Skocz do zawartości

www.oponytanio.pl - ktoś kupował u nich ??


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie - czy ktoś w ostatnim czasie korzystał z tego sklepu ?? (www.oponytanio.pl). Trochę pogooglałem i opinie raczej mają pozytywne - ale to co znalazłem to info sprzed roku albo i dalej :-( a wiadomo, że różnie w biznesie bywa :(

 

Ceny oponek w rozmiarze jakiego szukam (205/55/16) mają powalające - na niektórych modelach nawet do 150 zł taniej na sztuce !! względem polskich sklepów netowych.

Minusem jest konieczność wpłaty kasy z góry :-( no i nigdzie się nie dopatrzyłem info odnośnie wieku opon (niektóre polskie sklepy informują, że nie sprzedają starszych opon niż 12-18 miesięcy a tu niestety brak takiej informacji).

 

I przy okazji druga sprawa - mini ankieta - które oponki byście kupili:

- Bridgestone RE 720

- Bridgestone RE 050 A

- Dunlop SP Sport 9000

- Dunlop SP Sport Maxx

 

niestety nie ma (przynajmniej w sensownej cenie) Bridgestonów S-03 więc wybór tylko z tych 4 modeli.

Osobiście stawiam na Dunlopy Maxx - nie dość, że najtańsze to z tego co znalazłem w necie zbierają bardzo dobre opinie. Ale nie wiem czy jednak nie lepiej zainwestować w któreś (tylko w które ??) Bridgestony ??

 

pozdrawiam,

Roland

 

PS: jeśli ktoś zna tańsze miejsce gdzie np. te Dunlopy Maxx można kupić po < 370 zł za sztukę (ew. w zbliżonej cenie - ale z np. płatnością przy odbiorze - ew. odbiorem osobistym w W-wie lub okolicach) to proszę o info :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak w temacie - czy ktoś w ostatnim czasie korzystał z tego sklepu ??

( no i nigdzie się nie dopatrzyłem info odnośnie wieku opon (niektóre polskie sklepy informują, że nie sprzedają starszych opon niż 12-18 miesięcy a tu niestety brak takiej informacji).

 

I przy okazji druga sprawa - mini ankieta - które oponki byście kupili:

- Bridgestone RE 720

- Bridgestone RE 050 A

- Dunlop SP Sport 9000

- Dunlop SP Sport Maxx

 

niestety nie ma (przynajmniej w sensownej cenie) Bridgestonów S-03 więc wybór tylko z tych 4 modeli.

Osobiście stawiam na Dunlopy Maxx - nie dość, że najtańsze to z tego co znalazłem w necie zbierają bardzo dobre opinie. Ale nie wiem czy jednak nie lepiej zainwestować w któreś (tylko w które ??) Bridgestony ??

 

pozdrawiam,

Roland

 

 

Kupowałem u nich. Wszystko bez problemu oprócz faktury, którą przysłali z półtoramiesięcznym opóźnieniem. Towar świeży i dobry.

 

Ja bym za Dunlopami nie był - są zbyt miękkie. Albo RE050 (podobno warto kupić runflaty) albo wspomniane S-03 (to zdecydowanie moje ukochane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Dunlopami nie był - są zbyt miękkie. Albo RE050 (podobno warto kupić runflaty) albo wspomniane S-03 (to zdecydowanie moje ukochane)

 

Hmmm - no najchętniej bym wziął S-03 - ale polskie sklepy netowe mają porażającą cenę a w oponytanio.pl po prostu tego modelu nie ma :-( (znaczy się w indeksie 50 jest - ale ja potrzebuję w indeksie 55)

 

Tak samo mają 050 A - wiem, że różni się ta opona od 050 ale nie wiem która lepsza :-(

No i z runflatów to mają ER300 ale na to raczej się nie skuszę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland, a nie lepiej 205/50/16

 

no niestety to nie do GT'ka :-( bo tak bym brał właśnie 205/50 (w moim przypadku wyjdzie prawie 4% różnicy - a to już trochę za dużo jak dla mnie - przy profilu 55 wychodzi < 0.5% różnicy więc tyle co nic :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...