Skocz do zawartości

Chełm spoty...


emil123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 867
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Po dłuższej nieaktywności na forum z powodu braków czasowych; Tata zarobiony, a Młody zajęty studiami :) ale do rzeczy.

 

Mam pytanie do Mirek81, czy zakładałeś gaz u nas w Chełmie u Pana F. na Zawadówku przy wylocie do Rejowca ( nie wiem czy na forum mogę sypać nazwami warsztatów itp.), ile zapłaciłeś za gazik?, czy jest ktoś w Chełmie jeszcze co spokojnie ogarnie instalacje do takiego S-turbo 99 rok? I ile to w Chełmie mogłoby kosztować :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale jeśli chodzi o podejście do klienta to powiem tyle - więcej tam nie pojadę.

 

ja tylko mogę się pod tym podpisać. Po 2x wizytach więcej mnie tam nie ciągnie.

Zaraz wyślę Ci namiary na 2 okolicznych gazowników- ciekawe co przez telefon powiedzą.

p.w.->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu klientów Pana F... potwierdza fakt, ze z roku na rok podejście do klienta drastyczne spada. Jakoś usługi pozostaje na wysokim poziomie.

 

Osobiście zostałem tam potraktowany jak gówniarz mimo że kasa jaka miałem tam zostawić to prawie 1000 zł. Więcej tam NIE pojadę. To moje osobiste zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzięki Wam za pomoc, jutro jakoś będę dzwonić i się dopytam ile by kosztowało zagazowanie takiego s-turbo w innych warsztatach niż u Pana F. Co do samej instalacji w Taty Forku to nie ma się do czego przyczepić wszystko smiga jak należy, ale z kolegą też kiedyś byłem u Pana F. i zbył nas nieładnie a kumpel chciał aby tylko mu przejżał instalacje, podłączył pod kompa itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...