Jump to content

Recommended Posts

Oj teraz mam 300km a nie 30, trochę trudno się zjawić, a szkoda- bo miło na koniec dostać baty od fiata- mimo 2,5 pod maską:)

Ocb z tym przesadzeniem?

• Replies 866
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj teraz mam 300km a nie 30, trochę trudno się zjawić, a szkoda- bo miło na koniec dostać baty od fiata- mimo 2,5 pod maską:)

Ocb z tym przesadzeniem?

Coś mi się wydaje, że chyba pomyliłes mnie z inną osobą.

No to ja nie byłem wkradł się jakiś chochlik. Ale wiem o kogo ci chodzi.

Musisz się pojawić któregoś razu na spocie bo grono forumowiczow trochę się rozrosłao.

A co do jutrzejszego spota to może trochę później bo o 16:00 to nie ma miejsca na parkingu.

widzę, że tu o mnie beze mnie B)

co do miejsca ewentualnego spotkania, to może nad zalewem Żółtańce, Tam też jest trochę piaszczystego parkingu no i nie ma kamer miejskiego monitoringu :twisted:

Edited by slimak

Raczej nie...ten okres, przedświąteczny szał raczej nie służy wypadom na spot ... Ja też nie dałem rady, ale będę się w watku odzywał żeby w końcu  chełmską brać Subarową poznać. A póki co wszystkim życzę Wesołego Alleluja B)

To może o 19:00 przy chrobrym tylko pisać kto będzie bo jak nikt się nie odezwie to i ja nie przyjadę.

Kuuurde a ja Was szukałem, nawet na Żółtańce się przejechałem bo myślałem że wam to wypaliło, pod chrobrym też jakoś po 19 byłem :)  posta dodałeś o 17 a ja już wtedy dostępu nie miałem do kompa i nie widziałem czy coś ustalone :)

pozdrawiam