koła odstawały na zewnątrz. Zresztą przymierz i zobacz. Ja kiedyś założyłem sobie na chwilkę koła od A3 i paskudnie to wyglądało w Imprezie.

 

Felgi juz mam, to sa 6,5 cala szerkosci na 16 z et 42 i pasuja idealnie, ,nic nie wystaje, chodzi mi tylko o nakretki.

 

Z doborem nakrętek jest problem, bo skoda o ile się nie mylę nie ma nakrętek, tylko śruby. Zakończone kuliście bodaj. Nie będzie łatwo znaleźć nakrętek zakończonych kuliście - przynajmniej mnie się nie udało.

 

Polecam też lekturę wątku o różnicy w otworze centrującym. Jeśli zamierzasz tą imprezą bardzo szaleć, to miej świadomość, że felga od skody ma luz na otworze centrującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę stosować takich felg ze względu na ET, chyba że kcesz żeby ci koła odstawały na zewnątrz. Zresztą przymierz i zobacz. Ja kiedyś założyłem sobie na chwilkę koła od A3 i paskudnie to wyglądało w Imprezie.

 

Felgi juz mam, to sa 6,5 cala szerkosci na 16 z et 42 i pasuja idealnie, ,nic nie wystaje, chodzi mi tylko o nakretki.

 

Z doborem nakrętek jest problem, bo skoda o ile się nie mylę nie ma nakrętek, tylko śruby. Zakończone kuliście bodaj. Nie będzie łatwo znaleźć nakrętek zakończonych kuliście - przynajmniej mnie się nie udało.

 

Polecam też lekturę wątku o różnicy w otworze centrującym. Jeśli zamierzasz tą imprezą bardzo szaleć, to miej świadomość, że felga od skody ma luz na otworze centrującym.

 

Wlasnie problem srub mnie interesuje, a co do otworu centrujacego, ,to przez kilka lat jezdzilem espacem z innym otworem niz piasta i bylo ok. A np. w Nissanie Vanette z tylu nie ma wogole centrowania(felga sie trzyma tylko na srubach) a to przeciez jest dostawczak i troche kilo potrafi to wazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...